Через арешт Тимошенко громадські діячі Франції можуть висунути заклик до бойкоту Евро 2012

- 08.08.2011 16:55
Через арешт Тимошенко громадські діячі  Франції можуть висунути заклик до бойкоту Евро 2012

Група громадських діячів Франції на чолі з філософом і письменником Даніелем Сальваторе Шиффером виступила із закликом до звільнення колишнього Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко, яка була заарештована 5 серпня.

Французькі діячі урочисто закликають уряд України до негайного і беззастережного звільнення Юлії Тимошенко в ім'я прав людини і дотримання свободи слова і думки.

В противному випадку громадські діячі висунуть інший аргумент, який представляє куди більшу небезпеку для іміджу і економіки України: йдеться про заклик до бойкоту майбутнього Чемпіонату Європи з футболу, який пройде в Україні і Польщі з 8 червня по 1 липня 2012 року.

"Якщо уряд відмовиться задовольнити нашу вимогу, ми висунемо інший аргумент, який представляє куди більшу небезпеку для іміджу і економіки Україна: йдеться про заклик до бойкоту майбутнього Чемпіонату Європи з футболу, який повинен пройти в Україні і Польщі з 8 червня по 1 липня 2012 року.

Саме цю загрозу наші політики за підтримки ФІФА повинні використовувати проти української влади, щоб домогтися від них швидкого звільнення Юлії Тимошенко", - йдеться у заяві французьких громадських діячів.

"Підстава для цього затримання звучить щонайменше парадоксальною, або навіть просто безглуздою: перевищення повноважень! Таке формулювання викликало б лише сміх, особливо дивлячись на поведінку "апаратників" нової української "номенклатури", якби її юридичні наслідки не були такими трагічними в людському плані", - йдеться у заяві.

Першими під закликом до звільнення Тимошенко підписалися власне Даніель Сальваторе Шиффер, філософ Люк Феррі, письменник Александр Жарден, автор ряду робіт по боротьбі за права жінок Анні Сюжье та соціолог і викладач паризької Вищої школи соціальних наук Мішель Вівьорка.

Джерело: ТСН


Ключові слова: бойкот Евро 2012, заклик звільнити

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Гринчук подала у відставку: відомо хто тимчасово очолить Міністерство енергетики 12 листопада стало відомо, що міністр енергетики України Світлана Гринчук написала
- 19.11.2025 14:58
За минулу добу шахраї ошукали буковинців на майже 187000 гривень Троє громадян стали жертвами псевдобанкірів, двоє
- 19.11.2025 13:42
Бонді: Мін'юст США опублікує документи у справі Епштейна протягом 30 днів Як передає Report з посиланням на Reuters, про це
- 18.11.2025 16:37
Призначено в.о. міністра юстиції України - це Людмила Сугак 19 листопада уряд ухвалив рішення призначити Людмилу Сугак
- 18.11.2025 15:13
Заява Кремля про Трампа та війну в Україні Кремль видав нову цинічну заяву щодо Трампа та війни проти України
- 17.11.2025 15:55
Військовий з Буковини разом із спільником організував канал переправлення чоловіків до Європи Під час чергової спроби незаконного переправлення обидва
- 14.11.2025 22:30
Новое заявление Кремля о Трампе и войне в Украине Кремль выдал новое циничное заявление о Трампе
- 14.11.2025 22:07
Суть скандала вокруг Энергоатома простыми словами Что такое дело Энергоатома — просто о главном
- 14.11.2025 14:04
Чому відставка Гринчук Відповідь: Україна опинилася в центрі великого
- 12.11.2025 16:16

Всі новини