Президент підтвердив, що Україна націлена перш за все на ЄС
- 13.04.2011 14:12
Президент України Віктор Янукович відзначає, що євроінтеграційний курс залишається незмінним для Україні.
Про це він сказав під час зустрічі з прем'єр-міністром Польщі Дональдом Туском сьогодні в Києві.
«Європейська інтеграція є і залишається незмінним пріоритетом зовнішньої політики нашої держави», - підкреслив Президент.
Він поклав великі надії на головування Польщі в ЄС у другому півріччі цього року. «Ми, безумовно, розраховуємо, що під час головування Польщі в другому півріччі ми будемо спільно шукати шляхи нашої інтеграції», - сказав Янукович.
У свою чергу, Туск відзначив, що Україна може завжди розраховувати на підтримку Польщі.
Під час зустрічі були також обговорені питання двостороннього співробітництва, яке, на переконання обох сторін, є дружнім і має перспективи.
Згадав Янукович і те, що цього року Україна відзначатиме 20-ту річницю незалежності, а також 20-у річницю встановлення дипломатичних відносин між двома країнами.
Крім того, в ході розмови В. Янукович нагадав, що в найближчі дні в Україну буде проходити міжнародна конференція, присвячена 25-річчю Чорнобильської трагедії.
«Ми раді будемо вітати президента Польщі Комаровського на цій конференції», - сказав Президент України.
За його словами, ця конференція є дуже актуальною сьогодні і у зв'язку з трагедією в Японії на АЕС «Фукусіма-1». На його думку, світ в черговий раз переконався, що лише спільними зусиллями можна долати подібні катастрофи.
Коментарі (0)
Другие новости:
Гринчук подала у відставку: відомо хто тимчасово очолить Міністерство енергетики
12 листопада стало відомо, що міністр енергетики України Світлана Гринчук написала
- 19.11.2025 14:58
За минулу добу шахраї ошукали буковинців на майже 187000 гривень
Троє громадян стали жертвами псевдобанкірів, двоє
- 19.11.2025 13:42
Бонді: Мін'юст США опублікує документи у справі Епштейна протягом 30 днів
Як передає Report з посиланням на Reuters, про це
- 18.11.2025 16:37
Призначено в.о. міністра юстиції України - це Людмила Сугак
19 листопада уряд ухвалив рішення призначити Людмилу Сугак
- 18.11.2025 15:13
Заява Кремля про Трампа та війну в Україні
Кремль видав нову цинічну заяву щодо Трампа та війни проти України
- 17.11.2025 15:55
Військовий з Буковини разом із спільником організував канал переправлення чоловіків до Європи
Під час чергової спроби незаконного переправлення обидва
- 14.11.2025 22:30
- 14.11.2025 22:07
- 14.11.2025 14:04
- 14.11.2025 13:00
.jpg)