Спілкуватися по Skype можна буде з екранів телевізорів

- 19.05.2011 13:43
Спілкуватися по Skype можна буде з екранів телевізорів

Сервіс голосового зв'язку по протоколу IP-Skype може бути доступний з екранів телевізорів за допомогою ігрових консолей

Про це«proIT" розповів генеральний директор компанії "Майкрософт Україна" Дмитро Шимків.

Він додав, що вважає грамотної покупкою придбання Skype корпорацією Microsoft.

"Microsoft завжди купувала компанії з метою інтеграції їх у свої продукти, створення спільних сервісів. Зазвичай вся команда інтегрується в робочий процес, і ми нікого не звільняємо при поглинанні", - розповів Шимків.

На його думку, процес інтеграції займе від півроку до року, а Skype продовжить розвиватися.

Нагадаємо, що раніше генеральний директор компанії "Телесенс" Едуард Рубін висловив "proIT" думка, що Microsoft буде створювати спільні сервіси для ігрового контролера xBox і нещодавно придбаного Skype.

"Точно так само складно сказати, які у Microsoft будуть плани з приводу Skype. Але вони однозначно будуть пов'язані з Kinect", - зазначив Рубін.

На його думку, Microsoft, швидше за все, спробує вивести спілкування в Skype на новий рівень інтерактивності.

"Наприклад, запропонує користувачеві Skype зіграти в Kinect-волейбол зі своїм співрозмовником або введе інші сервіси із застосуванням контролера. Одним словом, можливості безмежні", - додав Рубін.

Компанія Білла Гейтса 10 травня 2011 року заявила про завершення угоди з купівлі Skype за 8,5 млрд. доларів.


Ключові слова: Skype, спілкування в Skype, Skype в телевізорах та ігрових консолях

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Російська атака на Хмельниччині: зруйнована швейна фабрика, є поранені Вранці 10 вересня Росія завдала чергового масованого удару по
- 10.09.2025 12:52
Як навчитися легко приймати рішення Пам'ятаєте, як Скарлет О'Хара, змахнувши новим капелюшком, казала
- 05.09.2025 09:32
Яка безпечна відстань під час спілкування Нас вчать говорити із найменшого віку. Хтось з першого
- 03.09.2025 09:27
Лінь і способи боротьби з нею Лінь. Яке це іноді буває блаженне почуття.
- 02.09.2025 09:25
Туск заявил в Польше: все уступки Путину не принесут безопасности для Европы. Туск, выступая на фоне обострения ситуации безопасности на
- 01.09.2025 11:10
Туск: компроміси з Путіним не принесуть безпеки Європі Останні події війни в Україні довели: жодні компроміси з Кремлем не можуть стати
- 01.09.2025 10:06
Транс - корисно чи небезпечно? Що Ви знаєте про транс?
- 01.09.2025 09:22
Як маніпулювати керівником та оточуючими Метод, про який я розповім, узятий із психології і, звичайно ж, є науковим
- 01.09.2025 09:07

Всі новини