Компанія IBM відкрила новий Web-проект City Forward

- 12.03.2011 13:38
Компанія IBM відкрила новий Web-проект City Forward

Компанія IBM відкрила новий Web-проект City Forward (http://www.cityforward.org), що пропонує політикам, юристам, бізнесменам і широкої громадськості новий погляд на те, як функціонують їх міста у порівнянні з іншими містами, повідомляє cybersecurity.ru Сайт оперує різними даними, допомагаючи міській владі приймати більш поінформовані рішення, які здатні підвищити якість послуг і зробити їх більш доступними для городян.

Сайт збирає соціологічні дані, пов'язані з діяльністю багатьох муніципальних відомств і служб у таких сферах як освіта, громадська безпека, охорона здоров'я, транспорт, землекористування, комунальні послуги, енергетика, екологія, особисті доходи, витрати, зростання чисельності населення, зайнятість і працевлаштування. Офіційні дані, які відображають добробут міста, можуть перебувати у вільному доступі, однак вони часто носять розрізнений характер або представлені в різноманітті форматів, що ускладнює порівняння одного міста чи служби з іншими. Навіть у рамках одного міста такі дані часто незалежно публікуються окремими відомствами, і це не дозволяє сформувати всебічне інформаційне уявлення. City Forward вирішує ці проблеми шляхом надання в єдиному середовищі корисних статистичних даних і графічних інструментів.

Програмне забезпечення сайту також допомагає визначати непередбачувані моделі і взаємозв'язку між міським життям і політикою офіційної влади. City Forward може задіяти нові або різноманітні системи оцінок повсякденному житті, допомагаючи людям дізнатися те, як одна проблема може впливати на іншу, здавалося б, не пов'язану з нею проблему.

Дані на City Forward, які дозволяють оцінювати дорожні пробки в даному конкретному місті, можуть не тільки відображати місцеву ситуацію з т.з. маятникової міграцією (щоденними поїздками на роботу з передмістя до міського діловий центр і назад) та інформувати про дорожні умови, але також встановлювати взаємозв'язку з відповідними економічними наслідками і якістю навколишнього повітря. Як результат, місто може прийняти рішення зробити більш доступним бездротовий Інтернет - в надії мотивувати роботодавців та їх співробітників до переходу в режим дистанційної (надомної) роботи, що призведе до зменшення дорожніх пробок і меншою загазованості. З іншого боку, доступний безпровідний Інтернет допоможе забезпечувати студентів додатковими освітніми ресурсами. Все це в комплексі здатне зробити місто більш безпечним і зручним для життя.

Місто може використовувати новий Web-сайт для аналізу статистики відвідувань кабінетів невідкладної допомоги в поліклініках і лікарнях, спалахів захворювань і появи епідемій або, навіть, такої інформації як невихід співробітників на роботу.

Користувачі навіть зможуть створювати свої власні «оціночні профілі» - настроюються графіки та діаграми з можливостями візуального порівняння - які поширюють їх академічні дослідження на реальне життя і виносять на загальний розгляд і коментування. На цій основі можуть проводитися різні інтерактивні дискусії про наслідки досліджуваних статистичних тенденцій. Громадські ініціативні групи і міська влада може використовувати подібні дослідження для досягнення консенсусу, перевірки виконання приписів, пропозиції змін та підготовки державних програм.

Спочатку на Web-сайті будуть доступні дані по 55 містах всіх розмірів, розташованих на шести континентах.


Ключові слова: проект City Forward, функціонування міст

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Буковинская писательница получила президентский грант Грант от президента Украины Петра Порошенко получила молодая писательница с Буковины Иванна Стефьюк
- 16.07.2018 15:35
В немецкой лотерее можно выиграть место на кладбище В лотерею с Германии можно выиграть необычный приз.
- 16.07.2018 13:52
На 3D принтере напечатали крупнейший объект Для топливных баков на спутниках предполагается использовать в качестве крышки
- 16.07.2018 12:32
Страны G7 сделали громкое заявление о катастрофе МН17 17 июля - годовщина сбития авиалайнера рейса МН17 Малазийских авиалиний;
- 16.07.2018 11:21
ДТП при участии 8 авто в Черновцах В Черновцах в воскресенье, 15 июля, произоло серьезное ДТП при участии 8 автомобилей.
- 16.07.2018 10:25
Разминирование Донбасса затянется на десятки лет Первый вице-спикер украинского парламента Ирина Геращенко в настоящее время наход
- 16.07.2018 10:09
Разыскиваемого на Буковине подростка отыскали в Одессе В Черновицкой области без вести пропал 14-летний мальчик - Богдан Ткач.
- 16.07.2018 09:46
Что делать с мелочью в Украине Правила округления общей суммы при расчетах наличными заработали в Украине с 1 июля 2018 го
- 16.07.2018 09:16
40% черновчан выбрали семейного врача В Черновцах жители подписали с врачами 102 250 деклараций. Такие цифры называются по состоянию на 10 июля 2018 года.
- 13.07.2018 17:30
Великобритания и США подпишут торговое соглашение после Брексита После завершения процедуры Брексита Великобритания и США заключат торговый союз
- 13.07.2018 17:19

Всі новини