Гідрометцентр: До осені в Україні будуть температурні скачки

- 28.07.2011 09:34
Гідрометцентр: До осені в Україні будуть температурні скачки

Синоптики передбачають температурні коливання протягом місяця.

Україні не загрожує прихід азіатській спеки, яка зараз спостерігається в Центральній Росії. Про це 27 липня розповів начальник Укргідрометцентру Микола Кульбіда.

"На території нашої країни протягом найближчого місяця буде спостерігатися мінливий характер погоди, який буде супроводжуватися то підвищенням, то зниженням температурного режиму, випаданням опадів і таким чином це може бути не та ситуація, яка спостерігається сьогодні на території нижній і середній Волги, Центральній частині Росії, де стоїть суха і спекотна погода", - зазначив Кульбіда.

Як повідомляють метеорологи, зараз в Росії повторюється сценарій торішнього спекотного літа. У центральній частині країни температура досягає +30 градусів, в деяких областях термометри показують +42. А в московському метро спека стала навіть причиною смерті людини.

У свою чергу погодні умови в Україні різко погіршилися після спеки. Так, в ніч на 27 липня негода в Україні навіть знеструмила більш 300 населених пунктів в 9 областях країни.

Таким чином, побоювання кліматологів починаються підтверджуватися - клімат в Україні змінюється і стає непередбачуваним. Це призведе до того, що клімат в Україні стане схожим на африканський, вважають учені.


Ключові слова: Микола Кульбіда, погода на останній місяць літа, гідрометцентр України, температурні коливання в серпні

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Туск заявил в Польше: все уступки Путину не принесут безопасности для Европы. Туск, выступая на фоне обострения ситуации безопасности на
- 01.09.2025 11:10
Туск: компроміси з Путіним не принесуть безпеки Європі Останні події війни в Україні довели: жодні компроміси з Кремлем не можуть стати
- 01.09.2025 10:06
Транс - корисно чи небезпечно? Що Ви знаєте про транс?
- 01.09.2025 09:22
Як маніпулювати керівником та оточуючими Метод, про який я розповім, узятий із психології і, звичайно ж, є науковим
- 01.09.2025 09:07
Убийство Андрея Парубия: хронология, реакции и последствия Убийство Парубия: слухи и правда об убийстве Парубия, слухи об Андрее Парубие
- 30.08.2025 14:33
Вбивство Андрія Парубія: хронологія, реакції та наслідки Хто такий Андрій Парубій. Чому вчбили Парубія?
- 30.08.2025 14:27
Национальное мемориальное кладбище под Киевом открыто: первые погребения и путь к созданию Первой церемонией на территории мемориала стало захоронение
- 29.08.2025 16:09
Національне меморіальне кладовище під Києвом: перші поховання та шлях до створення У Київській області, біля села Мархалівка, відбулася подія
- 29.08.2025 16:04

Всі новини