Нові ноутбуки працюватимуть без підзарядки 24 години

- 14.09.2011 19:26
Нові ноутбуки працюватимуть без підзарядки 24 години

Нова платформа Haswell забезпечить до 24 годин автономної роботи ноутбуків

Виконавчий директор Intel Пол Отелліні розповів про можливості чіпів архітектури Haswell і ноутбуків, які будуть базуватися на нових процесорах.

22-нанометрові чіпи Haswell з'являться в 2013 році і будуть відрізнятися вкрай невисоким енергоспоживанням, повідомляє Gizmodo. За словами розробників, для живлення лептопам буде достатньо сонячної батареї.

Як відзначив Пол Отелліні, платформа Haswell забезпечить до 24 годин автономної роботи ноутбуків. Порівняно з нинішніми процесорами енергоспоживання пристроїв у режимі очікування скоротиться в 20 разів. У такому стані портативні комп'ютери зможуть працювати 10 днів, при цьому будуть залишатися підключеними до мережі, перевіряти електронну пошту і нові повідомлення в соцмережах, синхронізувати контент в "хмарі" і т. д.

Що ж стосується більш близьких планів, то на початку 2012 року Intel випустить процесори архітектури Ivy Bridge. Від Sandy Bridge вони будуть відрізнятися більш високою продуктивністю і меншим енергоспоживанням.


Ключові слова: платформа для ноутбуків Haswell, компанія Intel, 24 години роботи для ноутбуків, підзарядка ноутбуків, автономна робота ноутбуків протягом доби

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Як навчитися легко приймати рішення Пам'ятаєте, як Скарлет О'Хара, змахнувши новим капелюшком, казала
- 05.09.2025 09:32
Яка безпечна відстань під час спілкування Нас вчать говорити із найменшого віку. Хтось з першого
- 03.09.2025 09:27
Лінь і способи боротьби з нею Лінь. Яке це іноді буває блаженне почуття.
- 02.09.2025 09:25
Туск заявил в Польше: все уступки Путину не принесут безопасности для Европы. Туск, выступая на фоне обострения ситуации безопасности на
- 01.09.2025 11:10
Туск: компроміси з Путіним не принесуть безпеки Європі Останні події війни в Україні довели: жодні компроміси з Кремлем не можуть стати
- 01.09.2025 10:06
Транс - корисно чи небезпечно? Що Ви знаєте про транс?
- 01.09.2025 09:22
Як маніпулювати керівником та оточуючими Метод, про який я розповім, узятий із психології і, звичайно ж, є науковим
- 01.09.2025 09:07
Убийство Андрея Парубия: хронология, реакции и последствия Убийство Парубия: слухи и правда об убийстве Парубия, слухи об Андрее Парубие
- 30.08.2025 14:33
Вбивство Андрія Парубія: хронологія, реакції та наслідки Хто такий Андрій Парубій. Чому вчбили Парубія?
- 30.08.2025 14:27

Всі новини