У Запорізькій області живцем закопали ченця

- 25.07.2011 12:47
У Запорізькій області живцем закопали ченця

Невідомі закопали живцем 78-літнього ченця Лазаря (Алексєєва) з села Верхня криниця Запорізької області України. Міліція розкопала  батька Лазаря ще живим, але врятувати його не вдалося.

"Відправившись у місто Пологи відвідати своїх духовних чад, по всій видимості, батько Лазар вийшов на станції Чокрак (село Кам'янське), де і зустрів своїх майбутніх вбивць", - повідомляється на сайті місцевого храму Святих Царствених Страстотерпців Миколи та Олександри.

У повідомленні уточнюється, що це відбулося 20 липня.

Батько Лазар більше року тому був пострижений у ченці і відтоді жив у келії при цьому храмі.

Міліція розкопала ченця ще живим. У реанімації батько Лазар прожив на апараті штучного дихання ще кілька годин і, не приходячи у свідомість, помер.

"Проте не вдалося виявити документи, що засвідчують його особу, ні в особистих речах старця, ні на місці злочину. Складність полягає в тому, що, не встановивши особу, слідчий не може передати тіло ченця нашої церковній громаді для здійснення особливого чину відспівування і поховання", - говориться в повідомленні. 


Ключові слова: ченця поховали заживо, людину поховали заживо в Запоріжжі, отець Лазар

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Гринчук подала у відставку: відомо хто тимчасово очолить Міністерство енергетики 12 листопада стало відомо, що міністр енергетики України Світлана Гринчук написала
- 19.11.2025 14:58
За минулу добу шахраї ошукали буковинців на майже 187000 гривень Троє громадян стали жертвами псевдобанкірів, двоє
- 19.11.2025 13:42
Бонді: Мін'юст США опублікує документи у справі Епштейна протягом 30 днів Як передає Report з посиланням на Reuters, про це
- 18.11.2025 16:37
Призначено в.о. міністра юстиції України - це Людмила Сугак 19 листопада уряд ухвалив рішення призначити Людмилу Сугак
- 18.11.2025 15:13
Заява Кремля про Трампа та війну в Україні Кремль видав нову цинічну заяву щодо Трампа та війни проти України
- 17.11.2025 15:55
Військовий з Буковини разом із спільником організував канал переправлення чоловіків до Європи Під час чергової спроби незаконного переправлення обидва
- 14.11.2025 22:30
Новое заявление Кремля о Трампе и войне в Украине Кремль выдал новое циничное заявление о Трампе
- 14.11.2025 22:07
Суть скандала вокруг Энергоатома простыми словами Что такое дело Энергоатома — просто о главном
- 14.11.2025 14:04
Чому відставка Гринчук Відповідь: Україна опинилася в центрі великого
- 12.11.2025 16:16

Всі новини