Оголошено інтернет-конкурс на кращу казку

- 31.10.2010 14:20
Оголошено інтернет-конкурс на кращу казку

Інтернет-конкурс на кращу казку оголошений в московській садибі Діда Мороза, повідомляє РИА "Новости" з посиланням на прес-службу префектури Південно-Східного адміністративного округу, де розташована садиба.

Конкурс, організований московської садибою зимового чарівника, на кращу казку у віршах і прозі триватиме до 6 березня 2011 року. Кожен бажаючий зможе взяти участь у "казковому" конкурсі в номінаціях: "Казка в прозі", "Казка в віршах", "Казка для самих маленьких".

Роботи, що приймаються на конкурс, будуть оцінюватися журі за такими критеріями, як відповідність жанру і витриманості стилю, розкриття теми, самобутність автора, ідейність змісту, правильність російського язика.Прі розгляді творів враховуються літературно-художні якості, самостійність мислення та творчий підхід.

Завданнями конкурсу організатори називають необхідність підтримки обдарованих авторів, які створюють дитячі твори, привернення уваги до необхідності відродження дитячої літератури в Росії і виховання діяльної любові і ставлення до рідної мови.

За підсумками конкурсу буде видано збірку кращих робіт авторів, які взяли участь в інтернет-конкурсі "Казки Діда Мороза".


Ключові слова: конкурс сказки

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Гринчук подала у відставку: відомо хто тимчасово очолить Міністерство енергетики 12 листопада стало відомо, що міністр енергетики України Світлана Гринчук написала
- 19.11.2025 14:58
За минулу добу шахраї ошукали буковинців на майже 187000 гривень Троє громадян стали жертвами псевдобанкірів, двоє
- 19.11.2025 13:42
Бонді: Мін'юст США опублікує документи у справі Епштейна протягом 30 днів Як передає Report з посиланням на Reuters, про це
- 18.11.2025 16:37
Призначено в.о. міністра юстиції України - це Людмила Сугак 19 листопада уряд ухвалив рішення призначити Людмилу Сугак
- 18.11.2025 15:13
Заява Кремля про Трампа та війну в Україні Кремль видав нову цинічну заяву щодо Трампа та війни проти України
- 17.11.2025 15:55
Військовий з Буковини разом із спільником організував канал переправлення чоловіків до Європи Під час чергової спроби незаконного переправлення обидва
- 14.11.2025 22:30
Новое заявление Кремля о Трампе и войне в Украине Кремль выдал новое циничное заявление о Трампе
- 14.11.2025 22:07
Суть скандала вокруг Энергоатома простыми словами Что такое дело Энергоатома — просто о главном
- 14.11.2025 14:04
Чому відставка Гринчук Відповідь: Україна опинилася в центрі великого
- 12.11.2025 16:16

Всі новини