Лідер гурту Radiohead записав сингли з електронщиками
- 16.03.2011 12:34
Спільний сингл фронтмена Radiohead Тома Йорка, а також електронників Кірана Хебдена (Four Tet) і Вільяма Бівен (Burial), анонсований 15 березня, з'явився в інтернеті.
Треки 'Ego' і 'Mirror' були програні Хебденом в ефірі радіостанції Rinse FM, незабаром після чого запис з ефіру розійшлася по музичних сайтів і соціальних мереж. Прослухати обидва трека можна, наприклад, тут чи тут.
При цьому на сайті незалежного лейбла Bleep, який здійснює випуск синглу на вінілі, йдеться про те, що весь фізичний тираж вже розпроданий. Втім, Bleep обіцяє додрукувати деяку кількість платівок, після чого сингл 'Ego / Mirror' знову можна буде замовити.
Radiohead і Four Tet вже співпрацювали раніше. У 2003 році Хебден розігрівав Тома Йорка з товаришами під час туру по Європі. У цей же період Four Tet зробив ремікс на композицію Radiohead 'Scatterbrain' з альбому 'Hail To The Thief'. Ремікс вийшов у якості бі-сайда до синглу Radiohead '2 +2 = 5 ', а також була внесена до збірника' COM LAG '.
Том Йорк за останні роки випустив кілька релізів незалежно від бренду Radiohead. У 2006 році він випустив сольний альбом 'Eraser', а в 2009-му записав сингл 'Feeling Pulled Apart by Horses / The Hollow Earth', виданий тільки на вінілі, а також пісню 'Hearing Damage' для саундтрека до до другої частини блокбастера ' Сутінки '.
У лютому 2011 року вийшов новий альбом Radiohead 'The King Of Limbs', який був неоднозначно прийнятий критиками і шанувальниками колективу. При цьому, в інтернеті активно обговорюються чутки про те, що незабаром має вийти продовження - в альбом не увійшло більше 10 пісень, засвічених групою на концертах, а останній трек з 'The King Of Limbs' називається 'Separator' ('Роздільник').
Коментарі (0)
Другие новости:
Гринчук подала у відставку: відомо хто тимчасово очолить Міністерство енергетики
12 листопада стало відомо, що міністр енергетики України Світлана Гринчук написала
- 19.11.2025 14:58
За минулу добу шахраї ошукали буковинців на майже 187000 гривень
Троє громадян стали жертвами псевдобанкірів, двоє
- 19.11.2025 13:42
Бонді: Мін'юст США опублікує документи у справі Епштейна протягом 30 днів
Як передає Report з посиланням на Reuters, про це
- 18.11.2025 16:37
Призначено в.о. міністра юстиції України - це Людмила Сугак
19 листопада уряд ухвалив рішення призначити Людмилу Сугак
- 18.11.2025 15:13
Заява Кремля про Трампа та війну в Україні
Кремль видав нову цинічну заяву щодо Трампа та війни проти України
- 17.11.2025 15:55
Військовий з Буковини разом із спільником організував канал переправлення чоловіків до Європи
Під час чергової спроби незаконного переправлення обидва
- 14.11.2025 22:30
- 14.11.2025 22:07
- 14.11.2025 14:04
- 14.11.2025 13:00
.jpg)