В Україні обладнають оптові ринки сільгосппродукції

- 17.08.2011 15:35
В Україні обладнають оптові ринки сільгосппродукції

200 мільйонів гривень виділив уряд на будівництво оптових ринків сільськогосподарської продукції в Києві, Донецьку, Львові, Харкові, Чернігові, повідомили в Міністерстві аграрної політики і продовольства України.

За словами глави Мінагрополітики Миколи Присяжнюка, створення сучасної та ефективної інфраструктури аграрного ринку буде істотним чинником підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва в цілому.

"На сьогодні ситуація склалася таким чином, що український аграрний сектор характеризується зосередженням основного виробництва сільськогосподарської продукції в особистих селянських господарствах. Але у них немає ні умов для довготривалого зберігання продукції, ні добре налагоджених і ефективних каналів реалізації. Сільгоспвиробники мають істотні фінансові втрати, що впливає на ефективність виробництва", - зазначив Присяжнюк.

Створення оптових ринків сільськогосподарської продукції відбувається на засадах державно-приватного партнерства.

В цілях прискорення будівництва таких ринків інвестори склали плани-графіки введення в експлуатацію об'єктів інфраструктури оптових ринків, згідно з яким кінцевий термін їх введення - 2014 рік. Обсяг приватного капіталу, залученого для реалізації проектів з будівництва оптових ринків у Львівській, Київській, Запорізькій і Донецькій областях, оцінюють у сумі понад 4 мільярди гривень.

У липні 2011 року була введена перша черга оптового ринку сільськогосподарської продукції "Столичний" в Києві.


Ключові слова: оптові ринки сільгосппродукції, Мінагрополітики, сільгоспвиробники

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Головні новини України та світу сьогодня 24 квітня Станом на 23 квітня ситуація на фронті залишається складною
- 24.04.2026 10:33
Чи планує україна заборонити виїзд чоловіків до 23 років Раніше було запроваджено норму, яка дозволяє чоловікам віком від 18 до 22 років
- 24.04.2026 09:36
Новини України на 21 квітня 2026 року: головні події дня новини про стілка в Києві:
- 21.04.2026 08:39
Стрілянина в Києві 18 квітня 2026 - повна іінформація Стрілянина в Києві 18 квітня 2026: що відомо станом на зараз
- 20.04.2026 11:48
Итоги недели 13-19 апреля Особое внимание уделялось
- 18.04.2026 11:09
Підсумок подій тижня 13-19 квітня Підсумок подій в Україні та світі: 13–19 квітня 2026 року
- 18.04.2026 11:04

Всі новини