Хакери з Anonymous випустили програму DDOS-атак

- 20.09.2011 10:10
Хакери з Anonymous випустили програму DDOS-атак

Хакери з відомого угрупування Anonymous випустили нову програму, призначену для організації DDoS-атак.

Це не перша програма хакерів, раніше вони представили додаток Low Orbit Ion Cannon. Нове пз працює краще і коректніше попереднього. Зокрема, на відміну від попереднього програми, ця програма дозволяє використовувати ресурси сервера проти себе, тобто по суті сервера самого себе атакувати.

У Anonymous заявили про те, що програма пройшла успішне тестування при здійсненні атак на ряд великих ресурсів.

Програма отримала назву #Ref#Ref.

Хакери з Anonymous відомі своїми атаками на сайти великих компаній і державних органів. Проте не тільки хакерське ПЗ створюють хакери з Anonymous, нещодавно угрупування представило програму для аналізу вмісту сервісу мікроблогінгу Twitter.


Ключові слова: програма для організації DDoS-атак, програмне забезпечення від Anonymous, угрупування хакерів Anonymous

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Итоги недели 4-10 мая: главные новости Украины и мира Эта неделя стала одним из наиболее насыщенных по к
- 09.05.2026 12:35
Підсумки тижня 4-10 травня: головні новини України та світу Цей тиждень став одним із найбільш насичених за кількістю важливих політичних
- 09.05.2026 12:31
Трамп допустив продовження перемир’я між Україною та Росією після 9-11 травня Президент Сполучених Штатів Donald Trump заявив, що оголошене короткострокове
- 09.05.2026 11:31
Новини Чернівців 4-10 травня Однією з головних тем тижня у Чернівцях стали питання безпеки та повітряних тривог
- 08.05.2026 12:37
Как оцифровать трудовую книжку самостоятельно и избежать типичных ошибок Вы в Украине или за границей и Нужна помощь онлайн?
- 06.05.2026 12:05
У чому суть прокрастинації і чи так це погано Фраза «Я подумаю про це завтра», яку колись вимовила
- 06.05.2026 11:57
Ціни на пальне на автозаправних станціях пішли вгору Найбільше зростання торкнулося бензину марки А-95.
- 04.05.2026 13:46

Всі новини