Секрет життєвого успіху - в тонкощах поведінки

- 06.06.2012 14:53
Секрет життєвого успіху - в тонкощах поведінки

Всіх людей, які змогли домогтися успіху, об'єднує характерне поведінку. Це не те, що приносить їм успіх - це, скоріше, схожі дії та однакове ставлення до часу, простору, календарем. Розуміння цих особливостей дуже важливо на шляху до успіху; вони не обумовлені генетикою - всьому цьому можна навчитися і зробити частиною свого життя.

Розробляємо конкретні цілі

Ці цілі не являють собою щось туманне або неясний. Це ясні, чіткі, записані завдання з встановленими часовими межами. Цілі успішної людини завжди записані (як правило, це короткі зрозумілі пропозиції) і постійно перебувають у полі зору.

Але людина, націлений на успіх, не обмежується тим, що записує цілі, час виконання і кладе запису на самому видному місці. Цілеспрямована людина стежить за тим, щоб не тільки щоденні завдання були виконані, але й цілі були досягнуті. Він не чекає, поки прийде примарне натхнення. Навпаки, він сам себе мотивує і виконує завдання, щоб викреслити їх зі свого списку.

Поважаємо час

Люди, які досягли результатів, поважають не тільки свій час, але й час оточуючих. Вони контролюють кожну хвилину, приділяючи однакову увагу, як робочого часу, так і часу для відпочинку. Вони не розмінюються на непотрібні дрібниці і не виносять тих, хто даремно забирає в них час.

Я, наприклад, підраховую не тільки час, коли я працюю, але й час, коли я сплю. Деяким це може здатися дивним, але дисципліновані люди розуміють цінність інформації такого роду. Цей прийом допомагає приймати рішення, що стосуються часу в тій або іншій сфері життя, будь то сон, робота, ігри або байдикування. Знаючи, скільки часу у вас йде на той чи інший захід, ви підвищуєте свої шанси не втратити ні хвилини.

Записуємо всі

Навіть самі незначні завдання слід записувати в денний план. Деталі лякають неорганізованих людей, які вважають, що звичайний перелік необхідних справ, залишений будинку на столі, - це вже планування і організація.

Записувати всі - час сну та години, коли ви їсте, все те, що потрібно зробити в першу, другу, останню чергу - це єдино вірний шлях до самоорганізації і досягнення результатів.

Визначаємо пріоритети

Люди, яким вдається досягати високих результатів, виконують поставлені завдання, в залежності від ступеня їх важливості. Це не означає, що кожне ранок ви в першу чергу повинні виконувати найважливіше на сьогодні завдання. Це означає, що вам слід визначити ступінь важливості запланованих справ і, виходячи з цього, планувати свій день.

Наприклад, очікуючи дзвінка від дуже важливого клієнта, ви напевно організуєте, свій день з урахуванням часу дзвінка.

Для тих, хто досягає результатів, визначення пріоритетів - природний процес. Якщо на сьогодні у вас заплановано кілька важливих справ, це не привід забувати про менш важливих.

Зосереджуємося на завданні

Оскільки всі заплановані справи записані і визначено ступінь їх важливості, у людини, спрямованого на досягнення результатів, немає часу думати про вже закінчених або ще не розпочаті проекти.

Дисциплінована людина не тільки знає, наприклад, коли він закінчить складання плану продажів на наступний місяць, він також знає, скільки часу це займе та як йому потрібно діяти, щоб завершити проект вчасно. Завдяки цьому організований людина може дозволити собі записатися на тренування з гольфу, відключитися від ділових турбот і зосередитися на грі.

Спочатку вивчаємо, потім беремося за справу

Як нирець, який спочатку дивиться у воду і лише потім стрибає, так і дисциплінована людина спочатку уважно вивчає ситуацію - не тільки для того, щоб вибрати правильну лінію поведінки, але і для того, щоб дізнатися, чи варта гра свічок. Якщо це не просуне його ні на крок до досягнення довгострокових та короткострокових цілей, неважливо, наскільки привабливо виглядає ідея, він не візьметься за дане підприємство.

Постійно шукаємо спосіб удосконалюватися

Я успішно користуюся своєю системою організації вже більше 30 років, але це не означає, що я не приймаю нічого іншого. Я вивчив системи багатьох співробітників і витяг для себе багато корисного. Я також переглянув сотні електронних пристроїв і дорогих планерів, календарів, щоденників, але жоден з них не відповідав моїм потребам так, як мої блокнот і ручка.

І все ж я не здаюся. Як будь-яка людина, націлений на досягнення результатів, я перебуваю в постійному пошуку способів поліпшення того, над чим працюю. Коли мені здається, що я знайшов щось путнє, я аналізую, іноді змінюю і майже завжди відчуваю, щоб подивитися, як це може працювати на мене. Якщо я задоволений результатом, то залишаю це при собі. Якщо немає - відкидаю, щоб продовжити пошук.

