Організатори акцій протесту в Білорусії повернулися до початкової тактики

- 19.07.2011 14:27
Організатори акцій протесту в Білорусії повернулися до початкової тактики

Організатори акцій протесту проти білоруської влади "Революція через соціальні мережі" (РЧСС) повернулися до початкової стратегії, повідомляє "Хартія-97". У Мінську учасників акції закликають прийти на Жовтневу площу 20 липня о 19 годині.

На цей раз адміністратори групи "ВКонтакте" РЧСС прийняли рішення про формат акції після наради з членами групи. "Ми провели опитування, де поставили питання про місце проведення наступної акції. Більшість висловилася за повернення до колишнього формату", - заявили організатори. 20 липня учасники акції можуть плескати в долоні або не плескати в залежності від обставин.

Саме в такому форматі акції РЧСС проходили з самого початку в червні 2011 року. Учасники РЧСС по середах виходили на Жовтневу площа без транспарантів і не скандували політичних або соціальних гасел. Пізніше вони почали плескати в долоні. З кожної акцією дії правоохоронних органів ставали дедалі жорсткішими. Загальна кількість затриманих під час акцій протесту з 15 червня по 6 липня становить близько 1800 осіб. Деяких з них засудили до 10-15 діб арешту.

Учасників акції 6 липня закликали збиратися спочатку в своїх районах, а вже звідти йти в центр Мінська. 13 липня опозиціонери гуляли по проспекту Незалежності, і в 20:00 у них повинен був продзеленчати будильники на мобільних телефонах. Обидві тактики були визнані невдалими.


Ключові слова: акції протесту в Мінську, "Революція через соціальні мережі", РЧСС, акції протесту проти білоруської влади

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Де шукати юридичний захист постраждалим від домашнього насильства Як розпізнати, що йдеться саме про домашнє насильство
- 10.12.2025 20:37
Коломойский сделал громкое заявление: на Миндича было совершено покушение в Израиле. Во время рассмотрения апелляции относительно собственной меры пресечения Коломойский
- 10.12.2025 15:43
Коломойський зробив гучну заяву: на Міндіча було здійснено замах в Ізраїлі. Коломойський зробив гучну заяву: на Міндіча було здійснено замах в Ізраїлі.
- 10.12.2025 15:25
Як діяти при погрозах або переслідуванні в соцмережах Перш за все, важливо усвідомити: будь-які погрози в інтернеті — це
- 09.12.2025 14:31
Як не втратити себе в гонитві за ілюзіями - ідеали в житті людей Неідеальні ідеали, або Як не втратити себе в гонитві за ілюзіями
- 08.12.2025 13:26
Російські війська перейшли до чергового витка терору: під ударом об’єкти, які мають критичне значення Як зазначає військовий аналітик Юліан Рьопке, Москва свідомо
- 05.12.2025 16:51

Всі новини