Йозеф Блаттер та Мохамед Бін Хаммам головні кандидати на пост президента ФіФА

- 04.04.2011 15:03
Йозеф Блаттер та Мохамед Бін Хаммам головні кандидати на пост президента ФіФА

У виборах президента ФІФА, які пройдуть 1 червня 2011 в Цюріху, візьмуть участь два кандидати: діючий голова організації швейцарець Йозеф Блаттер і Мохамед Бін Хаммам з Катару, який очолює Азіатську футбольну конфедерацію. Про це повідомляє офіційний сайт ФІФА.

Раніше повідомлялося, що в число кандидатів можуть увійти американський журналіст Грант Уол і колишній капітан збірної Чилі Еліас Фігероа. Уол не зміг заручитися підтримкою жодної національної федерації, а Фігероа сказав, що йому не вистачило часу на створення переконливої президентської програми.

Прийом заявок від потенційних кандидатів було завершено 1 квітня і після перевірки всіх документів претендентів на президентський пост зареєстрували.

З 1981 по 1998 роки Блаттер працював генеральним секретарем ФІФА, а в 1998 році став президентом цієї організації і згодом ще двічі переобирався на цю посаду. Останні президентські вибори (у 2007 році) пройшли на безальтернативній основі.

61-річний Бін Хаммам раніше був соратником Блаттера, але останнім часом неодноразово виступав з критикою президента ФІФА. За словами катарця, цій організації потрібен новий керівник.

Фото: AFP За матеріалами: lenta.ru


Ключові слова: президент ФІФА, Йозеф Блаттер, Мохамед Бін Хаммам

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Макрон у новорічному зверненні заявив про нові зобов’язання Європи щодо України Президент Франції Еммануель Макрон у своєму новорічному
- 01.01.2026 10:53
На Буковині жорстоко побили ексмера Кіцманя: чоловік у лікарні після операції У Чернівецькій області стався резонансний інцидент
- 01.01.2026 10:13
Новая модель войны РФ в 2025 году В 2025 году российская армия смогла ускорить темпы наступления на территории Украины
- 30.12.2025 11:11
Нова модель війни РФ у 2025 році У 2025 році російська армія змогла прискорити темпи наступу
- 30.12.2025 11:10
Нова тактика РФ у 2025 році: як Росія прискорила наступ У 2025 році російська армія змогла підвищити темпи просування на фронті,
- 30.12.2025 11:05
Як не купити зайве перед Новим роком. Покроковий план Грудень — час не лише підбиття підсумків, а й передноворічного
- 29.12.2025 10:52
5 помилок при завивці волосся, які зіпсують святкову зачіску Незважаючи на всю різноманітність трендових зачісок та укладок, найпопулярнішим вибором
- 23.12.2025 12:35

Всі новини