Шахтар-Волинь 5:1 в матчі 9 вересня

- 09.09.2011 22:43

Донецький "Шахтар" розгромив луцьку "Волинь" з рахунком 5:1 у стартовому матчі 9-го туру Прем'єр-ліги.

"Гірники" оформили комфортну перевагу ще у першому таймі: забили до перерви чотири м'ячі, але й не реалізували ще 5-6 гострих моментів.На 18-й хвилині Фернандіньо підхопив м'яч в центрі поля, пройшов до штрафного майданчика і віддав ліворуч на хід Адріано. Луїс увірвався в штрафний майданчик і пробив повз Неділька.За дев'ять хвилин Ракицький обіграв суперника на лівому фланзі і навісив на лінію воротарського майданчика. Ніким не прикритий Едуардо ударом головою відправив м'яч у сітку.На 34-й хвилині Жадсон заробив штрафний удар і чудово його виконав, відправивши м'яча у "дев'ятку".

А за три хвилини Чигринський зі своєї половини поля закинув м'яч за спини захисників на хід Адріано. Луїс вискочив один на один з Недільком, прокинув м'яч повз воротаря, відправивши його у порожні ворота.

Гол престижу лучани забили на 52-й хвилині. Після розіграшу кутового найкращий бомбардир чемпіонату Майкон проштовхнув м'яч у сітку.

Однак останнє слово було за господарями "Донбас Арени", які, розтринькавши чимало нагод у другому таймі, реалізували контратаку. на 84-й хвилині Жадсон віддавав пас на Косту, але м'яч рикошетом потрапив до Ракицького. Неділько кинувся на захисника "Шахтаря", але той встиг підсікти м'яч над воротарем. А Дуглас Коста ударом в падінні через себе відправив сферу у порожні ворота.

Могли "гірники" забити ще 2-3 м'ячі, але не реалізували 100-відсоткові моменти на останніх хвилинах гри.

Отже, "Шахтар" як мінімум до неділі повернув собі лідерство в чемпіонаті. А якщо "Динамо" не обіграє "Іллічівець" з різницею у чотири м'ячі, то "гірники" залишаться на першому місці.

Нагадаємо, що 13 березня "Шахтар" розпочне боротьбу у Лізі чемпіонів - у першому турі "гірники" гратимуть у Порту проти місцевої команди. Початок зустрічі на стадіоні "Драгау" - о 21:45.

Пряму трансляцію дивіться на телеканалі "1+1" та на сайті "Проспорт". По завершенні матчу на телеканалі "2+2" дивіться огляд ігрового дня Ліги чемпіонів.