Податкова змінила правила перевірки підприємств

- 27.04.2011 10:27
Податкова змінила правила перевірки підприємств

Державна податкова адміністрація України (ДПАУ) змінила порядок складання планів-графіків документальних перевірок. Про це йдеться в наказі ДПАУ №190 від 1.04.11 р., яким була затверджена нова редакція Методичних рекомендацій щодо складання плану-графіка проведення документальних планових перевірок суб'єктів господарювання.

Зокрема, цим наказом пропонується прив'язати ступеня ризику діяльності суб'єктів господарювання до періодичності проведення перевірок: для суб'єктів з незначним ступенем ризику - не частіше 1 разу на 3 роки; для суб'єктів із середнім рівнем ризику - не частіше 1 разу на 2 роки; для суб'єктів зі значним рівнем ризику - не частіше 1 разу на рік.

В той же час в рекомендаціях не визначено, який з платників якою мірою ризику відповідає. 

Що ж стосується переліку критеріїв ризиків, то порівняно з торішнім він збільшився - з 33 до 38 для звичайних юросіб, з 4 до 15 - для банківських і з 10 до 19 - для небанківських установ.

Крім того, підстави для визначення стратегічних напрямів контрольно-перевірочної роботи припускають, що навіть цілком працююче підприємство може потрапити в перевірочні мережі з-за те, що погіршили оцінювані податківцями показники інші підприємства тій же галузі. 


Ключові слова: правила перевірки підприємств, перевірка податковою службою, контрольно-перевірочна робота, Державна податкова адміністрація України, ДПАУ

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Обстріл Києва 14 травня 2026 року: одна з наймасштабніших атак на столицю За попередніми даними, основною ціллю атаки були:
- 15.05.2026 11:53
Итоги недели 4-10 мая: главные новости Украины и мира Эта неделя стала одним из наиболее насыщенных по к
- 09.05.2026 12:35
Підсумки тижня 4-10 травня: головні новини України та світу Цей тиждень став одним із найбільш насичених за кількістю важливих політичних
- 09.05.2026 12:31
Трамп допустив продовження перемир’я між Україною та Росією після 9-11 травня Президент Сполучених Штатів Donald Trump заявив, що оголошене короткострокове
- 09.05.2026 11:31
Новини Чернівців 4-10 травня Однією з головних тем тижня у Чернівцях стали питання безпеки та повітряних тривог
- 08.05.2026 12:37
Как оцифровать трудовую книжку самостоятельно и избежать типичных ошибок Вы в Украине или за границей и Нужна помощь онлайн?
- 06.05.2026 12:05
У чому суть прокрастинації і чи так це погано Фраза «Я подумаю про це завтра», яку колись вимовила
- 06.05.2026 11:57
Ціни на пальне на автозаправних станціях пішли вгору Найбільше зростання торкнулося бензину марки А-95.
- 04.05.2026 13:46

Всі новини