Календар подій проекту Літо в Олесько 2011

- 25.05.2011 17:22
Календар подій проекту Літо в Олесько 2011

Літні вихідні дні в Олеському замку вже традиційно, третій рік поспіль, проходитимуть у форматі театралізовано-гастрономічних забав. Свіже повітря, смачні наїдкита напої, цікава інформація, інтерактивні забави, купа розваг для дорослих та діток – одним словом відпочинок для душі і тіла. І все це – біля товстелезних мурів древнього замку, мовчазного свідка подій не одного століття …Хіба не цього ми прагнем у перерві між шаленими буднями повсякденного життя? Тож обирайте собі програми до смаку і приїздіть за новими враженнями в «Гридницю» Олеського замку.

 

дата (субота)

Назва програми

Червень

04.06.11

Середньовічна учта.Відкриття сезону

11.06.11

Зелена забава

18.06.11

Шотландська забава

25.06.11

Слідами вікінгів

Липень

02.07.11

Середньовічна учта

09.07.11

Свято Івана Купала

16.07.11

Шотландська забава

Вересень

03.09.11

Середньовічна учта

10.09.11

Шотландська забава

17.09.11

Слідами вікінгів

24.09.11

Середньовічна учта

 

СЕРЕДНЬОВІЧНА УЧТА        Це найпопулярніша гридницька програма. Ведучий розповість гостям про традиційні середньовічні забави з бенкетами, які в давні часи проходили саме в околицях замку. Лицарі - реконструктори у власноруч виготовлених обладунках продемонструють бій на мечах, пояснюючи тонкощі ведення поєдинку. Дівчата-танцівниці в стародавніх шатах покажуть та навчать мистецтву середньовічних танців під живий музичний супровід колективу середньовічної музики. В перерві між подачами страв гості постріляють з луку та арбалету, пограють в середньовічні городки та перекочування колеса, пострибають в мішках навипередки та поперетягують канат, спробують зіштовхнути суперника з колоди та позмагатися в перегонах... на лижах) . А завершує свято видовищне вогняне шоу.         

 

ШОТЛАНДСЬКА ЗАБАВА       Насправді українці та шотландці багато в чому схожі , про що й розповідатиме під час застілля колоритний ведучий у кілті. Веселі дівчата у картатих спідничинах із задоволенням проведуть для гостей майстер-клас по запальних шотландських танцях.  Гостям цікаво буде подивитись  бій на мечах, взяти участь у традиційних  конкурсах та іграх, постріляти з  луку та арбалету, послухати живу шотландську музику, а на завершення стати свідком дійсно вражаючого бою на факелах . А веселий неповторний дух Шотландії впродовж усієї програми не дасть засумувати нікому, будьте певні!

Фолькльорні свята ( Зелена забава, Свято Івана Купала)              Знайомство з українською традицією та  обрядовістю – це завжди  нові незвідані відкриття. Ми пропонуєм Вам згадати наповнені глибинним змістом звичаї наших предків і взяти участь в колоритних обрядах, що спокон віків були запорукою   людського здоров’я та достатку. Ви куштуватимете традиційні українські страви, навчатиметесь автентичних  запальних танців, слухатимете та співатимете неймовірно мелодійних українських пісень. Можливо, для когось стане відкриттям урочиста хода з прикрашеним деревцем на Зелені свята,  спалення Марени на Купала чи... Але ж не будем відкривати усі секрети. Приєднутесь до нашого свята і Ви станете частинкою української традиції,  української землі, української історії.

Слідами вікінгів           Ця програма - новинка сезону. Родзинкою свята є тема сусідства давніх вікінгів та слов’ян. Бої воїнів у реконструйованих,  згідно історичних джерел, обладунках зацікавлять усіх без винятку, адже війни та гучні застілля були основним заняттям суворих варягів. А слов’янський народ завжди вмів окрім всього, ще й забавитись від душі, тож майстер-класи з танців, древні забави та ігрища і  містичне   вогняне шоу для символічного очищення  помислів вогнем дозволять гостям переповнитись масою вражень та емоцій.

Наголошуєм, що кожне дійство передбачає  окрему дитячу программу  з цікавими та розвиваючими іграми по території парку Олеського замку. Допоки Ви втішатимете душу та тіло, Ваші дітки переживатимуть Велику Пригоду. Разом з аніматорами вони долатимуть різні перепони з єдиною метою – знайти  Скарб Олеського замку. І коли під час розповіді батькам дитячі оченята захоплено блищатимуть, а рученята стискатимуть знайдений заповітний скарб, Ви точно вирішите приїхати сюди ще не один раз.

Дійства відбуваються під критим шатром на території замку, а також на майданчику поруч. Початок забав о 17.00 , завершення о 22.00 . Вартість дорослого квитка   складає 250 грн.,діти до 5 років – безкоштовно, квиток для дітей 6 -11 років вартує 90 грн., для дітей 12-16 років – 150 грн. У вартість квитка включено бенкет та розважальна програма.  За окрему плату організовується трансфер Львів-Олесько-Львів.

У вартість квитка входить : Те, що вам смакуватиме: • Свіжі овочі • Сало по-домашньому • Куліш по-козацьки • Телятина печена • Реберця • Курочка печена • Картопелька • Капусточка тушкована • Квасолька з овочами • Домашній хліб • Пиво та квас в НЕОБМЕЖЕНІЙ кількості          Те, чим Ви розважатиметесь: • Стрільби з лука та арбалету; • Давні народні забави («битва» на колоді, розваги з колесом,перегони на "лижах", городки та ін.); • Майстер-клас з танців та самі танці до нестями; • Лицарські бої; • Жива музика; • Дитячий квест з подарунками для Ваших діток.

 Літні дійства на території Олеського замку  - чудова нагода і для сімейного відпочинку, і для корпоративного виїзду, і для святкування дня народження чи іншої події, і для гала-вечері туристичної групи. На сайті ресторану www.grydnycia.lviv.ua у розділі “Галерея” Ви можете переглянути фото- та відеорепортажі з минулорічних святкувань. Ми відкриті до взаємовигідної співпраці. З усіма питаннями та пропозиціями телефонуйте : 067 671 13 03, 096 572 64 67, та пишіть yara@ua.fm

Адміністрація залишає за собою право вносити зміни у календар подій, залишаючи загальний формат дійства незмінним 


Ключові слова: Літо в Олесько, Олеський замок

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Не варто доводити себе до повного виснаження під час війни Чому українці часто забороняють собі відпочинок
- 22.05.2026 23:56
Як повернути частину коштів за навчання: як працює податкова знижка? Що таке податкова знижка за навчання
- 18.05.2026 18:47
Новая мобилизация в России может повлечь за собой глубокий экономический кризис Вероятное проведение новой масштабной волны мобилизации в
- 18.05.2026 16:29
Обстріл Києва 14 травня 2026 року: одна з наймасштабніших атак на столицю За попередніми даними, основною ціллю атаки були:
- 15.05.2026 11:53
Нова мобілізація в Росії спричинить глибоку економічну кризу Ймовірне проведення нової масштабної хвилі мобілізації в Російській Федерації може
- 12.05.2026 15:05
Итоги недели 4-10 мая: главные новости Украины и мира Эта неделя стала одним из наиболее насыщенных по к
- 09.05.2026 12:35
Підсумки тижня 4-10 травня: головні новини України та світу Цей тиждень став одним із найбільш насичених за кількістю важливих політичних
- 09.05.2026 12:31

Всі новини