У США закохану пару одружив комп'ютер

- 02.08.2011 14:55
У США закохану пару одружив комп'ютер

В американському місті Х'юстон відбулося незвичнішим одруження, весільну церемонію для Мігеля Хенсона і Діани Уеслі провела комп'ютерна програма, створена самою нареченим, повідомляє TG Daily.

За словами самих молодят, вони вирішили залучити до проведення весільної церемонії електронного священика, так як обидва захоплені комп'ютерними технологіями, багато часу проводять у Мережі та люблять читати наукову фантастику. За словами Хенсона і Уеслі, вони навіть познайомилися в інтернеті, на сайті Sweet on Geek.

Коли справа дійшла до весілля закохані зрозуміли, що не можуть знайти підходящого ведучого церемонії і тоді Хенсон вирішив написати програму, яка б могла вимовити традиційний урочистий текст і оголосити закоханих чоловіком і дружиною. Програма, яку назвали Його Превелебність Біт була на весіллі у вигляді тексту, який був виведений на 30-дюймовий монітор, і голоси, яке звучало з колонок.

"Якщо хто з вас хоче сказати щось, що може змінити наміри нареченого і нареченої, або має заперечення проти одруження, то хлопці слухати вас не будуть, а я не визнаю ваші протести. Мене написав Мігель і я буду виконувати лише ті команди, які дасть мені він", - проголосив Його Превелебність Біт. Свої репліки наречений і наречена прочитали з екранів смартфонів. Після цього Мігель і Діана були оголошені чоловіком і дружиною.

На урочистому заході були присутні близько тридцяти осіб. Весілля відбулося у дворі будинку батьків Хенсона.

У найближчі дні подружжя відправляться в реєстраційне відомство, щоб підписати шлюбні папери - при всій своїй важливості Його Превелебність Біт не мав юридичної права одружити закоханих, і церемонія носила символічний характер. 


Ключові слова: комп'ютер одружив пару, оджруження за допомогою комп'ютера

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Туск заявил в Польше: все уступки Путину не принесут безопасности для Европы. Туск, выступая на фоне обострения ситуации безопасности на
- 01.09.2025 11:10
Туск: компроміси з Путіним не принесуть безпеки Європі Останні події війни в Україні довели: жодні компроміси з Кремлем не можуть стати
- 01.09.2025 10:06
Транс - корисно чи небезпечно? Що Ви знаєте про транс?
- 01.09.2025 09:22
Як маніпулювати керівником та оточуючими Метод, про який я розповім, узятий із психології і, звичайно ж, є науковим
- 01.09.2025 09:07
Убийство Андрея Парубия: хронология, реакции и последствия Убийство Парубия: слухи и правда об убийстве Парубия, слухи об Андрее Парубие
- 30.08.2025 14:33
Вбивство Андрія Парубія: хронологія, реакції та наслідки Хто такий Андрій Парубій. Чому вчбили Парубія?
- 30.08.2025 14:27
Национальное мемориальное кладбище под Киевом открыто: первые погребения и путь к созданию Первой церемонией на территории мемориала стало захоронение
- 29.08.2025 16:09
Національне меморіальне кладовище під Києвом: перші поховання та шлях до створення У Київській області, біля села Мархалівка, відбулася подія
- 29.08.2025 16:04

Всі новини