ЄС пропонує Україні поторгуватися

- 10.02.2011 14:41
ЄС пропонує Україні поторгуватися

Пропозиція про зону вільної торгівлі Україна - це можливість поторгуватися з Європейським союзом (ЄС). Про це сьогодні під час круглого столу заявив Посол Європейського Союзу в Україні Жозе-Мануель Пінту Тейшейра.

'Цей договір, що запропонований Україною - це можливість торгуватися з ЄС і бути політично пов'язаної з ЄС', - сказав Ж. Тейшера.

За його словами, майбутнє Україні буде різним. 'Мета цього договору не в тому, що Україні залишалася такою, як зараз. Мета, - щоб Україну трансформувалася. Це вже сталося з тими країнами, які увійшли в зону вільну торгівлі ', - відзначив посол ЄС в Україну.

Нагадаємо, переговори про зону вільної торгівлі почалися ще в 2008 році. Цього тижня у Києві проходить 15 раунд переговорів, в рамках якого обговорюється застосування міжнародних та європейських стандартів, інструментів.  


Ключові слова: Євросоюз, Ураїна та ЄС, зона вільної торгівлі

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

В Париже ограбили Лувр 19 октября 2025 года Лувр ограбили в Париже 19 октября
- 19.10.2025 17:32
У Парижі пограбували Лувр 19 жовтня 2025 року Сьогодні Париж, столиця світового мистецтва, переживає справжній культурний шок
- 19.10.2025 16:25
Важная новость вчера Одной из самых важных новостей 18 октября 2025 года стала информация о
- 19.10.2025 13:31
Політик Шошоаке звинуватила українську владу в утиску прав етнічних румунів Скандальна румунська євродепутат Діана Шошоаке знову
- 17.10.2025 14:35
Післяпологова депресія. Як позбутися? Поради Як повідомляє портал https://bukovina.biz.ua , у нормі після пологів жіночий організм реагує незначною втомленістю й впродовж трьох днів ...
- 17.10.2025 11:01

Всі новини