8 продуктів для спокійних нервів

- 20.09.2011 18:37
8 продуктів для спокійних нервів

Людям, схильним дратівливої та агресивної поведінки, необхідно вживати не менше 350 грам на день цих продуктів протягом дня. Так вважає італійський учений з університету Катандзаро - Лука Пассамонті.

Провівши власне дослідження, він дослідним шляхом визначив список продуктів, які можуть пригнічувати спалахи гніву і дратівливості. У цей список, крім шоколаду, ікри і сиру, входять - м'ясо птиці, свинина, яловичина, а також молоко і горіхи. Ці продукти найбільш багаті триптофаном - незамінною амінокислотою, яка в організмі людини перетворюється на серотонін і викликає розумове розслаблення, дає відчуття емоційного задоволення і благополуччя. Триптофан, що міститься в ікрі, шоколаді та сирі, до того ж, є чудовим природним снодійним: помічено, що деякі люди не можуть заснути, поки не з’їдять що-небудь з цих продуктів на ніч.

Пассамонті переконаний, що "триптофановою дієтою" можливо лікувати навіть психологічні захворювання, такі як депресія або схильність до суїциду. Однак при цьому вчений попереджає - занадто захоплюватися цими продуктами все ж не варто і доведеться вибирати - гарний настрій або струнка фігура. Вживайте ці продукти, багаті  на "гормон щастя", і не дозволяйте осінній депресії оселитися у вашому серці. Гарний настрій тоді вам забезпечено.


Ключові слова: триптофан, багаті на триптофан продукти, продукти для здоров'я нервів, триптофан для нервової системи

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Итоги недели 4-10 мая: главные новости Украины и мира Эта неделя стала одним из наиболее насыщенных по к
- 09.05.2026 12:35
Підсумки тижня 4-10 травня: головні новини України та світу Цей тиждень став одним із найбільш насичених за кількістю важливих політичних
- 09.05.2026 12:31
Трамп допустив продовження перемир’я між Україною та Росією після 9-11 травня Президент Сполучених Штатів Donald Trump заявив, що оголошене короткострокове
- 09.05.2026 11:31
Новини Чернівців 4-10 травня Однією з головних тем тижня у Чернівцях стали питання безпеки та повітряних тривог
- 08.05.2026 12:37
Как оцифровать трудовую книжку самостоятельно и избежать типичных ошибок Вы в Украине или за границей и Нужна помощь онлайн?
- 06.05.2026 12:05
У чому суть прокрастинації і чи так це погано Фраза «Я подумаю про це завтра», яку колись вимовила
- 06.05.2026 11:57
Ціни на пальне на автозаправних станціях пішли вгору Найбільше зростання торкнулося бензину марки А-95.
- 04.05.2026 13:46

Всі новини