Для поїздок за кордон отримувати права нового зразка не обов'язково

- 22.04.2011 11:19
Для поїздок за кордон отримувати права нового зразка не обов'язково

Для виїзду за кордон на автомобілі після 29 березня 2011 року українці не повинні отримувати водійські права нового зразка, в яких буде вказано кінцева дата їх дії.

Про це повідомив перший заступник начальника департаменту Державтоінспекції Анатолій Павловський.

Таким чином, скандальну заяву Міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова про те, що для виїзду за межі України після 29 березня 2011 року власникам безстрокових водійських посвідчень необхідно замінити їх на нові документи з обмеженим терміном дії, що глава МВС зробив в лютому цього року, є безпідставним.

Як заявив тоді міністр в одному зі своїх коментарів: "переоформляти їх (водійські права - ред.треба тільки тим, хто планує після 29 березня виїжджати за кордон. Ми вважаємо, що для цього достатньо надати тільки медичну довідку і старий документ, після чого ДАІ автоматично видасть нові права". Могильов пояснив, що така вимога встановлює поправка, внесена до Міжнародної конвенції про дорожній рух.

Проте відразу після цієї заяви виникла дискусія про те, що в Конвенції такого стану немає.

Як роз'яснили в департаменті ДАІ, з 29 березня 2011 року набула нову вимогу до учасників міжнародного дорожнього руху - про обов'язкове вказівці в посвідченні водія дати закінчення її дії.

Нагадаємо, що глава МВС Анатолій Могильов запропонував обмежити термін дії водійських посвідчень, як прийнято в Європі (на 5-10 років, потім, щоб їх дію продовжити, треба знову здавати іспит). 


Ключові слова: права нового зразка, поїздки за кордон, водійські права

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Гринчук подала у відставку: відомо хто тимчасово очолить Міністерство енергетики 12 листопада стало відомо, що міністр енергетики України Світлана Гринчук написала
- 19.11.2025 14:58
За минулу добу шахраї ошукали буковинців на майже 187000 гривень Троє громадян стали жертвами псевдобанкірів, двоє
- 19.11.2025 13:42
Бонді: Мін'юст США опублікує документи у справі Епштейна протягом 30 днів Як передає Report з посиланням на Reuters, про це
- 18.11.2025 16:37
Призначено в.о. міністра юстиції України - це Людмила Сугак 19 листопада уряд ухвалив рішення призначити Людмилу Сугак
- 18.11.2025 15:13
Заява Кремля про Трампа та війну в Україні Кремль видав нову цинічну заяву щодо Трампа та війни проти України
- 17.11.2025 15:55
Військовий з Буковини разом із спільником організував канал переправлення чоловіків до Європи Під час чергової спроби незаконного переправлення обидва
- 14.11.2025 22:30
Новое заявление Кремля о Трампе и войне в Украине Кремль выдал новое циничное заявление о Трампе
- 14.11.2025 22:07
Суть скандала вокруг Энергоатома простыми словами Что такое дело Энергоатома — просто о главном
- 14.11.2025 14:04
Чому відставка Гринчук Відповідь: Україна опинилася в центрі великого
- 12.11.2025 16:16

Всі новини