Не боїмося доручати завдання

Неможливо зробити все, не варто навіть намагатися. Ви не єдина людина, яка вміє не всі, але якщо спробуєте робити все - не зможете закінчити навіть те, що у вас виходить найкраще. Ви повинні або подолати страх перед тим, що хтось може щось зробити за вас, або обмежити свої цілі тільки тим, що ви в змозі зробити самостійно.

Дисципліновані люди краще, ніж будь хто, розуміють, що можуть зробити тільки вони, і витрачають основну частину часу на виконання цих завдань. А інші справи доручають співробітникам, які можуть їх виконати.

Звичайно, багато говорять: "Якщо ти хочеш, щоб щось було зроблено правильно, зроби це сам", - але вірять це тільки неорганізовані люди.

Знаємо, коли закінчити

Коли люди, які вміють досягати результатів, приступають до роботи, вони закривають двері і йдуть вперед без кол*цензура*ий. Це не означає, що вони завжди виконують все, що запланували. Дуже часто виникають непередбачені обставини, які навіть самим організованим і відповідальним не дозволяють досягти всього, на що вони сподівалися. Чи означає це, що вони затримаються в офісі на кілька годин після закінчення робочого дня? Тільки якщо ці кілька годин просунуть їх на шляху до поставлених цілей, не забираючи часу в інших важливих справ. Найімовірніше, вони перенесуть незавершені проекти на інший час. Цей підхід дозволяє їм приходити додому вчасно і без зайвих хвилювань приступати до справ, які стоять наступним пунктом плану.

Також організовані люди знають, коли припинити роботу над проектом. Деякі плани просто не спрацьовують, і їх краще відкинути. Люди, що досягають результатів, здатні зробити це і рухатися далі.

Організовуємо простір

Людина, досягаючий результатів, має максимально можливу користь не тільки з часу, витраченого на щоденні турботи, але також з простору, в якому він живе і працює. Він не панікує, коли наближається термін завершення проекту, а продовжує продуктивно працювати. Правильно організований простір дозволяє зосередитися на даному об'єкті, не турбуючись з приводу знову вступників документів або попереднього проекту, який все ще знаходиться на робочому столі.

Така організація не обмежується тільки офісом. Якщо людина стежить за порядком не тільки на робочому місці, але і вдома, однаково приділяючи увагу всіх деталей, будьте впевнені, він завершить в строк всю доручену йому роботу.

Поступаємося, коли це необхідно

Цілеспрямовані та успішні люди в основному реалісти. Домогтися результатів може тільки людина, яка відчула протягом часу і мінливість навколишнього світу. Він отримує задоволення від того, що йому при цьому вдається планувати і виконувати свої плани. Коли інші опускають у розпачі руки, він перебудовується з урахуванням виникаючих обставин і рухається далі.


Ключові слова: як привчити себе до успіху, планування свого часу, як досягти успіху

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

На Винничине грузовик столкнулся с поездом (видео) В Винницкой области недалеко от села Журановное на нерегулируемом переезде происзошла железнодорожная авария. Дизель-поезд
- 20.10.2016 17:54
Януковича допросят в суде Ростова-на-Дону По словам адвоката Виктора Януковича Виталия Сердюка, уже в ноябре бывший президент Украины сможет принять участие в допросе по делу против
- 20.10.2016 17:48
Защититься от онкологии поможет чеснок Привычный многим продукт - чесно - был назван одним из эффективных профилактических средств против онкологии. С таким заявлением выступили научные
- 20.10.2016 17:04
На саммите ЕС не планируют обсуждать Brexit В Брюсселе 20 октября стартует саммит Евросоюза. Как заявил президент Европейского совета Дональд Туск, в рамках саммита не запланированы
- 20.10.2016 16:49
Из-за критики по поводу веса люди полнеют еще больше В Лос-Анджелесе, в Калифорнийском университете недавно завершили исследования, которые показали - замечания по поводу избыточного веса
- 20.10.2016 15:57
В АТО стали меньше стрелять после нормандских переговоров Спикер Министерства обороны по вопросам АТО Андрей Лысенко заявил, что на Донбассе после встречи "нормандской четверки" фиксируется
- 20.10.2016 14:46
Полиция разыскала убийцу женщины на Русской В Черновцах удалось раскрыть подробности убийства женщины, тело которой было обнаружено на территории собора на улице Русской
- 20.10.2016 12:25
Рейтинг сборных ФИФА: Украина сохранила о Обновленный рейтинг национальных сборных по футболу представили в ФИФА. Сборная Украины в свежем рейтинге остается на прежнем 29-м месте, у которой на счету 803 очка
- 20.10.2016 12:09
По прибытию марсолет Schiaparelli перестал передавать сигналы На Марс в рамках научной экспедиции ExoMars-2016 был отправлен посадочный модуль Schiaparelli. Как сообщается, сейчас марсолет
- 20.10.2016 11:23
Госбюджет планируют рассмотреть на вечернем заседании ВР На утреннем заседании украинского парламента планируется рассмотреть законопроект правительства о спецконфискации. Кроме того, Верховная
- 20.10.2016 10:41

Всі новини