Парламент заборонив споживання газу без лічильників

- 11.04.2011 10:24
Парламент заборонив споживання газу без лічильників

Верховна рада прийняла в цілому проект закону # 7024 «Про забезпечення комерційного обліку газу», що передбачає обов'язковий облік використання природного газу всіма категоріями населення.

Для споживачів, які проживають в квартирах і приватних будинках та використовують газ комплексно і для опалювання, обов'язковий комерційний облік буде введений з 1 січня 2012 року; для тих, хто користується газом для підігріву води та приготування їжі, - з 1 січня 2016 року, тільки для приготування їжі - з 1 січня 2018 року. Для інших категорій споживачів облік газу діє з 1 квітня 2011 року.

Введення в експлуатацію збудованих та реконструйованих багатоквартирних житлових будинків та об'єктів виробничого призначення буде здійснюватися тільки за наявності лічильників. У разі відмови споживачів від установки лічильників постачання газу буде припинено. 


Ключові слова: газові лічильники, облік на газ, закон про газові лічильники

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Дрони РФ атаковали железную дорогу в Одесской области В ночь на 27 сентября Россия совершила очередную атаку дронами-камикадзе на
- 27.09.2025 19:38
Дрони РФ атакували залізницю на Одещині У ніч проти 27 вересня Росія здійснила чергову атаку дронами-камікадзе
- 27.09.2025 10:32
Пірамідальні новини України У сучасному інформаційному просторі України людина щодня стикається з
- 26.09.2025 11:33
Що таке РЕБ РЕБ (радіоелектронна боротьба) – це
- 24.09.2025 11:35
iPhone 17 чи iPhone 17 Pro Max: який смартфон вам обрати? Багатьох цікавить, який варіант підійде саме їм. Щоб розібратися, розглянемо головні особливості кожної моделі.
- 18.09.2025 21:48

Всі новини