Україна ризикує втратити участь у Євро-2012
- 28.01.2011 15:08
УЄФА може позбавити Федерацію футболу України (ФФУ) права проведення чемпіонату Європи-2012. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.
З таким попередженням виступило керівництво УЄФА, розглянувши на засіданні виконавчого комітету у швейцарському Ньоне питання щодо листа ФІФА у ФФУ від 24 січня, у якім говориться про втручання представників органів влади в діяльність національної асоціації.
Виконком УЄФА підтримав позицію ФІФА, яка повністю відповідає положенням статті 7 Статуту Союзу. УЄФА направив лист у ФФУ з вимогою прийняти "необхідні конкретні заходи й надати відповідне підтвердження, що даний процес припинений". „З метою виключити недорозуміння, пояснюємо, що дискваліфікація ФФУ приведе, крім іншого, до того, що клуби, що представляють Україну, не зможуть брати участь у змаганнях під егідою УЄФА, як і національні збірні країни не зможуть змагатися в турнірах УЄФА", - говориться в заяві Союзу.
"Виконком УЄФА одноголосно вирішив, що у випадку призупинення членства ФФУ в складі ФІФА проведення фінальної частини чемпіонату Європи-2012 року на Україні стане недоцільним", - відзначається в листі.
У якості превентивного заходу УЄФА вирішив визначити збірну України в групу із шести, а не п'яти команд при жеребкуванні відбіркового циклу чемпіонату Європи-2013 серед молоді в четвер, 3 лютого. Таким чином, у випадку дискваліфікації ФФУ й автоматичного виключення збірні України з турніру в календар матчів будуть внесені мінімальні зміни. Та ж процедура буде застосована до Футбольної федерації Боснії й Герцеговини, яка також стоїть на грані виключення.
Коментарі (0)
Другие новости:
Можуть сформуватися нові пори року: як вчені пропонують їх називати
Глобальні кліматичні процеси дедалі помітніше впливають на
- 19.01.2026 08:53
Укрзалізниця змінює графік руху: частину рейсів скасовано
У Житомирській області на один день вводяться тимчасові коригування у
- 19.01.2026 08:51
Завтра, 11 січня, Україну очікує по-справжньому зимова погода з сильними морозами
У ніч на 11 січня стовпчики термометрів у більшості областей опустяться до -7-14 градусів
- 10.01.2026 18:42
На Буковині скасували обмеження електропостачання на 10 січня: світло буде без графіків
Про це офіційно повідомили в обласній енергетичній компанії
- 10.01.2026 16:24
Навіщо Зеленський призначив Буданова головою ОП і звільняє Малюка? Простими словами
Зеленський змінив керівника Офісу Президента (ОП) — замість Андрія Єрмака поставив керівника
- 10.01.2026 16:13
В кого є можливість виїхати з Києва - зробіть це! - Кличко
Хто має змогу — тимчасово залиште Київ»: звернення Віталія Кличка
- 10.01.2026 13:08
.jpg)
Морози до -18, хуртовини й сильний вітер, але буде потепління