Банкіри пропонують зміни до Податкового кодексу

- 05.05.2011 11:24
Банкіри пропонують зміни до Податкового кодексу

Асоціація "Український кредитно-банківський союз" направила в Національний банк України пропозиції щодо внесення змін до Податкового кодексу.

Пропозиції УКБС стосуються, зокрема, порядку відкриття рахунків фізичним особам, які здійснюють незалежну професійну діяльність, виконання банками функцій податкових агентів при оподаткування страхових виплат, повідомляє прес-служба УКБС.

Також пропозиції стосуються сплати підприємствами (які використовують воду для задоволення власних питних і санітарно-гігієнічних потреб) збору за спеціальне використання води та придбання патентів підрозділами фінансових установ, що здійснюють валютно-обмінні операції та інші.

Зокрема, уточнення, запропоновані в ст. 69, що стосується порядку відкриття рахунків фізичним особам, які здійснюють незалежну професійну діяльність, спрямована на відновлення правового регулювання порядку повідомлення податкових органів про рахунках клієнтів, який існував до 1 січня 2011 року.

На думку УКБС, за відсутності ресурсів і повноважень для доступу до інформації в державних реєстрах, які дають можливість оперативно отримувати достовірні дані про реєстрацію клієнта, банки не можуть виконати правила Податкового кодексу щодо самостійної перевірки статусу клієнта як суб'єкта господарювання. Запропоновані УКБС зміни визначать обов'язок надання фінустановами повідомлень податковим органам тільки про рахунках, що використовуються для здійснення фізособами господарської діяльності.

Також, представниками банківського співтовариства представлені пропозиції щодо уточнення пункту 165.1.27 щодо виконання банками функцій податкових агентів при оподаткування страхових виплат.

УКБС пропонує визначити, що не є об'єктом оподаткування сума страхового відшкодування, отримана третьою особою - вигодонабувачем в погашення заборгованості платника податків перед такою третьою особою від страховика-резидента.

Зі збору за спеціальне використання води УКБС пропонує визначити, що збір не стягується за воду, що використовується для задоволення власних питних і санітарно-гігієнічних потреб суб'єктів господарювання - вторинних водокористувачів.

Нагадаємо, що асоціація "Український кредитно-банківський союз" вирішила створити клуб кредиторів для вирішення проблемних питань з позичальниками.


Ключові слова: зміни до податкового кодексу, податковий кодекс України, Український кредитно-банківський союз, пропозиції банкірів до змін в податковому кодексі

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

К вечеру 18 июля в Украине - резкое ухудшение погоды Ухудшение погодных условий практически по всей территории Украины ожидается до конца дня сегодня, 18 июля.
- 18.07.2018 17:46
Поезд проехал над спящей на путях женщиной В прошлый понедельник, 16 июля в Латвии произошел странный случай.
- 18.07.2018 17:26
Подробиці ДТП на Героїв Майдану в Чернівцях Водії автомобілів «ЗАЗ» і «ГАЗ» «не поділили» дорогу, в результаті чого зіткнулися.
- 18.07.2018 17:13
Космический зонд к Солнцу отправят 4 августа 2019 года Национальное аэрокосмическое агентство NASA уже готово направить к Солнцу космический аппарат
- 18.07.2018 16:33
Неповнолітніх крадіїв пального спіймали на Кіцманщині З настанням сутінок двоє товаришів зливали дизельне пальне з чужих автомобілів
- 18.07.2018 14:44
Відшкодування ПДВ в Чернівцях сягнуло 76,8 млн грн У першому півріччі цього року платникам податку на додану вартість, які перебувають на обліку в Чернівецькій ОДПІ
- 18.07.2018 14:17
Мероприятия ко Дню Независимости Украины 2018 на Букивине Мероприятия по случаю празднования Дня Независимости Украины в Черновицкой области стартуют с 23 августа в 9:00, в день Государственного Флага Украины.
- 18.07.2018 12:23
Массовое отравление в детском лагере на Донеччине В детском лагере Яструбок, что в селе Сосновое Лиманского района Донецкой области
- 18.07.2018 11:30
Из-за сильных ливней в Индии погибло более 500 человек Более 50 человеческих жертв унесли муссонные дожди в Индии, как информируют в Центральной комиссии
- 18.07.2018 11:08
Кабмин рассмотрит вопрос проведения пробной переписи населения Распоряжение о проведении пробной переписи населения Украины планирует сегодня утвердить
- 18.07.2018 10:16

Всі новини