Вітання з днем стоматолога від кліники ОСА
- 09.02.2012 11:53
Вітаємо всіх стоматологів з Міжнародним днем Стоматолога!
Бажаємо легкої руки, свіжого дихання у пацієнтів, карієсу - поверхневого, зубів на видалення - з невеликими коренями, щоб без алергічних реакцій і інших неприємностей. І щоб не кусалися!
Міжнародний день стоматолога традиційно відзначається 9 лютого, в день пам'яті католицької святої Аполлонії Олександрійської. Аполонія була донькою відомого олександрійського чиновника, яка повірила в Ісуса Христа. На думку переслідувачів християн, вона подавала поганий приклад для співгромадян, які повинні були додержуватися багатобожжя і вірити в божественне походження імператора. Аполонію піддали жорстоким катування, вимагаючи зречення християнства. Коли вона відмовилася відректися від своєї віри, їй вирвали всі зуби і пригрозили спалити живцем. Та Аполонія не злякалася смерті –жінка сама кинулась у вогонь. Це сталося саме 9 лютого 249 року.
У 300 році Аполонія була канонізована як свята мучениця. Її день – 9 лютого. Культ святої Аполонії швидко поширився в Європі, її зображення були майже в кожній церкві: молода миловидна дівчина зі щипцями в руках.
Згодом з'явилося повір'я, що варто тільки вимовити ім’я Аполонії, помолитися їй – і зубний біль вщухне.
Вітання від вдячного пацієнта.
Пришла в кабинет под названьем «О.С.А.»
Какая здесь прелесть, кругом частота.
Встречают здесь всех с вниманьем, теплом.
Я опишу постепенно о всем.
Ни криков, ни шуму здесь нет никогда,
И мамы приводят детишек сюда.
Довольный шагает ребенок домой.
А врач ему машет с улыбкой рукой.
Здесь нет этой «дрели», а есть красота,
Жужжит она нежно, жужжит как оса.
Клиент не боится, спокойно сидит,
А врач повторяет «болит, не болит?»
И эта оса не кусает как там...
А делает нежно красу она нам.
Клиенты идут с кабинета довольны.
«Идите к «О.С.А.» - говорю я друзьям.
Лечит мне зубы Светлана Прекрасная,
И в другой кабинет не пойду никогда.
У Вас все от Бога с больными общаться,
И я говорю «Вы нам Богом даны!»
Зуб заболел – это горе большое,
А ты не терпи – собирайся в «О.С.А.».
«О.С.А.» тебя встретит, просветит, полечит,
И пойдешь от «О.С.А.» ты без боли в зубах.
«О.С.А.» - это чудо, «О.С.А.» это сказка!
Без боли и страха излечит всегда.
Дай Бог нам побольше таких кабинетов!
И будит счастливо жить Наша Страна!
Матросова И.В.
Перейти до перегляду: Стоматологічна кліника Оса. 3D-тур
Коментарі (0)
Другие новости:
- 19.06.2026 19:02
Зв’язок без абонплати: чи можуть в Україні змінити модель тарифів у мобільних операторів?
Така ідея викликала активні дискусії, адже нинішня система
- 17.06.2026 11:24
Війна і здоров’я українців: наслідки, які відчуватимуться ще багато років
Повномасштабна війна змінила життя кожного українця. Щоденні
- 15.06.2026 11:02
Трамп і Путін провели телефонну розмову: подробиці та нові контакти
Майже година переговорів
- 14.06.2026 22:34
Соціальна допомога замість пенсії: які виплати можуть отримати українці без необхідного стажу
Багато громадян помилково вважають, що відсутність достатнього трудового
- 12.06.2026 13:41
Зеленський вперше розповів про контакти з Абрамовичем: які сигнали передавали Кремлю
Якою була мета зустрічі
- 07.06.2026 10:24
Лідери Британії, Франції і Німеччини придумали умови миру для Росії після саміту з Зеленським
Лідери Європи висунули Росії умови мирного врегулювання після переговорів із Зеленським
- 05.06.2026 16:45
.jpg)
Басейн чи парковка? У Чернівцях розгорілася дискусія навколо спортивного об’єкта