Секрет життєвого успіху - в тонкощах поведінки

- 06.06.2012 14:53
Секрет життєвого успіху - в тонкощах поведінки

Всіх людей, які змогли домогтися успіху, об'єднує характерне поведінку. Це не те, що приносить їм успіх - це, скоріше, схожі дії та однакове ставлення до часу, простору, календарем. Розуміння цих особливостей дуже важливо на шляху до успіху; вони не обумовлені генетикою - всьому цьому можна навчитися і зробити частиною свого життя.

Розробляємо конкретні цілі

Ці цілі не являють собою щось туманне або неясний. Це ясні, чіткі, записані завдання з встановленими часовими межами. Цілі успішної людини завжди записані (як правило, це короткі зрозумілі пропозиції) і постійно перебувають у полі зору.

Але людина, націлений на успіх, не обмежується тим, що записує цілі, час виконання і кладе запису на самому видному місці. Цілеспрямована людина стежить за тим, щоб не тільки щоденні завдання були виконані, але й цілі були досягнуті. Він не чекає, поки прийде примарне натхнення. Навпаки, він сам себе мотивує і виконує завдання, щоб викреслити їх зі свого списку.

Поважаємо час

Люди, які досягли результатів, поважають не тільки свій час, але й час оточуючих. Вони контролюють кожну хвилину, приділяючи однакову увагу, як робочого часу, так і часу для відпочинку. Вони не розмінюються на непотрібні дрібниці і не виносять тих, хто даремно забирає в них час.

Я, наприклад, підраховую не тільки час, коли я працюю, але й час, коли я сплю. Деяким це може здатися дивним, але дисципліновані люди розуміють цінність інформації такого роду. Цей прийом допомагає приймати рішення, що стосуються часу в тій або іншій сфері життя, будь то сон, робота, ігри або байдикування. Знаючи, скільки часу у вас йде на той чи інший захід, ви підвищуєте свої шанси не втратити ні хвилини.

Записуємо всі

Навіть самі незначні завдання слід записувати в денний план. Деталі лякають неорганізованих людей, які вважають, що звичайний перелік необхідних справ, залишений будинку на столі, - це вже планування і організація.

Записувати всі - час сну та години, коли ви їсте, все те, що потрібно зробити в першу, другу, останню чергу - це єдино вірний шлях до самоорганізації і досягнення результатів.

Визначаємо пріоритети

Люди, яким вдається досягати високих результатів, виконують поставлені завдання, в залежності від ступеня їх важливості. Це не означає, що кожне ранок ви в першу чергу повинні виконувати найважливіше на сьогодні завдання. Це означає, що вам слід визначити ступінь важливості запланованих справ і, виходячи з цього, планувати свій день.

Наприклад, очікуючи дзвінка від дуже важливого клієнта, ви напевно організуєте, свій день з урахуванням часу дзвінка.

Для тих, хто досягає результатів, визначення пріоритетів - природний процес. Якщо на сьогодні у вас заплановано кілька важливих справ, це не привід забувати про менш важливих.

Зосереджуємося на завданні

Оскільки всі заплановані справи записані і визначено ступінь їх важливості, у людини, спрямованого на досягнення результатів, немає часу думати про вже закінчених або ще не розпочаті проекти.

Дисциплінована людина не тільки знає, наприклад, коли він закінчить складання плану продажів на наступний місяць, він також знає, скільки часу це займе та як йому потрібно діяти, щоб завершити проект вчасно. Завдяки цьому організований людина може дозволити собі записатися на тренування з гольфу, відключитися від ділових турбот і зосередитися на грі.

Спочатку вивчаємо, потім беремося за справу

Як нирець, який спочатку дивиться у воду і лише потім стрибає, так і дисциплінована людина спочатку уважно вивчає ситуацію - не тільки для того, щоб вибрати правильну лінію поведінки, але і для того, щоб дізнатися, чи варта гра свічок. Якщо це не просуне його ні на крок до досягнення довгострокових та короткострокових цілей, неважливо, наскільки привабливо виглядає ідея, він не візьметься за дане підприємство.

Постійно шукаємо спосіб удосконалюватися

Я успішно користуюся своєю системою організації вже більше 30 років, але це не означає, що я не приймаю нічого іншого. Я вивчив системи багатьох співробітників і витяг для себе багато корисного. Я також переглянув сотні електронних пристроїв і дорогих планерів, календарів, щоденників, але жоден з них не відповідав моїм потребам так, як мої блокнот і ручка.

І все ж я не здаюся. Як будь-яка людина, націлений на досягнення результатів, я перебуваю в постійному пошуку способів поліпшення того, над чим працюю. Коли мені здається, що я знайшов щось путнє, я аналізую, іноді змінюю і майже завжди відчуваю, щоб подивитися, як це може працювати на мене. Якщо я задоволений результатом, то залишаю це при собі. Якщо немає - відкидаю, щоб продовжити пошук.

