Нова хвиля скорочень у міліції відбудеться у березні

- 14.01.2011 12:27
Нова хвиля скорочень у міліції відбудеться у березні

У березні міліціонерів чекає нова хвиля скорочень

В кінці лютого початку березня 2011 року по всіх областях Україні пройде чергова чистка міліцейських кадрів. Планується звільнити до 30% співробітників різних рівнів. У чотирьох областях, що приймають Чемпіонат з футболу Євро-2012, скорочення досягне лише 15%. Про це на прес-конференції повідомив заступник начальника ГУ МВС України в Харківській області Андрій Стародубцев, передає кореспондент «Головного».

За його словами, скорочення в Харківській області складе в середньому 1500 чоловік, що в принципі не дуже позначиться на якості роботи міліції. «У кожній області існує так званий робочий некомплект, тобто ми тримаємо робочий некомплект в середньому 8-10%. На сьогоднішній день існує близько 1000 вакантних місць, тобто безболісно 10% скоротиться на папері, а 5% в будь-якому випадку доведеться скорочувати «по живому», - зазначив Стародубцев.

Він додав, що «в першу чергу будуть скорочувати нероб і ледарів». Крім того, штат міліції зменшитися за рахунок працівників, які мають вислугу не менше 25 років - вони підуть на пенсію.

На сьогодні в Міністерстві внутрішніх справ затверджується остаточна цифра і схема реформування кадрового складу. У найближчі два дні будуть відомі всі подробиці.


Ключові слова: скорочення міліції, ОВД

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Дрони РФ атаковали железную дорогу в Одесской области В ночь на 27 сентября Россия совершила очередную атаку дронами-камикадзе на
- 27.09.2025 19:38
Дрони РФ атакували залізницю на Одещині У ніч проти 27 вересня Росія здійснила чергову атаку дронами-камікадзе
- 27.09.2025 10:32
Пірамідальні новини України У сучасному інформаційному просторі України людина щодня стикається з
- 26.09.2025 11:33
Що таке РЕБ РЕБ (радіоелектронна боротьба) – це
- 24.09.2025 11:35
iPhone 17 чи iPhone 17 Pro Max: який смартфон вам обрати? Багатьох цікавить, який варіант підійде саме їм. Щоб розібратися, розглянемо головні особливості кожної моделі.
- 18.09.2025 21:48

Всі новини