Рівень залученості співробітників МТС у роботу компанії збільшився на 2%

- 29.10.2010 16:44
Рівень залученості співробітників МТС у роботу компанії збільшився на 2%

За результатами проведеного дослідження, у 2010 році рівень залученості співробітників МТС у роботу компанії збільшився на 2% у порівнянні з 2009 роком. Торік показник залишився на рівні 2008 року, хоча в цілому по Україні із-за економічної кризи залученість персоналу компаній за аналогічний період упала на 10%.

Залученість є важливим бізнесом-інструментом у підвищенні результатів компанії. За експертними оцінками, 10% зростання залученості співробітників дозволяє збільшити операційний прибуток, підвищити рівень задоволеності клієнтів і знизити текучість персоналу на 20%.

Окрім загальних чинників залученості, проведене дослідження дозволяє побачити і задоволеність персоналу за 20 різними чинникам. На думку співробітників, найбільш сильними в МТС є: «Лінійний менеджмент», «Управління ефективністю», «Бренд працедавця», «Репутація компанії», «Колеги», «Фізичні умови праці». Задоволеність персоналу МТС також збільшилася на 2% у порівнянні з 2009 роком.

«Співробітники – найцінніший ресурс кожної компанії, тому їх залученість у загальну справу і задоволеність умовами праці вкрай важливі. Підвищувати залученість нам удається завдяки активній роботі з персоналом і підтримці здорового корпоративного клімату. Це реалізується не лише за допомогою ефективних HR-процесів, але і через налагоджені внутрішні комунікації. Зокрема, високий рівень залученості досягається завдяки проведенню корпоративних конференцій і спортивних заходів на рівні групи МТС, організації дозвілля співробітників і їх сімей, запрошення до участі в дитячих святах і інших заходах», - відзначила Наталія Береза, директор з управління персоналом «МТС Україна».

Так, у 2010 році в «МТС Україна» запущено унікальний проект «Подорожуй з МТС!» - організація турів вихідного дня для сімей співробітників. У першому сезоні проекту організовано 12 подорожей по Західній, Південній і Центральній Україні, у яких взяло участь близько 500 чоловік. У другому сезоні окрім українських плануються і міжнародні тури. Наприклад, цієї зими запланована корпоративна подорож до Польщі на гірськолижний курорт Закопане.

Залученість персоналу проявляється і в оцінці компанії незалежними експертами (рейтинги, конкурси). Зокрема, у 2010 році «МТС Україна» перемогла в номінації «Мрія, а не компанія», зайняв відразу два призових місця у конкурсі на звання кращої команди, організованому спеціалізованим Видавництвом HRD (журнали «Управление персоналом», «Праця і закон»). За умовами конкурсу, учасники повинні були розповісти про свій колектив так, щоб у ньому захотів працювати кожен. До складу журі увійшли представники редакції і компаній-партнерів. У конкурсі також брали участь компанії Infopulse, Terrasoft, Ерсте Банк, Київстар та інші.

Про дослідження залученості
Дослідження залученості персоналу – це індивідуальне дослідження «МТС Україна», яке проводиться кожен рік за методологією Hewitt. Отримані дані дозволяють визначити, наскільки співробітники прагнуть зробити свій вклад в успіх компанії. Результати досліджень показують, що рівень залученості персоналу безпосередньо пов'язаний з досягненням високих бізнес-результатів, а зрештою і підвищенням вартості акцій на фондовій біржі.

За рівнем залученості всі компанії розподіляються по чотирьом зонам. Судячи з темпів зростання даного показника, фахівці МТС прогнозують, що наступного року компанія перейде в зону з найвищим рівнем залученості.


Ключові слова: МТС залученність клієнтів

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

ДТП в Черновцах при участии такси 20 07 2018 ДТП с участием автомобиля одной из служб такси произошло в Черновцах на улице Сечевых стрельцов
- 20.07.2018 17:37
В Украине предлагают заминировать Азовское море Командующий Военно-морскими силами Украины, вице-адмирал Сергей Гайдук озвучил предложение заминировать Азовское море, чтобы предотвратить потери Украины от деятельности иностранных суден
- 20.07.2018 17:20
Реакция на заявление Путина о референдуме на Донбассе 19 июля президент РФ Владимир Путин провел закрытое совещание с послами, на котором отметил, что предложил
- 20.07.2018 16:41
Как выглядит мороженое за 1500 долларов В ресторане при отеле Розарио Вакабаяси подают самое дорогое мороженное под названием Bear Extraordinaire.
- 20.07.2018 16:03
В Черновцах - акция протеста против Фестиваля равенства В Черновцах активисты "Национального корпуса" перекрыли движение в районе здания городского совета
- 20.07.2018 15:20
ДТП в Хмельницкой области с тремя погибшими 20 07 2018 В селе Прибужское Хмельницкой области произошло смертельное ДТП в пятницу, 20 июля
- 20.07.2018 14:42
ДТП на Житомирщине 20 07 2018 - 10 погибших В Житомирской области, на 127-м километре трассы Киев-Чоп произошла серьезная дорожная авария
- 20.07.2018 14:13
Обыски СБУ у главы Черновцыоблэнерго В квартире начальника коммунального предприятия Черновцыводоканал сотрудники Службы безопасности Украины проводят обыски.
- 20.07.2018 12:47
Абитуриенты из Крыма и Донбасса могут поступать в вузы до 28 сентября Для временно оккупированных территорий Крыма, а также отдельных регионов Донбасса, было решено продлить сроки вступительной кампании
- 20.07.2018 12:34
Ученые раскрутили частицы до максимальной скорости Рекорд скорости механического вращения поставила группа физиков из США и Швейцарии.
- 20.07.2018 12:03

Всі новини