В Мілані встановили сауну всередині трамваю
- 27.01.2011 13:29
У центрі Мілана встановили незвичайну сауну - парилка обладнана всередині старого трамвая, який відремонтували і привели в порядок місцеві дизайнери.
Примітно, що сауна-трамвай навіть стоїть на фрагменті вже не діючих шляхів.
За словами авторів ідеї, вони вирішили обладнати сауну в трамваї, щоб довести мешканцям міста і туристам, що знаходження в громадському транспорті не завжди має бути пов'язане зі стресом.
«Ця інноваційна конструкція покликана показати, що не всі види транспорту повинні розчаровувати пасажирів. У деяких транспортних засобах можна і відпочити », - заявив представник дизайнерського бюро, що займався сауною.
Як скоро сауну зможуть відвідати жителі Мілана і туристи, поки не повідомляється. Також не зазначено, в яку суму обійдеться відвідування трамвая-парилки. Тим не менш, як очікують дизайнери, люди виявлять велику цікавість до їх винаходу.
Доречі, у Мілані дуже розвинена система трамвайних шляхів, яка є однією з найбільших у Західній Європі - її довжина становить понад 160 кілометрів.
Коментарі (0)
Другие новости:
Кінець нафтової ізоляції РФ - заява у США
За його словами, ключовим фактором для змін може стати
- 12.02.2026 12:37
Втрати РФ пішли вгору м- Сирський назвав причину, чому
перехід до корпусної системи
- 10.02.2026 10:57
Миші та вірус Ніпах - все що ви хотіли спитати
Вірус Ніпах - одна з найнебезпечніших зоонозних інфекцій, відомих
- 10.02.2026 09:57
Чим небезпечний кір - розповіла лікар терапевт
О тяжелых последствиях кори предупреждают
- 04.02.2026 10:46
Можуть сформуватися нові пори року: як вчені пропонують їх називати
Глобальні кліматичні процеси дедалі помітніше впливають на
- 19.01.2026 08:53
Укрзалізниця змінює графік руху: частину рейсів скасовано
У Житомирській області на один день вводяться тимчасові коригування у
- 19.01.2026 08:51
.jpg)
Модні тренди 2026