Рівень залученості співробітників МТС у роботу компанії збільшився на 2%

- 29.10.2010 16:44
Рівень залученості співробітників МТС у роботу компанії збільшився на 2%

За результатами проведеного дослідження, у 2010 році рівень залученості співробітників МТС у роботу компанії збільшився на 2% у порівнянні з 2009 роком. Торік показник залишився на рівні 2008 року, хоча в цілому по Україні із-за економічної кризи залученість персоналу компаній за аналогічний період упала на 10%.

Залученість є важливим бізнесом-інструментом у підвищенні результатів компанії. За експертними оцінками, 10% зростання залученості співробітників дозволяє збільшити операційний прибуток, підвищити рівень задоволеності клієнтів і знизити текучість персоналу на 20%.

Окрім загальних чинників залученості, проведене дослідження дозволяє побачити і задоволеність персоналу за 20 різними чинникам. На думку співробітників, найбільш сильними в МТС є: «Лінійний менеджмент», «Управління ефективністю», «Бренд працедавця», «Репутація компанії», «Колеги», «Фізичні умови праці». Задоволеність персоналу МТС також збільшилася на 2% у порівнянні з 2009 роком.

«Співробітники – найцінніший ресурс кожної компанії, тому їх залученість у загальну справу і задоволеність умовами праці вкрай важливі. Підвищувати залученість нам удається завдяки активній роботі з персоналом і підтримці здорового корпоративного клімату. Це реалізується не лише за допомогою ефективних HR-процесів, але і через налагоджені внутрішні комунікації. Зокрема, високий рівень залученості досягається завдяки проведенню корпоративних конференцій і спортивних заходів на рівні групи МТС, організації дозвілля співробітників і їх сімей, запрошення до участі в дитячих святах і інших заходах», - відзначила Наталія Береза, директор з управління персоналом «МТС Україна».

Так, у 2010 році в «МТС Україна» запущено унікальний проект «Подорожуй з МТС!» - організація турів вихідного дня для сімей співробітників. У першому сезоні проекту організовано 12 подорожей по Західній, Південній і Центральній Україні, у яких взяло участь близько 500 чоловік. У другому сезоні окрім українських плануються і міжнародні тури. Наприклад, цієї зими запланована корпоративна подорож до Польщі на гірськолижний курорт Закопане.

Залученість персоналу проявляється і в оцінці компанії незалежними експертами (рейтинги, конкурси). Зокрема, у 2010 році «МТС Україна» перемогла в номінації «Мрія, а не компанія», зайняв відразу два призових місця у конкурсі на звання кращої команди, організованому спеціалізованим Видавництвом HRD (журнали «Управление персоналом», «Праця і закон»). За умовами конкурсу, учасники повинні були розповісти про свій колектив так, щоб у ньому захотів працювати кожен. До складу журі увійшли представники редакції і компаній-партнерів. У конкурсі також брали участь компанії Infopulse, Terrasoft, Ерсте Банк, Київстар та інші.

Про дослідження залученості
Дослідження залученості персоналу – це індивідуальне дослідження «МТС Україна», яке проводиться кожен рік за методологією Hewitt. Отримані дані дозволяють визначити, наскільки співробітники прагнуть зробити свій вклад в успіх компанії. Результати досліджень показують, що рівень залученості персоналу безпосередньо пов'язаний з досягненням високих бізнес-результатів, а зрештою і підвищенням вартості акцій на фондовій біржі.

За рівнем залученості всі компанії розподіляються по чотирьом зонам. Судячи з темпів зростання даного показника, фахівці МТС прогнозують, що наступного року компанія перейде в зону з найвищим рівнем залученості.


Ключові слова: МТС залученність клієнтів

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Где купить или взять на прокат новогодние костюмы в Черновцах Декабрь - самая горячая пора для новогодних утренников, елок и тематических вечеринок для
- 15.12.2017 18:19
В сквере в Черновцах обнаружен труп 15 12 2017 В Черновцах в сквере рядом с одной из школ нашли бездыханное тело, лежавшее на скамье.
- 15.12.2017 15:36
Особливості оподаткування спадщини та подарунків Відповідно до норм Цивільного кодексу України спадкуванням є перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).
- 15.12.2017 13:26
США заявили о готовности создания коалиции против Ирана США намерены создать международную коалицию для противостояния Ирану. Об этом на пресс-конференции 14 декабря заявила постоянная представительница Вашингтона в ООН Никки Хейли.
- 15.12.2017 11:50
Боевики провели зачистки в Моспино Координатор группы Информационное сопротивление Дмитрий Тымчук сообщил, что боевики на Донбассе осуществили серию зачисток,
- 15.12.2017 11:18
ДТП на Сторожинеччине 14 12 2017 Вечером четверга, 14 декабря, в селе Панка Сторожинецкого района, произошла серьезная авария.
- 15.12.2017 10:51
В МВФ озвучили требования для очередного транша По словам исполняющего обязанности главы НБУ Якова Смолия, уже в конце января 2018 года в Киев ожидается приезд новой миссии МВФ. С
- 15.12.2017 10:23
Красная рыба защитит вас от инсультов Красная рыба крайне полезна для организма, и диетологи рекомендуют ее включать в рацион несколько раз в неделю, в крайнем случае -
- 15.12.2017 09:29
Когда Маланка фест 2018 в Черновцах В Черновцах традиционный фольклорно-этнографический фестиваль Маланка-Фест состоится 15 января 2018 года.
- 15.12.2017 09:08
Большая семерка выразила поддержку НАБУ Послы стран G7 высказали свою поддержку Национальному антикоррупционному бюро Украины. По мнению стран Большой семерки, для будущего
- 14.12.2017 16:06

Всі новини