Опублікована неавторизована автобіографія Ассанжа

- 22.09.2011 13:43
Опублікована неавторизована автобіографія Ассанжа

Британське видавництво Canongate опублікувало автобіографію Джуліана Ассанжа, на публікацію якої він не давав дозволу. Про це стало відомо із заяви Canongate, розміщеного на офіційному сайті видавництва.

Контракт з видавництвом був підписаний у грудні 2010 року. Згодом письменник, який повинен був скласти книгу мемуарів за Ассанжа, записав понад 50 годин розмов із засновником WikiLeaks. На їх основі він створив чернетку автобіографії Ассанжа, проте вже в березні 2011 між видавцем і головним героєм книги виник конфлікт.

Ассанж був дуже незадоволений першим варіантом рукописи. У липні він оголосив про те, що припиняє працювати з видавництвом. За повідомленнями газети The Guardian, причиною такого рішення стали побоювання засновника сайту, що в тому вигляді, на якому наполягав Canongate, книга може допомогти американській прокуратурі домогтися його екстрадиції.

На той момент Ассанж вже отримав аванс за роботу, але так і не повернув его. ВВС News стверджує, що мова йде декількох сотнях тисяч фунтів (всього, за словами самого Ассанжа, він повинен був отримати близько 500 тисяч). Видавництво заявило, що засновник WikiLeaks вже витратив всі отримані гроші на адвокатів, які захищають його в британському суді у справі про екстрадицію в Швеції.

Canongate використовувало відмова Ассанжа повернути аванс як підстава для публікації забракованих їм чернетки автобіографії. У свою чергу засновник WikiLeaks заявив, що видавництво порушує умови контракту, так як він не давав своєї згоди на публікацію, уточнює BBC.

Незважаючи на звинувачення, у четвер, 22 вересня, книга "Джуліан Ассанж: неавторизована автобіографія" (Julian Assange: The Unauthorised Autobiography) з'явилася в британських магазинах. У своєму прес-реліз видавництво пообіцяло виплатити Ассанжу належні йому авторські відрахування.


Ключові слова: WikiLeaks, неавторизована біографія Джуліана Асанжа, книжка Джуліан Ассанж: неавторизована автобіографія, Julian Assange: The Unauthorised Autobiography, біографія Асанжа

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Дрони РФ атаковали железную дорогу в Одесской области В ночь на 27 сентября Россия совершила очередную атаку дронами-камикадзе на
- 27.09.2025 19:38
Дрони РФ атакували залізницю на Одещині У ніч проти 27 вересня Росія здійснила чергову атаку дронами-камікадзе
- 27.09.2025 10:32
Пірамідальні новини України У сучасному інформаційному просторі України людина щодня стикається з
- 26.09.2025 11:33
Що таке РЕБ РЕБ (радіоелектронна боротьба) – це
- 24.09.2025 11:35
iPhone 17 чи iPhone 17 Pro Max: який смартфон вам обрати? Багатьох цікавить, який варіант підійде саме їм. Щоб розібратися, розглянемо головні особливості кожної моделі.
- 18.09.2025 21:48

Всі новини