Тимошенко: наступним за справою Гонгадзе звинуватять Литвина

- 29.03.2011 12:18
Тимошенко: наступним за справою Гонгадзе звинуватять Литвина

Проти спікера Верховної Ради Володимира Литвина можуть порушити кримінальну справу за підозрою в причетності до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Про це заявила колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко журналістам, відповідаючи на питання чи можуть порушити кримінальну справу проти Литвина.

"У мене немає ніяких сумнівів, що буде використаний увесь арсенал політиків, яких можна так чи інакше притягати до карної відповідальності для того щоб відволікати в Україні і за межами України увага від економічних, соціальних і політичних провалів, які сьогодні супроводжують правління Януковича", - сказала Тимошенко.

На її думку, Янукович буде вимушений жертвувати соратниками для того щоб самосохраниться.

Нагадаємо, екс-майор держохорони Микола Мельниченко заявив, що у нього є докази, що "справу Гонгадзе" організував Володимир Литвин.

Представник вдови журналіста Георгія Гонгадзе Мирослави в суді Валентина Теличенко також вважає що Генеральна прокуратура повинна розглянути можливість порушення кримінальної справи проти Литвина у рамках розслідування вбивства Гонгадзе. 


Ключові слова: Тимошенко про Литвина, справа Гонгадзе, Володимир Литвин, кримінальна справа

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

В Париже ограбили Лувр 19 октября 2025 года Лувр ограбили в Париже 19 октября
- 19.10.2025 17:32
У Парижі пограбували Лувр 19 жовтня 2025 року Сьогодні Париж, столиця світового мистецтва, переживає справжній культурний шок
- 19.10.2025 16:25
Важная новость вчера Одной из самых важных новостей 18 октября 2025 года стала информация о
- 19.10.2025 13:31
Політик Шошоаке звинуватила українську владу в утиску прав етнічних румунів Скандальна румунська євродепутат Діана Шошоаке знову
- 17.10.2025 14:35
Післяпологова депресія. Як позбутися? Поради Як повідомляє портал https://bukovina.biz.ua , у нормі після пологів жіночий організм реагує незначною втомленістю й впродовж трьох днів ...
- 17.10.2025 11:01

Всі новини