В Естонії з'явилася телефонна будка для переговорів з Skype
- 30.03.2011 13:59
Будка оснащена сенсорним екраном і дозволяє здійснювати відеодзвінки іншим користувачам Skype і голосові виклики - мобільним і стаціонарним абонентам.
У Талліннському аеропорту імені Леннарта Мери з'явилася перша у світі телефонна будка для переговорів з Skype, пише Deutsche Welle.
Будка оснащена 22-дюймовим сенсорним екраном і гарнітурою. Щоб зробити дзвінок, користувач повинен ввести у вікні клієнта Skype свій логін і пароль на сервісі.
Відеодзвінок іншим користувачам Skype можна здійснити безкоштовно. Голосові виклики мобільним і стаціонарним абонентам оплачуються згідно з тарифами Skype; гроші при цьому списуються з рахунку користувача в системі.
Будка була встановлена в аеропорту 18 березня за участю трьох естонських компаній - Enterprise Estonia, AdTech і Brilliant. Вона обійшлася в $5600, але в майбутньому за наявності попиту ціна на такого роду споруди може знизитися. Будки для переговорів з Skype планується розміщувати не лише в аеропортах, але і в інших громадських місцях - готелях, торгових центрах, лікарнях.
Число абонентів сервісу інтернет-телефонії Skype перевищує 600 млн. 28 березня Skype встановив черговий рекорд з кількості користувачів в онлайні - сервісом одночасно користувалися 30 млн абонентів. Про це повідомляється у блозі Skype.
Коментарі (0)
Другие новости:
- 19.06.2026 19:02
Зв’язок без абонплати: чи можуть в Україні змінити модель тарифів у мобільних операторів?
Така ідея викликала активні дискусії, адже нинішня система
- 17.06.2026 11:24
Війна і здоров’я українців: наслідки, які відчуватимуться ще багато років
Повномасштабна війна змінила життя кожного українця. Щоденні
- 15.06.2026 11:02
Трамп і Путін провели телефонну розмову: подробиці та нові контакти
Майже година переговорів
- 14.06.2026 22:34
Соціальна допомога замість пенсії: які виплати можуть отримати українці без необхідного стажу
Багато громадян помилково вважають, що відсутність достатнього трудового
- 12.06.2026 13:41
Зеленський вперше розповів про контакти з Абрамовичем: які сигнали передавали Кремлю
Якою була мета зустрічі
- 07.06.2026 10:24
Лідери Британії, Франції і Німеччини придумали умови миру для Росії після саміту з Зеленським
Лідери Європи висунули Росії умови мирного врегулювання після переговорів із Зеленським
- 05.06.2026 16:45
.jpg)
Басейн чи парковка? У Чернівцях розгорілася дискусія навколо спортивного об’єкта