Під колесами авто на Буковині гинуть люди

- 06.04.2009 14:06
Під колесами авто на Буковині гинуть люди

Впродовж минулої доби на території нашої області зареєстровано 6 злочинів. Зокрема, 3 крадіжки, 2 випадки вилучення зброї та боєприпасів. 4 злочини правоохоронці Буковини розкрили.

В ході проведення оперативно-профілактичного відпрацювання в селі Іванівці, працівники Кельменецького райвідділу міліції провели огляд господарства 32-річного місцевого жителя, під час якого виявили та вилучили саморобний пристрій для стрільби у формі гвинтівки, незареєстровану мисливську гвинтівку «ІЖ», патрони 9, 12 та 16-го калібрів.

За минулу добу в області зареєстровані три дорожньо-транспортні пригоди, в яких два учасники дорожнього руху травмовані та один загинув.
В селі Іванівці Кельменецького району невстановлений водій скоїв наїзд на 17-річну місцеву жительку, після чого з місця події зник. В результаті ДТП дівчина із черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку та забоєм колінного суглоба госпіталізована до центральної районної лікарні. Вжитими заходами працівники ВДАІ та райвідділу міліції за скоєне встановили та затримали автомобіль «ВАЗ 2108» під керуванням 31-річного жителя села Іванівці.

27-річний житель села Тарасівці Новоселицького району керуючи автомобілем «Фіат-Добло», на одній із вулиць міста Новоселиця не впорався з керуванням та допустив наїзд на 81-річного чоловіка. В наслідок ДТП потерпілий із забоєм головного мозку госпіталізований до Новоселицької центральної районної лікарні.

На автодорозі в селі Костичани Новоселицького району 22-річний житель села Мамалига, керуючи автомобілем «Опель-Вектра» не впорався з керуванням та допустив наїзд на 60-річного пішохода. В результаті ДТП чоловік від отриманих тілесних ушкоджень помер в центральній районній лікарні

Під час нагляду за дорожнім рухом працівники Державтоінспекції Буковини припинили 607 порушень Правил дорожнього руху, з яких 25 – керування водіями транспортних засобів у стані алкогольного сп'яніння.

Джерело: СГЗ УМВС України в Чернівецькій області


Ключові слова: ДТП, Чернівці

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Гринчук подала у відставку: відомо хто тимчасово очолить Міністерство енергетики 12 листопада стало відомо, що міністр енергетики України Світлана Гринчук написала
- 19.11.2025 14:58
За минулу добу шахраї ошукали буковинців на майже 187000 гривень Троє громадян стали жертвами псевдобанкірів, двоє
- 19.11.2025 13:42
Бонді: Мін'юст США опублікує документи у справі Епштейна протягом 30 днів Як передає Report з посиланням на Reuters, про це
- 18.11.2025 16:37
Призначено в.о. міністра юстиції України - це Людмила Сугак 19 листопада уряд ухвалив рішення призначити Людмилу Сугак
- 18.11.2025 15:13
Заява Кремля про Трампа та війну в Україні Кремль видав нову цинічну заяву щодо Трампа та війни проти України
- 17.11.2025 15:55
Військовий з Буковини разом із спільником організував канал переправлення чоловіків до Європи Під час чергової спроби незаконного переправлення обидва
- 14.11.2025 22:30
Новое заявление Кремля о Трампе и войне в Украине Кремль выдал новое циничное заявление о Трампе
- 14.11.2025 22:07
Суть скандала вокруг Энергоатома простыми словами Что такое дело Энергоатома — просто о главном
- 14.11.2025 14:04
Чому відставка Гринчук Відповідь: Україна опинилася в центрі великого
- 12.11.2025 16:16

Всі новини