Шахтар став володарем Кубка України 2011

- 26.05.2011 08:09

Забивши два голи у ворота київського "Динамо", донецький "Шахтар" завоював другий трофей сезону - Кубок України.

На 64-й хвилині Едуардо, отримавши м'яч в штрафній «Динамо» від Адріано, розумно розпорядився ситуацій, відправивши м'яч повз Шовковського у дальній кут - 0:1.

А через 12 хвилин Едуардо довелося залишити поле - за удар по м'ячу після свистка арбітра він отримав друге попередження, яке стало червоною карткою.

Втім, вдесятьох донеччани грали недовго - вже через 9 хвилин з поля був видалений динамівець Бетао за фол на Фернандіньо.

Нарешті, на 87-й хвилині у результаті блискавичної комбінації «гірник» Тейшейра віддав пас виходило один на один з Шовковським Адріано, і той не промахнувся.

У час, що залишився кияни втратили пару здавалися вірними моментів. Не допомогли й додані арбітром 5 хвилин.  «Шахтар» везе в Донецьк Кубок України, щоб покласти в нього чемпіонські медалі.

В післяматчевому інтервью головний тренер ФК Шахтар  Мірча Луческу сказав: "можу сказати, що це був найкращий сезон «Шахтаря». Команда стала набагато досвідченішою, ніж була. У 2009 році ми концентрували всю свою увагу тільки на одному турнірі, у нас не було тієї сили, щоб виступати на хорошому рівні у всіх трьох турнірах.Програли чемпіонат, програли Кубок, але зате виграли Кубок УЄФА. За ці два роки наші гравці стали ще більш професійно ставитися до своїх обов'язків, до відновлення, до підготовки до гри. Це все призвело до двох завойованим титулів в Україні.Плюс досить хороший виступ у Лізі чемпіонів цього року.Природно, на цьому ми не збираємося зупинятися, а тільки повинні підтверджувати свій рівень і рости далі"

За матеріалами: Остров фото: ФК Шахтар

Ключові слова: Динамо-Шахтар огляд матча, Кубок України 2011