В Росії вважають, що євроінтеграція України не відбудеться за Януковича
- 21.02.2011 09:29
Розмови про членство України в Євросоюзі в даний час не мають під собою ніяких підстав. Про це заявив старший радник посольства РФ в Україні Віктор Кочуков в Інституті Горшеніна на круглому столі на тему "Україна - Росія - ЄС: перспективи взаємовідносин", повідомляє прес-служба інституту.
"Питання вступу України в ЄС у найближчі 10-20 років не варто. Є реалії, а є фантазії. Які ж реалії? Весь світ інтегрується ', - відзначив В. Кочуков.
Крім того, він вважає, що Митний союз є найбільш реальним проектом для України. "Питання підвищення стандартів і реформування економіки, на його думку, не слід пов'язувати з євроінтеграцією, а вирішувати самостійно", - говориться в повідомленні.
Раніше глава представництва Єврокомісії в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра заявив, що ситуація в Україні не відповідає вимогам для того, щоб обговорювати питання її прийому до Євросоюзу.
У свою чергу Президент Віктор Янукович підкреслив, що Україна продовжить зовнішньополітичний курс на євроінтеграцію. За словами глави держави, у нього немає ілюзій щодо швидкого вступу України в ЄС. Він зазначив, що це буде поетапний і поступовий процес.
Коментарі (0)
Другие новости:
У Чернівцях стартує опалювальний сезон: тепло подадуть з 4 листопада
З 4 листопада у Чернівцях офіційно розпочнеться опалювальний
- 03.11.2025 17:07
Лише в окремих регіонах: графіки відключення світла на 4 листопада
Заклик до громадян
- 03.11.2025 16:24
ЗСУ тиснуть під Добропіллям: наступ українських військ змушує росіян відтягувати сили з Покровська
Українська армія продовжує активні наступальні дії на Добропільському
- 03.11.2025 15:38
- 03.11.2025 15:00
Корабель інопланетян чи звичайна комета прилетить у листопаді?
Як було виявлено об’єкт 3I/ATLAS
- 03.11.2025 14:54
Програма УЗ-3000: кому дістанеться безкоштовна поїздка залізницею і чому не всім
В “Укрзалізниці” розповіли, як працюватиме нова соціальна ініціатива — програма “УЗ-3000”
- 03.11.2025 14:48
Команда США приїде до України для узгодження спільної дронової програми
Уже наступного тижня до України прибуде представницька делегація зі
- 03.11.2025 12:02
Чернігів під небом тривоги: як живе місто, де темрява стала звичною
Чернігів не спить. Навіть коли здається, що
- 30.10.2025 21:35
- 30.10.2025 15:02
.jpg)
Російські ракети залетіли на Буковину з боку Румунії: деталі нічної атаки