Універсальні дозволи Євро-3: 6500 штук для здійснення перевезень в 2011 році

- 29.11.2010 16:53
Універсальні дозволи Євро-3: 6500 штук для здійснення перевезень в 2011 році

Перевізники України та Франції отримають по 6500 одноразових універсальних дозволів Євро-3 для здійснення перевезень в 2011 році

Перевізники України та Франції отримають по 6500 одноразових універсальних дозволів Євро-3 для здійснення перевезень в 2011 році. Таке рішення було прийняте під час засідання Змішаної українсько-французької комісії з питань автомобільного транспорту, що відбулося 23 листопада 2010 року у м. Париж. Українську делегацію очолив голова Державтотрансадміністрації Міністерства транспорту та зв’язку України Сергій Доброход. Францію представляв заступник директора Дирекції з питань транспортних послуг Генеральної Дирекції з питань внутрішнього транспорту та моря Міністерства з питань екології, енергетики, сталого розвитку та моря Франції Ан Дебар.
Українська та Французька сторони розглянули нагальні питання, пов'язані з вантажними та пасажирськими автомобільними перевезеннями.
Під час засідання учасники відзначили позитивну динаміку двостороннього зовнішньоторговельного обороту, що спостерігається з початку 2010 року, зокрема, стосовно експорту з України.
Після обговорення на 2011 рік було визначено квоту 6500 одноразових універсальних дозволів Євро-3 для кожної із сторін. Водночас в разі збільшення кількості перевезень ця цифра може бути збільшена - за зверненням однієї зі сторін.
Нагадаємо, усі одноразові універсальні дозволи дають право здійснювати перевезення в/із третіх країн за умови транзиту транспортного засобу через країну його реєстрації (відповідно до ст.4 Угоди між Урядом України і Урядом Французької Республіки про міжнародні автомобільні перевезення, підписаної 11 листопада 1992 року).
Універсальні дозволи дійсні до 31 січня 2011 року.


Ключові слова: Универсальні дозволи 2010, 2011

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

В Париже ограбили Лувр 19 октября 2025 года Лувр ограбили в Париже 19 октября
- 19.10.2025 17:32
У Парижі пограбували Лувр 19 жовтня 2025 року Сьогодні Париж, столиця світового мистецтва, переживає справжній культурний шок
- 19.10.2025 16:25
Важная новость вчера Одной из самых важных новостей 18 октября 2025 года стала информация о
- 19.10.2025 13:31
Політик Шошоаке звинуватила українську владу в утиску прав етнічних румунів Скандальна румунська євродепутат Діана Шошоаке знову
- 17.10.2025 14:35
Післяпологова депресія. Як позбутися? Поради Як повідомляє портал https://bukovina.biz.ua , у нормі після пологів жіночий організм реагує незначною втомленістю й впродовж трьох днів ...
- 17.10.2025 11:01

Всі новини