Мерія Чернівців видала звернення до чернівчан

- 02.12.2010 14:58
Мерія Чернівців видала звернення до чернівчан

До уваги чернівчан!
У зв’язку із погіршенням погодніх умов, утворенням на тротуарах снігового покрову, а на дорогах снігових заметів чернівчан просять утриматися від користування власним автотранспортом і дозволити спецтехніці без перешкод розчистити дороги міста.

Мешканцям важливо пам’ятати про дотримання правил безпеки під час хуртовини та ожеледиці, з метою упередження запізнень заздалегідь виходити з дому, посилити нагляд за дітьми, бути толерантними у громадському транспорті, який працює в ускладнених умовах.

Нагадуємо, що власники суб’єктів господарювання, керівники підприємств та організацій відповідають за благоустрій прилеглої до своїх об’єктів території, в т.ч. створення небезпечних умов для відвідувачів під час снігових опадів, ожеледиці. За недотримання цих вимог передбачено адміністративне стягнення у розмірі 1700 гривень.
Закликаємо підприємців сумлінно ставитися до своїх зобов’язань та подбати про чернівчан, які відвідують ваші магазини, торгові центри, салони та інші об’єкти.
Чернівчан просимо бути обережними під час ожеледиці, обмежити по можливості пересування містом, у приватному секторі подбати про прибирання прибудинкової території, з повагою ставитися до роботи двірників, які працюють у посиленому режимі.

Джерело: Прес-центр міської ради Чернівців


Ключові слова: чернівці

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Де шукати юридичний захист постраждалим від домашнього насильства Як розпізнати, що йдеться саме про домашнє насильство
- 10.12.2025 20:37
Коломойский сделал громкое заявление: на Миндича было совершено покушение в Израиле. Во время рассмотрения апелляции относительно собственной меры пресечения Коломойский
- 10.12.2025 15:43
Коломойський зробив гучну заяву: на Міндіча було здійснено замах в Ізраїлі. Коломойський зробив гучну заяву: на Міндіча було здійснено замах в Ізраїлі.
- 10.12.2025 15:25
Як діяти при погрозах або переслідуванні в соцмережах Перш за все, важливо усвідомити: будь-які погрози в інтернеті — це
- 09.12.2025 14:31
Як не втратити себе в гонитві за ілюзіями - ідеали в житті людей Неідеальні ідеали, або Як не втратити себе в гонитві за ілюзіями
- 08.12.2025 13:26
Російські війська перейшли до чергового витка терору: під ударом об’єкти, які мають критичне значення Як зазначає військовий аналітик Юліан Рьопке, Москва свідомо
- 05.12.2025 16:51

Всі новини