Економічні проблеми примусять українців протестувати

- 01.03.2011 09:47
Економічні проблеми примусять українців протестувати

В акціях протесту українці готові брати участь, насамперед, у випадку економічних проблем. Таку думку висловив директор соціологічної служби центру Разумкова Андрій Биченко, пише радіо «Свобода».

«Наприклад, значне підвищення цін, невиплати зарплат або скорочення робочих місць. Менш популярні суто політичні теми », - говорить експерт.

За словами А. Биченка, протестні настрої в Україну зросли в кінці 2008 р. і були обумовлені фінансово-економічною кризою. Пік невдоволення припав на весну 2009 р. і з тих пір майже не зменшився.

Директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик вважає, що збільшення акцій протесту в Україну може припасти на квітень.

За словами політолога, тут може спрацювати цілий ряд факторів. «Протестний потенціал у нас ще накопичується, - говорить В. Кулик. - Є межа, за якою починаються або акції протесту, або спад напруги. Ця межа у нас припадає на квітень: коли громадяни отримають комунальні платіжки з нарахуванням пені, коли підстрибнуть ціни на продукти харчування і паливо - це все може статися у квітні ».

Як зазначає політолог, якщо цей пік негативу в Україні пройде без громадських потрясінь, то напруга спадатиме, якщо ні - то будуть розгортатися протести.  


Ключові слова: акції протесту в Україні, економічні проблеми в Україні

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Дрони РФ атаковали железную дорогу в Одесской области В ночь на 27 сентября Россия совершила очередную атаку дронами-камикадзе на
- 27.09.2025 19:38
Дрони РФ атакували залізницю на Одещині У ніч проти 27 вересня Росія здійснила чергову атаку дронами-камікадзе
- 27.09.2025 10:32
Пірамідальні новини України У сучасному інформаційному просторі України людина щодня стикається з
- 26.09.2025 11:33
Що таке РЕБ РЕБ (радіоелектронна боротьба) – це
- 24.09.2025 11:35
iPhone 17 чи iPhone 17 Pro Max: який смартфон вам обрати? Багатьох цікавить, який варіант підійде саме їм. Щоб розібратися, розглянемо головні особливості кожної моделі.
- 18.09.2025 21:48

Всі новини