Тимошенко зі слідчих перейшла вже на залякування самого генпрокурора

- 01.06.2011 13:59
Тимошенко зі слідчих перейшла вже на залякування самого генпрокурора

Колишній прем'єр-міністр, лідер партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко пов'язує відсутність генерального прокурора Віктора Пшонки у Верховній Раді в середу з його небажанням брати на себе відповідальність за результати кримінальних справ, порушених проти колишніх чиновників.

Про це вона сказала на брифінгу.

Тимошенко нагадала, що фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" і Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" наполягали на наданні інформації генпрокурором в Раді з порушених кримінальних справ проти екс-чиновників.

"Але Пшонка сьогодні у Верховну Раду не прийшов з однієї простої причини - він знає, що всі політичні справи сфальсифіковані, замовні, і він не хоче брати публічну відповідальність за цей фальсифікат", - сказала вона.

Також Тимошенко вважає, що Пшонка не прийшов до парламенту у зв'язку з тим, що побоюється своєї відповідальності після зміни влади.

"Він не хоче сьогодні брати цю відповідальність, тому що знає, що вже незабаром він буде відповідати за кожне нечесно порушена справа, за кожного незаконно закритого у в'язниці людини, за кожен закон, який він порушив, він буде відповідати", - заявила Тимошенко.

Екс-прем'єр не відповіла на запитання, чи відповідає дійсності заява першого заступника генерального прокурора Рената Кузьміна про нібито погрози арешту з її боку на адресу посадових осіб Генпрокуратури у разі приходу до влади.


Ключові слова: Юлія Тимошенко, Тимошенко залякує генпрокурора

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

В Париже ограбили Лувр 19 октября 2025 года Лувр ограбили в Париже 19 октября
- 19.10.2025 17:32
У Парижі пограбували Лувр 19 жовтня 2025 року Сьогодні Париж, столиця світового мистецтва, переживає справжній культурний шок
- 19.10.2025 16:25
Важная новость вчера Одной из самых важных новостей 18 октября 2025 года стала информация о
- 19.10.2025 13:31
Політик Шошоаке звинуватила українську владу в утиску прав етнічних румунів Скандальна румунська євродепутат Діана Шошоаке знову
- 17.10.2025 14:35
Післяпологова депресія. Як позбутися? Поради Як повідомляє портал https://bukovina.biz.ua , у нормі після пологів жіночий організм реагує незначною втомленістю й впродовж трьох днів ...
- 17.10.2025 11:01

Всі новини