Лондон відібрав у Нью-Йорка титул столиці моди

- 18.08.2011 16:31
Лондон відібрав у Нью-Йорка титул столиці моди

Лондон визнаний новою світовою столицею моди. Рейтинг світових центрів моди склала організація Global Language Monitor, яка займається вивченням розвитку мови, аналізуючи частоту виникнення і контекст тих чи інших термінів (у даному випадку - що мають відношення до моді) в ЗМІ, соціальних мережах і блогосфері. Результати модного дослідження об'єднання опублікувало на своєму офіційному сайті.

Як з'ясувалося, піднятися на першу сходинку хіт-параду модних міст Лондону допомогли дружина принца Вільяма Кейт Міддлтон, а також дизайнер Олександр Маккуїн. Виявилося, що імена герцогині Кембриджської і британського модельєра згадувалися в модному контексте в медіа частіше, ніж будь-які інші слова, пов'язані зі світом фешн-індустрії.

На початку 2011 року Global Language Monitor повідомляв, що саме Міддлтон стане головною героїнею нового модного сезону, що в підсумку і підтвердилося. Маккиуну вдалося потрапити в список мовних трендів також завдяки дружині британського принца - саме в сукні від дизайнерського дому Alexander McQueen Міддлтон виходила заміж.

Таким чином, Лондон відібрав звання столиці мода в Нью-Йорка, який займав перше місце топ-аркуша в 2010 році.. Тепер Нью-Йорк втратив один пункт і спустився на другий рядок. У 2011 році третім став Париж (в 2010 році на третій позиції був якраз Лондон), у минулому році займав четверте місце.

Перша десятка рейтингу модних міст за версією Global Language Monitor виглядає так (в дужках вказані місця в хіт-параді 2010 року):

1. Лондон (3)
2. Нью-Йорк (1)
3. Париж (4)
4. Мілан (6)
5. Лос-Анджелес (5)
6. Гонконг (2)
7. Барселона (10)
8. Сінгапур (15)
9. Токіо (14)
10. Берлін (18).

Москва зайняла в топ-листі, що складається з 50 пунктів, 18 місце. Російській столиці вдалося піднятися на два пункти порівняно з 2010 роком.


Ключові слова: міжнародна столиця моди, Лондон в якості модної столиці, рейтинг модних міст світу

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Гель-лак: запорука ідеального манікюру Важко уявити, але ще десятки років тому манікюр був зовсім іншим і
- 21.11.2025 09:00
Гринчук подала у відставку: відомо хто тимчасово очолить Міністерство енергетики 12 листопада стало відомо, що міністр енергетики України Світлана Гринчук написала
- 19.11.2025 14:58
За минулу добу шахраї ошукали буковинців на майже 187000 гривень Троє громадян стали жертвами псевдобанкірів, двоє
- 19.11.2025 13:42
Бонді: Мін'юст США опублікує документи у справі Епштейна протягом 30 днів Як передає Report з посиланням на Reuters, про це
- 18.11.2025 16:37
Призначено в.о. міністра юстиції України - це Людмила Сугак 19 листопада уряд ухвалив рішення призначити Людмилу Сугак
- 18.11.2025 15:13
Заява Кремля про Трампа та війну в Україні Кремль видав нову цинічну заяву щодо Трампа та війни проти України
- 17.11.2025 15:55
Військовий з Буковини разом із спільником організував канал переправлення чоловіків до Європи Під час чергової спроби незаконного переправлення обидва
- 14.11.2025 22:30
Новое заявление Кремля о Трампе и войне в Украине Кремль выдал новое циничное заявление о Трампе
- 14.11.2025 22:07
Суть скандала вокруг Энергоатома простыми словами Что такое дело Энергоатома — просто о главном
- 14.11.2025 14:04

Всі новини