Кому не нададуть кредит або іпотеку?

- 22.01.2011 18:38
Кому не нададуть кредит або іпотеку?

10 професій з «чорного списку» банкірів
Експерти компанії Penny Lane Realty склали ТОП-10 найбільш небажаних для банків професій клієнтів, які бажають отримати іпотечний кредит. Зрозуміло, про наявність подібних «чорних списків» або рекомендацій намагаються приховати. Але це не означає, що, наприклад, всі представники тієї чи іншої професії «відмовні». Існують фактори, здатні збільшити шанси клієнта з «чорного списку професій» отримати кредит.

Один з них - наявність кредитної історії, то якщо потенційний клієнт вже брав раніше в цьому банку кредит і зарекомендував себе як «дисциплінований» позичальник. Але зараз - про тих, кому не так «пощастило на старті».

1. Працівники соціальної сфери - двірники, соц.работнікі, малярі
Відмітна особливість - низькі доходи, невисока ступінь інтелектуального розвитку, відсутність додаткових джерел доходу, схильні до вживання алкоголю.

2. Міліціонери
Відмітна особливість - негативне сприйняття даної категорії населенням, невисокий дохід, висока корумпованість. До речі, співробітники ДАІ не всіма кредиторами розглядаються як небажані клієнти.

3. Військовослужбовці
Дана категорія не улюблена всіма банкірами, за винятком Ощадбанку. Відмітна особливість - слабка фінансова грамотність, як правило, прописані на території військової частини, що ускладнює роботу з позичальником.

4. Водії
Відмітна особливість - відносяться до групи осіб ризику, тому що легко можуть втратити джерело доходу у зв'язку з позбавленням водійського посвідчення.

5. Робітники, зайняті в сільському господарстві
Відмітна особливість - сильно залежні від урожайності, погодних умов, відповідно, і джерело доходу залежить від аналогічних критеріїв.

6. Співробітники туристичних фірм
Відмітна особливість - не мають окладу, весь дохід побудований на основі бонусів від угод, залежні від сезонності.

7. Судді та інші недоторканні особи
Відмітна особливість - з ними нереально судиться і як наслідок що-небудь стягнути.

8. Ріелтори
З'явилися в чорному списку з початком кризи і обвалом продажів ринку нерухомості. Основна причина: до 80% доходу - бонуси з продажів. Хороший об'єкт і сприятлива економічна ситуація - хороші продажі і заробіток, і відповідно, навпаки.

9. Співробітники зайняті на будівництві, виконроби
Завжди були в чорних списках, відрізняються невисоким рівнем фінансової грамотності, корумповані. У зв'язку з непрозорістю будівельної практики, постійної зупинкою і поновленням будівництв, фінансово нестабільні.

10. Власники бізнесу / особи, які займаються індивідуальним підприємництвом / малий бізнес
Перші мають власним штатом юристів, адвокатів, тому в разі стягнення заборгованості виникають додаткові труднощі для банку. Також завжди кредитуючи на індивідуальних умовах, у зв'язку з величиною позик вибивають знижки, важко супроводжуються при проведенні операції. У відношенні ПП та малого бізнесу існує думка про схильність до перекручування даних при підтвердженні доходу, відповідно, виникає підвищений ризик.

Також варто врахувати, що практично всі банки упереджено ставляться до співробітників держструктур. Прийнято вважати, що рядові співробітники держструктур не досить високопрофесійні і схильні до великої плинності, якщо знаходяться «не при годівниці», а керівний персонал корумпований.

«Банкам не цікаві малоприбуткові категорії населення, які заробляють до 1000 у.е., - коментує Роман Строілов, директор департаменту приватного і корпоративного кредитування компанії Penny Lane Realty. - В окремих питаннях кредитори мислять як населення: немає довіри в народу до міліції - у кредиторів теж.

Крім малоприбуткових професій, не люблять банки і тих, у кого частину щомісячного доходу більшою мірою виражена у бонусах, відсотках від угод. Мотивація теж елементарна - відсоток не гарантований. А ось оклад в 5000у.е., наприклад, гарантований. Саме ця сума повинна стати основою при розрахунку суми кредиту.

Ще один чинник, здатний збільшити лояльність банку - це наявність зарплатного проекту (договору про нарахування з / п на картку банку між організацією і кредитором), який дозволяє кредитної службі закрити очі на приналежність клієнта до тієї чи іншої професії або як мінімум підвищити лояльність.

Адже в даному випадку ризик підробленої довідки про доходи зведений до мінімуму. Тим більше, що кредитор розглядає дохід за останні 6 місяців і оцінює розмір і періодичність надходжень об'єктивніше. Але карта повинна бути емітована тим банком, де одержуємо кредит. Як правило, саме ця категорія позичальників отримує найбільші знижки за ставкою тому що процес підтвердження доходу і розрахунку платоспроможності автоматизований.


Ключові слова: кому дають кредити 2011?

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Врачи подтвердили существование синдрома разбитого сердца В 90-х годах прошлого столетия был открыт синдром "разбитого сердца", и до настоящего времени медики полагали, что излечиться от любовных травм вполне можно без врач
- 08.12.2017 16:40
В Черновцы везут новогоднюю елку По словам начальника Треста зеленого хозяйства в Черновцах Александр Брязкало, главная елка города уже на пути в Черновцы.
- 08.12.2017 15:56
Украина закрепилась на 8-м месте рейтинга УЕФА В таблице коэффициентов УЕФА Украина смогла улучшить свои позиции благодаря удачным выступлениям в еврокубковых турнирах этого сезона.
- 08.12.2017 14:59
Ученики колледжей и ПТУ будут сдавать ЗНО В Украине для учеников колледжей и профессионально-технических училищ будут вводиться новые правила - государственная итоговая аттестация
- 08.12.2017 13:55
Сыр помогает защититься от инфаркта Такой продукт, как сыр, последние несколько лет диетологи отмечают своим вниманием и советуют включать в рацион. Недавно ученые Китая и Нидерландов провели
- 08.12.2017 12:20
Боевики обстреляли село под Мариуполем Боевики 6 декабря осуществили обстрел позиций сил АТО на Донбассе. Под огонь террористов попал населенный пункт Водяное, который
- 08.12.2017 12:01
Виновника смертельного ДТП в Вижнице посадили на 4 года Водителю авто марки Volkswagen Golf, который в июле нынешнего года стал виновником ДТП в Вижнице со смертельным исходом
- 08.12.2017 11:42
Стороны готовы ко второму этапу переговоров по Брекситу Прогресс в переговорах о выходе Великобритании из Европейского Союза в Еврокомиссии признали достаточным, в связи с чем было решено переходить к следующей
- 08.12.2017 10:31
Способи для отримання інформації про доходи Чернівецька ОДПІ нагадує платникам, що отримати інформацію про отримані доходи можна двома способами: по
- 08.12.2017 09:49
На Сторожинеччині затримали браконьєрів Займаючись протиправною діяльністю неподалік державного кордону, правопорушники також наражали на небезпеку прикордонників, односельців
- 08.12.2017 09:13

Всі новини