У Чернівцях жінка намагалась винести із приміщення виборчої дільниці бюлетені

- 31.10.2010 14:58
У Чернівцях жінка намагалась винести із приміщення виборчої дільниці бюлетені

У Чернівцях затримано жінку, яка намагалась винести із приміщення виборчої дільниці бюлетені
Як повідомили спостерігачу ГМ ОПОРА в Чернівецькій міській виборчій комісії, приблизно о 13 годині при спробі виносу бюлетенів із приміщення Виборчої дільниці № 13005 (м. Чернівці, Театральна площа, 2) правоохоронними органами була затримана жінка.
Той факт, що жінка сховала частину бюлетенів і пробувала винести їх за межі дільниці, помітив один із присутніх на дільниці спостерігачів, який одразу ж повідомив про це членів ДВК та представників правоохоронних органів. Жінка при спробі її затримати почала втікати, і наздогнали її метрів за 200 від приміщення дільниці.

Одразу ж по затриманню дана особа почала рвати бюлетені. Щодо даного факту правоохоронними органами складено Протокол про порушення, а в порушниці взято заяву-пояснення щодо інциденту. Як виявилося із «пояснення», жінка таки вкинула один із бюлетенів до скриньки (проголосувала за одного із кандидатів на посаду Чернівецького міського голови), а ось інші бюлетені з якогось дива вирішила винести за межі дільниці. Заява, протокол про порушення, порвані бюлетені були передані відповідній ДВК.

У приватних розмовах члени відповідної ДВК стверджують, що затримана особа виглядала «несповна розуму».
Інший випадок за участі правоохоронних органів стався поблизу Виборчої дільниці № 13015 (м. Чернівці, проспект Незалежності, 68). Черговий міліціонер помітив поблизу дільниці підозрілий автомобіль: час від часу з нього виходили особи, підходили до різних виборців і намагалися завести з ними розмову.
Міліціонер викликав наряд міліції, автомобіль і частину осіб в ньому було затримано.

Спостерігач ГМ ОПОРА намагався взяти коментар з даного приводу, передзвонивши у Шевченківський районний відділок міліції, проте, надати там будь-яку інформацію (чи спростувати, чи підтвердити факти) щодо даного випадку там відмовились.



Джерело: ГМ ОПОРА


Ключові слова: бюлетені Чернівці

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Кінець нафтової ізоляції РФ - заява у США За його словами, ключовим фактором для змін може стати
- 12.02.2026 12:37
Втрати РФ пішли вгору м- Сирський назвав причину, чому перехід до корпусної системи
- 10.02.2026 10:57
Миші та вірус Ніпах - все що ви хотіли спитати Вірус Ніпах - одна з найнебезпечніших зоонозних інфекцій, відомих
- 10.02.2026 09:57
Чим небезпечний кір - розповіла лікар терапевт О тяжелых последствиях кори предупреждают
- 04.02.2026 10:46
Модні тренди 2026 Ключові тренди 2026:
- 02.02.2026 12:44
Мода 2026 года: тренды Ключевые тренды 2026
- 02.02.2026 12:44
Можуть сформуватися нові пори року: як вчені пропонують їх називати Глобальні кліматичні процеси дедалі помітніше впливають на
- 19.01.2026 08:53
Укрзалізниця змінює графік руху: частину рейсів скасовано У Житомирській області на один день вводяться тимчасові коригування у
- 19.01.2026 08:51

Всі новини