Відкрити власний бізнес в Україні буде простіше

- 21.04.2011 13:13
Відкрити власний бізнес в Україні буде простіше

Верховна Рада України прийняла ініційований урядовий закон "ПРО внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо спрощення процедури започаткування підприємництва".

За відповідний законопроект №8294 проголосували 246 народних депутатів у четвер, 21 квітня. 
Законодавчим актом внесено зміни до Цивільного та Господарського кодексів України, а також до законів "ПРО господарські товариства" та "ПРО державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", спрямовані на вдосконалення порядку створення певних видів юридичних осіб.

Зокрема, передбачено, що статутний капітал державного комерційного підприємства утворюється уповноваженим органом, до сфери управління якого воно належить. Його розмір встановлюється зазначеним уповноваженим органом. Статутний капітал державного комерційного підприємства підлягає сплаті до закінчення першого року з дня державної реєстрації такого підприємства. Статутний капітал комунального унітарного підприємства утворюється органом, до сфери управління якого воно входить. Її розмір визначається відповідною місцевою радою.

Документом передбачено, що заявлений статутний капітал товариства з обмеженою відповідальністю складається з вкладів його учасників. Розмір статутного капіталу дорівнює сумі вартості таких вкладів. Статутний капітал товариства визначає мінімальний розмір майна товариства, який гарантує інтереси його кредиторів.

Статутний капітал товариства з обмеженою відповідальністю підлягає сплаті учасниками товариства до закінчення першого року з дня державної реєстрації товариства. Якщо учасники до закінчення першого року з дня державної реєстрації товариства не сплатили (не повністю оплатити свої вклади, загальні збори учасників приймає рішення про:

- виключення зі складу товариства тих учасників, які не сплатили свої вклади (не повністю оплатили), і про визначення порядку перерозподілу часток у статутному капіталі;

- зменшення статутного капіталу та про визначення порядку перерозподілу часток у статутному капіталі;

- ліквідації товариства.

Зміни до статуту, пов’язані зі зміною розміру статутного капіталу та/або із зміною складу учасників, підлягають державній реєстрації в установленому законом порядку.

Рішення про зменшення розміру статутного капіталу товариства направляється поштовим відправленням всім кредиторам товариства не пізніше триденного строку після його прийняття. 


Ключові слова: власний бізнес, приватний підприємець, підриємства в Україні

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

В сквере в Черновцах обнаружен труп 15 12 2017 В Черновцах в сквере рядом с одной из школ нашли бездыханное тело, лежавшее на скамье.
- 15.12.2017 15:36
Особливості оподаткування спадщини та подарунків Відповідно до норм Цивільного кодексу України спадкуванням є перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).
- 15.12.2017 13:26
США заявили о готовности создания коалиции против Ирана США намерены создать международную коалицию для противостояния Ирану. Об этом на пресс-конференции 14 декабря заявила постоянная представительница Вашингтона в ООН Никки Хейли.
- 15.12.2017 11:50
Боевики провели зачистки в Моспино Координатор группы Информационное сопротивление Дмитрий Тымчук сообщил, что боевики на Донбассе осуществили серию зачисток,
- 15.12.2017 11:18
ДТП на Сторожинеччине 14 12 2017 Вечером четверга, 14 декабря, в селе Панка Сторожинецкого района, произошла серьезная авария.
- 15.12.2017 10:51
В МВФ озвучили требования для очередного транша По словам исполняющего обязанности главы НБУ Якова Смолия, уже в конце января 2018 года в Киев ожидается приезд новой миссии МВФ. С
- 15.12.2017 10:23
Красная рыба защитит вас от инсультов Красная рыба крайне полезна для организма, и диетологи рекомендуют ее включать в рацион несколько раз в неделю, в крайнем случае -
- 15.12.2017 09:29
Когда Маланка фест 2018 в Черновцах В Черновцах традиционный фольклорно-этнографический фестиваль Маланка-Фест состоится 15 января 2018 года.
- 15.12.2017 09:08
Большая семерка выразила поддержку НАБУ Послы стран G7 высказали свою поддержку Национальному антикоррупционному бюро Украины. По мнению стран Большой семерки, для будущего
- 14.12.2017 16:06
Возле больницы №3 обустроят стоянку авто Комиссия департамента жилищно-коммунального хозяйства Черновицкого городского совета после обсуждений пришла к решению обустройства
- 14.12.2017 15:31

Всі новини