Компанія IBM відкрила новий Web-проект City Forward

- 12.03.2011 13:38
Компанія IBM відкрила новий Web-проект City Forward

Компанія IBM відкрила новий Web-проект City Forward (http://www.cityforward.org), що пропонує політикам, юристам, бізнесменам і широкої громадськості новий погляд на те, як функціонують їх міста у порівнянні з іншими містами, повідомляє cybersecurity.ru Сайт оперує різними даними, допомагаючи міській владі приймати більш поінформовані рішення, які здатні підвищити якість послуг і зробити їх більш доступними для городян.

Сайт збирає соціологічні дані, пов'язані з діяльністю багатьох муніципальних відомств і служб у таких сферах як освіта, громадська безпека, охорона здоров'я, транспорт, землекористування, комунальні послуги, енергетика, екологія, особисті доходи, витрати, зростання чисельності населення, зайнятість і працевлаштування. Офіційні дані, які відображають добробут міста, можуть перебувати у вільному доступі, однак вони часто носять розрізнений характер або представлені в різноманітті форматів, що ускладнює порівняння одного міста чи служби з іншими. Навіть у рамках одного міста такі дані часто незалежно публікуються окремими відомствами, і це не дозволяє сформувати всебічне інформаційне уявлення. City Forward вирішує ці проблеми шляхом надання в єдиному середовищі корисних статистичних даних і графічних інструментів.

Програмне забезпечення сайту також допомагає визначати непередбачувані моделі і взаємозв'язку між міським життям і політикою офіційної влади. City Forward може задіяти нові або різноманітні системи оцінок повсякденному житті, допомагаючи людям дізнатися те, як одна проблема може впливати на іншу, здавалося б, не пов'язану з нею проблему.

Дані на City Forward, які дозволяють оцінювати дорожні пробки в даному конкретному місті, можуть не тільки відображати місцеву ситуацію з т.з. маятникової міграцією (щоденними поїздками на роботу з передмістя до міського діловий центр і назад) та інформувати про дорожні умови, але також встановлювати взаємозв'язку з відповідними економічними наслідками і якістю навколишнього повітря. Як результат, місто може прийняти рішення зробити більш доступним бездротовий Інтернет - в надії мотивувати роботодавців та їх співробітників до переходу в режим дистанційної (надомної) роботи, що призведе до зменшення дорожніх пробок і меншою загазованості. З іншого боку, доступний безпровідний Інтернет допоможе забезпечувати студентів додатковими освітніми ресурсами. Все це в комплексі здатне зробити місто більш безпечним і зручним для життя.

Місто може використовувати новий Web-сайт для аналізу статистики відвідувань кабінетів невідкладної допомоги в поліклініках і лікарнях, спалахів захворювань і появи епідемій або, навіть, такої інформації як невихід співробітників на роботу.

Користувачі навіть зможуть створювати свої власні «оціночні профілі» - настроюються графіки та діаграми з можливостями візуального порівняння - які поширюють їх академічні дослідження на реальне життя і виносять на загальний розгляд і коментування. На цій основі можуть проводитися різні інтерактивні дискусії про наслідки досліджуваних статистичних тенденцій. Громадські ініціативні групи і міська влада може використовувати подібні дослідження для досягнення консенсусу, перевірки виконання приписів, пропозиції змін та підготовки державних програм.

Спочатку на Web-сайті будуть доступні дані по 55 містах всіх розмірів, розташованих на шести континентах.


Ключові слова: проект City Forward, функціонування міст

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

По факту захвата Октябрьского дворца открыли три прозводства В Киеве 17 декабпря проходили ранее запланированные массовые мероприятия, вылившиеся в конфликт под стенами Октябрьского дворца.
- 18.12.2017 10:31
Борги по бюджету слід закрити до кінця року - податкова Відома народна прикмета радить розрахуватись із боргами в році, що минає. Це принесе прибуток та фінансовий успіх у прийдешньому році і зменшить удвічі
- 18.12.2017 09:37
В Украине - штормовое предупреждение 18 декабря В понедельник, 18 декабря, в 12-ти областях Украины синоптики прогнозируют штормовое предупреждение.
- 18.12.2017 09:14
Где купить или взять на прокат новогодние костюмы в Черновцах Декабрь - самая горячая пора для новогодних утренников, елок и тематических вечеринок для
- 15.12.2017 18:19
В сквере в Черновцах обнаружен труп 15 12 2017 В Черновцах в сквере рядом с одной из школ нашли бездыханное тело, лежавшее на скамье.
- 15.12.2017 15:36
Особливості оподаткування спадщини та подарунків Відповідно до норм Цивільного кодексу України спадкуванням є перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).
- 15.12.2017 13:26
США заявили о готовности создания коалиции против Ирана США намерены создать международную коалицию для противостояния Ирану. Об этом на пресс-конференции 14 декабря заявила постоянная представительница Вашингтона в ООН Никки Хейли.
- 15.12.2017 11:50
Боевики провели зачистки в Моспино Координатор группы Информационное сопротивление Дмитрий Тымчук сообщил, что боевики на Донбассе осуществили серию зачисток,
- 15.12.2017 11:18
ДТП на Сторожинеччине 14 12 2017 Вечером четверга, 14 декабря, в селе Панка Сторожинецкого района, произошла серьезная авария.
- 15.12.2017 10:51
В МВФ озвучили требования для очередного транша По словам исполняющего обязанности главы НБУ Якова Смолия, уже в конце января 2018 года в Киев ожидается приезд новой миссии МВФ. С
- 15.12.2017 10:23

Всі новини