Не боїмося доручати завдання

Неможливо зробити все, не варто навіть намагатися. Ви не єдина людина, яка вміє не всі, але якщо спробуєте робити все - не зможете закінчити навіть те, що у вас виходить найкраще. Ви повинні або подолати страх перед тим, що хтось може щось зробити за вас, або обмежити свої цілі тільки тим, що ви в змозі зробити самостійно.

Дисципліновані люди краще, ніж будь хто, розуміють, що можуть зробити тільки вони, і витрачають основну частину часу на виконання цих завдань. А інші справи доручають співробітникам, які можуть їх виконати.

Звичайно, багато говорять: "Якщо ти хочеш, щоб щось було зроблено правильно, зроби це сам", - але вірять це тільки неорганізовані люди.

Знаємо, коли закінчити

Коли люди, які вміють досягати результатів, приступають до роботи, вони закривають двері і йдуть вперед без кол*цензура*ий. Це не означає, що вони завжди виконують все, що запланували. Дуже часто виникають непередбачені обставини, які навіть самим організованим і відповідальним не дозволяють досягти всього, на що вони сподівалися. Чи означає це, що вони затримаються в офісі на кілька годин після закінчення робочого дня? Тільки якщо ці кілька годин просунуть їх на шляху до поставлених цілей, не забираючи часу в інших важливих справ. Найімовірніше, вони перенесуть незавершені проекти на інший час. Цей підхід дозволяє їм приходити додому вчасно і без зайвих хвилювань приступати до справ, які стоять наступним пунктом плану.

Також організовані люди знають, коли припинити роботу над проектом. Деякі плани просто не спрацьовують, і їх краще відкинути. Люди, що досягають результатів, здатні зробити це і рухатися далі.

Організовуємо простір

Людина, досягаючий результатів, має максимально можливу користь не тільки з часу, витраченого на щоденні турботи, але також з простору, в якому він живе і працює. Він не панікує, коли наближається термін завершення проекту, а продовжує продуктивно працювати. Правильно організований простір дозволяє зосередитися на даному об'єкті, не турбуючись з приводу знову вступників документів або попереднього проекту, який все ще знаходиться на робочому столі.

Така організація не обмежується тільки офісом. Якщо людина стежить за порядком не тільки на робочому місці, але і вдома, однаково приділяючи увагу всіх деталей, будьте впевнені, він завершить в строк всю доручену йому роботу.

Поступаємося, коли це необхідно

Цілеспрямовані та успішні люди в основному реалісти. Домогтися результатів може тільки людина, яка відчула протягом часу і мінливість навколишнього світу. Він отримує задоволення від того, що йому при цьому вдається планувати і виконувати свої плани. Коли інші опускають у розпачі руки, він перебудовується з урахуванням виникаючих обставин і рухається далі.


Ключові слова: як привчити себе до успіху, планування свого часу, як досягти успіху

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Где отпраздновать Новый год 2018 в Черновцах? Новогодняя ночь - это праздник чудес, когда все мы спешим загадать самые сокровенные желания. Где и как провести новогоднюю ночь 2018, а главное — с кем
- 13.12.2017 17:08
Виновница харьковского ДТП признала свою вину Виновница смертельно ДТП в Харькове Елена Зайцева, которая за рулем авто марки Lexus въехала в толпу пешеходов, признала свою вину.
- 13.12.2017 13:32
Релігійним організаціям треба за місяць підтвердити неприбутковий статус Чернівецька ОДПІ звертає увагу, що відповідно до норм пункту 35 підрозділу 4 розділу XX ,,Перехідні положення” Податкового кодексу України та Порядку
- 13.12.2017 13:06
Что надеть на новый год 2018, чтоб год был успешным и счастливым? Наступающий 2018 год - год Желтой Земляной Собаки. В отличие от символа 2017 года, Огненного Петуха, Собака является более
- 13.12.2017 12:05
Парку Жовтневый предлагают провести реконструкцию Отдел контрольно-проверочной работы провел плановую проверку деятельности коммунального предпричтия Парк Жовтневый совместно с управлением культуры, а также специалис
- 13.12.2017 11:31
Интересные факты о мороженом Мороженое можно вполне отнести к наиболее древним десертам, поскольку, как заявляют ученые, изобрели его порядка 4000
- 13.12.2017 10:51
США выступают против строительства Северного потока-2 Государственный департамент США поддерживает страны, выступающие против строительства газопровода Северный поток-2. О
- 13.12.2017 10:17
Украина отстает в ряде вопросов соглашения об Ассоциации с ЕС По словам главы представительства ЕС в Украине Хюга Мингарелли, по плану выполнения Соглашения об ассоциации
- 13.12.2017 09:50
Из Черновцов планируют запустить международные авиарейсы В пресс-службе Черновицкого городского совета отмечают, что в ближайшем будущем из Черновцов могут отправляться авиарейсы
- 13.12.2017 09:17
Виновник теракта в Нью-Йорке мстил за ИГИЛ В центре Нью-Йорка на автостанции утром 11 декабря прогремел взрыв - сдетонировало взрывное устройство, изготовленное в кустарных условиях. Обвиняемым
- 12.12.2017 16:22

Всі новини