Як уберегти дитину від інтернету

- 29.07.2011 11:44
Як уберегти дитину від інтернету

Навчи дитину користуватися інтернетом правильно і безпечно.

У наш час інтернет може становити реальну загрозу для дітей. Доступ в інтернет для дитини обмежити непросто.

Але що робити, якщо ви постійно зайняті, а діти можуть користуватися інтернетом так, як вважають за потрібне? Головне - не опускати руки.

Представляємо вашій увазі декілька корисних порад, як привчити дитину доцільно та без шкоди користуватися Інтернетом.

Інтернет створений не тільки для розваг

Необхідно пам'ятати, що комп'ютер для дітей є в першу чергу інструментом для навчання і розвитку, а не тільки для розваг та ігор.

Незважаючи на широкі можливості віртуального спілкування, воно не може виключати і замінювати реальних взаємин між людьми.

Навіть якщо твоя дитина надмірно захопився іграми та інтернетом, не варто забороняти йому користуватися комп'ютером. У відповідь він може тільки замкнутися. Тобі потрібно знайти інше заняття для своєї дитини, щоб привернути його увагу на досягнення реальних цілей у житті.

Поради батькам, діти яких постійно сидять в інтернеті

1. Щоб стати авторитетом для дитини у віртуальному просторі, тобі потрібно знати, як допомогти йому у вирішенні складних питань, пов'язаних з використанням інтернету.

интернет2. Користуйся інтернетом разом зі своєю дитиною.

Як можна частіше розмовляй із ним про те, що він робить на просторах інтернету.

Заохочуй своєї дитини ділитися своїми успіхами і невдачами в мережі.

3. Не забувай, що твоя дитина може користуватися інтернетом у школі, інтернет-кафе або навіть у друзів.

Тому твої спроби обмежити доступ в інтернет не допоможуть.

4. Пояснюй дитині правила безпечної роботи в Мережі.

5. Будь для дитини другом і порадником. Дитина не повинен соромитися і приховувати свої труднощі в освоєнні інтернету. Будь завжди готова допомогти йому користуватися інтернетом.

Які правила безпеки в мережі повинен знати дитина

1. Сімейна онлайн-безпека.

Поясни дитині, як важливо зберігати свою і чужу конфіденційну інформацію. Повідомляти про неї незнайомцям у Мережі дуже небезпечно.

Не можна викладати в Мережі інформацію про сім'ю, фінансових справах, адреси проживання, номери телефонів, кредитної картки, банківські дані.

Не можна розміщувати особисті і сімейні фотографії на публічних форумах і сайтах. Нікому, крім батьків, не можна давати паролі від інтернету.

2. Навчи дитини вести себе в інтернеті

Поясни дитині, що в Мережі потрібно вести себе так само ввічливо, як і в реальному житті. Не можна робити чого-або, що може образити інших людей або суперечить закону.

Поясни дитині, що в Мережі потрібно поводитися коректно, з повагою ставитися до людей і авторських прав. Незаконне копіювання і розповсюдження матеріалів, які є чиїй-або власністю, вважається крадіжкою.

интернет3. Поясни, що віртуальний співрозмовник може видати себе за іншого

Не можна призначати зустрічі з віртуальними знайомими без дозволу батьків.

Поясни дитині, що у Мережі можуть перебувати люди, які не є тими, за кого себе видають.

Тому не варто довіряти незнайомим людям, тим більше, повідомляти їм особисту інформацію.

4. Віртуальний світ може коштувати реальних грошей

Завжди треба з'ясовувати, скільки коштують SMS на окремі інтернет-сервіси. Часто вартість SMS вказується без податків, тобто може бути більше. Перед тим, як відправити SMS, краще звернутися до батьків і розібратися, чи потрібно це робити.

5. Питати ради можна і потрібно

Поясни дитині, що він може звернутися до тебе в будь-якій ситуації, що його турбує. Якщо в інтернеті йому щось незрозуміло, турбує або загрожує, завжди потрібно просити допомоги у батьків.

Інформація та послуги в інтернеті не завжди безпечні, тому перш ніж завантажувати, встановлювати або зберігати що-або з інтернету, потрібно отримати дозвіл батьків.

Навчи дитини перевіряти інформацію з Мережі за допомогою додаткових запитів і звернень до перевірених джерел.


Ключові слова: діти та Інтернет, дитина за комп'ютером, як вберегти дитину від впливу Інтернету

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Сайт е-деклараций не выдержал нагрузки Из-за большого количества запросов "упал" официальный сайт Национального агентства по предупреждению коррупции.
- 25.10.2016 17:32
Ученые создали уникальное сердце на чипе С помощью метода 3d-печати учеными Гарвардского университета удалось создать первое в мире сердце
- 25.10.2016 17:12
Полиция в Черновцах изъяла наркотики на 50 тыс грн Как сообщают представители пресс-службы Главного управления Национальнйо полиции в Черновицкой области
- 25.10.2016 16:53
В Германии уверены в отказе РФ от Минских соглашений Глава комитета Верховной Рады по иностраным делам Анна Гопко поделилась подробностями общения
- 25.10.2016 16:32
В Буэнос-Айресе состоялись гонки официантов В Аргенттине состоялись необычные соревнования для официантов - им предстояло совершить забег на расстояние
- 25.10.2016 16:19
Экс-министр экономики стал главой совета НБУ На первом заседании новый состав Совета Национального банка Украины выбрал Богдана Данилишина своим руководителем
- 25.10.2016 15:48
Здоровье зубов и мозга взаимосвязано Ученые утверждают - к нарушению способностей умственного восприятия вполне реально могут привести проблемы со здоровьем
- 25.10.2016 15:12
В США стартовали досрочные выборы президента Нынешние выборы президента США имеют ряд отличительных особенноьстей. Стоит отметить, что в нынешнем году граждане США
- 25.10.2016 14:56
В Италии рекордно растет количество беженцев Министерство внутренних дел Италии отмечает рост количества прибывающих в страну мигрантов. По сравнению с показателями 2014
- 25.10.2016 14:37
Генсек НАТО отметил присутствие РФ на Донбассе По заявлению генерального секретаря НАТО Йенса Столтенберга, на Донбассе по-прежнему сосредоточены
- 25.10.2016 14:16

Всі новини