Експеримент над часом

- 28.02.2011 14:59
Експеримент над часом

Час йде з різною швидкістю, в різних гравітаційних умовах і на різних швидкостях. Іншими словами, у вільному просторі, час йде швидше, ніж наприклад, на поверхні нашої планети, а прискорення ракетоносія, при старті з Землі, змушує годинник на його борту, працювати повільніше, щодо стаціонарно встановлених годин на Землі.

Цей ефект відомий як «уповільнення часу», передбачений ще Альбертом Ейнштейном у загальній теорії відносності, майже 100 років тому.

З тих пір, цей ефект довели на практиці, використовуючи такі системи, як супутникова навігація GPS, в яких невідповідність часу, доводиться постійно компенсувати.

Хоча уповільнення часу є природним фактом, було б цікаво провести експеримент, щоб зрівняти час на годиннику міжнародної космічної станції і на годиннику, що знаходяться на Землі.

Використовуючи доступ до МКС, «Некомерційна космічна організація Кентуккі», планує унікальний експеримент щодо уповільнення часу, для залучення більшої кількості людей, до «великої ідеї Ейнштейна».

Експеримент Хафелі - Кітінга, проведений в 1971 році, коли на борт чотирьох комерційних авіарейсів були взяті атомний годинник, підтвердив теорію про те, що час розширюється, в залежності від того, наскільки швидко і високо ви летите.

«Кентуккі», у співпраці зі своїм стратегічним партнером «NanoRacks LLC», пропонує синхронізувати атомний годинник, з модулями «CubeLab». Це може допомогти у створенні експериментального інтерфейсу з рубідіевим годинами, інакше кажучи, обробка всіх даних систем та інтеграція корисного навантаження будуть працювати в тандемі, з годинником «NanoRacks», встановленими на Землі.

Годинники, що знаходяться на борту МКС, будуть поступово відставати від годинника на Землі і цю різницю, вчені спробують передбачити, виводячи на монітори час на орбіті і час на стаціонарних годинах.

І хоча остаточне рішення ще не прийняте, немає ніяких перепон, для того, щоб атомний годинник, знаходилися на станції протягом тривалого періоду, а потім повернулися на Землю, для остаточної перевірки на фактичну різницю за часом.  


Ключові слова: експерименти із часом, часовий простір

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Из-за сильных ливней в Индии погибло более 500 человек Более 50 человеческих жертв унесли муссонные дожди в Индии, как информируют в Центральной комиссии
- 18.07.2018 11:08
Кабмин рассмотрит вопрос проведения пробной переписи населения Распоряжение о проведении пробной переписи населения Украины планирует сегодня утвердить
- 18.07.2018 10:16
Подорожает ли в Черновцах проезд в троллейбусе Исполнительный комитет Черновицкого городского совета провел заседание 17 июля, в ходе которого рассматривался вопрос
- 18.07.2018 09:55
Сплачені на старі рахунки податки будуть автоматично переадресовані на нові Як розповіла заступник начальника управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем
- 18.07.2018 09:35
Віїзну приймальню поліції влаштовуватимуть в районах Буковини Щоб бути ближче до жителів найвіддаленіших куточків Чернівецької області, в регіоні за ініціативи
- 18.07.2018 09:16
Віїзну приймальню поліції влаштовуватимуть в районах Буковини Щоб бути ближче до жителів найвіддаленіших куточків Чернівецької області, в регіоні за ініціативи
- 18.07.2018 09:16
На Буковині виявлено три ділянки з нарковмісними рослинами Поліція Чернівецької області продовжує проводити оперативні заходи, щодо виявлення та знищення незаконних посівів.
- 17.07.2018 17:17
Музыка способна опьянить человека Музыка в действительности обладает пьянящими свойствами, что недавно удалось доказать ученым.
- 17.07.2018 16:52
ДТП в Черновцах на Героев Майдана 17 07 2018 На улице Героев Майдана в Черновцах во вторник, 17 июля, произошла авария.
- 17.07.2018 15:41
В США продают заброшенный город В горах Калифорнии имеется покинутый городок, который выставлен на продажу.
- 17.07.2018 15:04

Всі новини