Хоч у чому-то українці виявилися "мобільніше" за американців і китайців...

- 19.05.2011 16:04
Хоч у чому-то українці виявилися "мобільніше" за американців і китайців...

В Україні стало більше абонентів мобільного зв'язку: на 100 чоловік ще в 2008 році припадало 121 абонент. Про це свідчить статистика, опублікована українським представництвом Фонду імені Конрада Аденауера.

Експерти Фонду впевнені, що ці цифри є непрямим показником темпів економічного розвитку. Однак дані потрібно інтерпретувати обережно, тому, що кількість підключень не відповідає реальній кількості людей.

Помилки в підрахунках можливі також і за того, що деякі люди можуть мати кілька підключень, в той час, як інші користуються одним телефоном на двох, зазначили організатори публікації.

До речі, за кількістю абонентів мобільного зв'язку, Україна обігнала Францію, Китай і навіть США: там, на сто чоловік, немає навіть ста підключень. Найбільш затятими противниками мобільного зв'язку виявилися жителі Узбекистану: тільки 47 підключень на сто жителів країни.


Ключові слова: користувачі мобільного зв'язку, мобільні абоненти, статистика

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Лідери Британії, Франції і Німеччини придумали умови миру для Росії після саміту з Зеленським Лідери Європи висунули Росії умови мирного врегулювання після переговорів із Зеленським
- 05.06.2026 16:45
Законопроєкт № 15260 про що він? - простими словами Поліції пропонують дати більше повноважень, щоб вона могла:
- 27.05.2026 07:13
Не варто доводити себе до повного виснаження під час війни Чому українці часто забороняють собі відпочинок
- 22.05.2026 23:56
Законопроект №15260 о чем он? - простыми словами Почему это вызывает дискуссии
- 20.05.2026 07:14
Что такое фасции? Что именно они делают
- 19.05.2026 07:16

Всі новини