Сьогодні Тимошенко почнуть судити за наклеп на Януковича

- 29.08.2011 09:51
Сьогодні Тимошенко почнуть судити за наклеп на Януковича

Сьогодні колишній прем'єр-міністра Юлію Тимошенко вперше планують судити відразу на двох процесах - як підсудну в "газовому" справі і як відповідачку нестандартним цивільним позовом

Цивільний позов на Тимошенко в Печерський суд подала київська пенсіонерка і медсестра Віра Григорівна Іванова, саме ж засідання заплановано на 9.30 під головуванням судді Олесі Батрин.

"Юлія Тимошенко розповсюдила інформацію, що це глава держави наказав її заарештувати, - повідомила Іванова. - Прошу, щоб ця неправда була спростована і визнана такою, що ганьбить Україну як правову держава і її президента. Я ж, як громадянка України, хочу пишатися своєю країною! Брехня, яка поширюється - це загроза національній безпеці".

В якості свідка вона вказує держобвинувача щодо "газової справи" Лілію Фролову.

Екс-адвокат Сергій Власенко розповів, що про пенсіонерку  Іванову чув: "Іванова - скандаліст! Постійно подає позови проти Тимошенко, і, наскільки я знаю, їх програє. Конкретно в цьому позові Івановій потрібно довести, як порушуються її права. Подавати позов про спростування може тільки та особа, яку ця інформація стосується, тобто Янукович".

Як повідомляли "Коментарі", в п'ятницю, 26 серпня, в Печерський районний суд Києва надійшла заява від екс-прем'єра України, лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко з вимогою порушити кримінальну справу відносно Президента України, екс-прем'єра Віктора Януковича за підписання газових угод з РФ в 2007 році.


Ключові слова: новий позов проти Тимошенко, наклеп Тимошенко на Януковича, Віра Григорівна Іванова

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Гринчук подала у відставку: відомо хто тимчасово очолить Міністерство енергетики 12 листопада стало відомо, що міністр енергетики України Світлана Гринчук написала
- 19.11.2025 14:58
За минулу добу шахраї ошукали буковинців на майже 187000 гривень Троє громадян стали жертвами псевдобанкірів, двоє
- 19.11.2025 13:42
Бонді: Мін'юст США опублікує документи у справі Епштейна протягом 30 днів Як передає Report з посиланням на Reuters, про це
- 18.11.2025 16:37
Призначено в.о. міністра юстиції України - це Людмила Сугак 19 листопада уряд ухвалив рішення призначити Людмилу Сугак
- 18.11.2025 15:13
Заява Кремля про Трампа та війну в Україні Кремль видав нову цинічну заяву щодо Трампа та війни проти України
- 17.11.2025 15:55
Військовий з Буковини разом із спільником організував канал переправлення чоловіків до Європи Під час чергової спроби незаконного переправлення обидва
- 14.11.2025 22:30
Новое заявление Кремля о Трампе и войне в Украине Кремль выдал новое циничное заявление о Трампе
- 14.11.2025 22:07
Суть скандала вокруг Энергоатома простыми словами Что такое дело Энергоатома — просто о главном
- 14.11.2025 14:04
Чому відставка Гринчук Відповідь: Україна опинилася в центрі великого
- 12.11.2025 16:16

Всі новини