В будинок уряду Криму кинули "коктейль Молотова"

- 09.08.2011 13:22
В будинок уряду Криму кинули "коктейль Молотова"

Вранці 9 серпня в будівлю уряду Автономної республіки Крим були кинуті дві пляшки з запальною сумішшю.

Пляшки потрапили в двері центрального входу. Вогонь швидко загасили співробітники Державної служби охорони, що перебували на чергуванні.

Незабаром після цього інциденту чоловік, який жбурнув "коктейлі Молотова", був затриманий. Його вдалося знайти завдяки показаннями свідків. Про затриманого відомо, що він є жителем Червоногвардійського району Криму. Його ім'я не вказується.

Затриманий визнав, що пляшки в будівлю уряду кинув саме він, проте причину свого вчинку повідомити відмовився.


Ключові слова: коктейлі Молотова в будинку уряду Криму

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Дрони РФ атаковали железную дорогу в Одесской области В ночь на 27 сентября Россия совершила очередную атаку дронами-камикадзе на
- 27.09.2025 19:38
Дрони РФ атакували залізницю на Одещині У ніч проти 27 вересня Росія здійснила чергову атаку дронами-камікадзе
- 27.09.2025 10:32
Пірамідальні новини України У сучасному інформаційному просторі України людина щодня стикається з
- 26.09.2025 11:33
Що таке РЕБ РЕБ (радіоелектронна боротьба) – це
- 24.09.2025 11:35
iPhone 17 чи iPhone 17 Pro Max: який смартфон вам обрати? Багатьох цікавить, який варіант підійде саме їм. Щоб розібратися, розглянемо головні особливості кожної моделі.
- 18.09.2025 21:48

Всі новини