Список кандидатів в депутати по одномандатних мажоритарних виборчих округах до Чернівецької обласної ради

- 19.10.2010 15:17
Список кандидатів в депутати по одномандатних мажоритарних виборчих округах до Чернівецької обласної ради

 

Список кандидатів в депутати по одномандатних мажоритарних виборчих округах до Чернівецької обласної ради

 

 

№ округа

 

ПІБ

 

Назва партії

1

Гулей Андрій Васильович

Свобода

1

Гакман Наталія Валеріївна

Третя сила

1

Новосівська Ганна Георгіївна

Українська соціал-демократична партія

1

Монзелевський Володимир Євгенович

Фронт змін

1

Гришин-Грищук Богдан Іванович

Народний рух України

1

Кречуняк Василь Дмитрович

Сильна Україна

1

Унгурян Олег Миколайович

Партія регіонів

1

Іванчук Василь Миколайович

Наша Україна

1

Колотило Богдан Георгійович

Народна партія

2

Снігуряк Ольга Іванівна

Єдиний центр

2

Кійовський Роман Федорович

Українська соціал-демократична партія

2

Мельничук Іван Георгійович

Фронт змін

2

Скутар Василь Борисович

Трудова Україна

2

Сащук Микола Миколайович

Сильна Україна

2

Боднарюк Олександр Тодорович

Громадянська позиція

2

Шевчук Іван Васильович

Наша Україна

2

Деркач Борис Євгенійович

Пора

2

Курик Ілля Миколайович

Партія регіонів

2

Юрійчук Василь Остапович

Народна партія

3

Цюпак Ярослав Степанович

Партія регіонів

3

Кирнадз Валентин Григорович

Народна самооборона

3

Жебчук Костянтин Дмитрович

За права людини

3

Романюк Анатолій Михайлович

Батьківщина

3

Мінтянський Дмитро Васильович

Єдиний центр

3

Герасимов Сергій Леонідович

Фронт змін

3

Палійчук Володимир Дмитрович

Українська народна партія

3

Том‘юк Олександр Сергійович

Сильна Україна

3

Гулей Юрій Костянтинович

Наша Україна

3

Кушнірюк Миколу Ступанович

Громадянська позиція

3

Робулець Сергій Васильович

Соціалістична партія України

3

Чорногуз Василь Дмитрович

Народна партія

4

Лучик Тарас Назарович

Партія регіонів

4

Мостбауер Юрій Валер‘янович

Єдиний центр

4

Горюк Вадим Петрович

Народна влада

4

Крохмаль Оксана Теодорівна

Свобода

4

Татарин Василь Юрійович

Українська соціал-демократична партія

4

Семенчук Дмитро Васильович

Фронт змін

4

Бідений Ігор Васильович

Сильна Україна

4

Ткачук Василь Михайлович

Батьківщина

4

Малярчук Микола Антонович

Громадянська позиція

4

Кузь Олександр Корнилович

Народна партія

4

Кобевка Борис Миколайович

Українська народна партія

5

Плешку Раду Костянтинович

Батьківщина

5

Терицану Василь Дмитрович

Партія зелених України

5

Кондрацький Сергій Анатолійович

Українська народна партія

5

Паладян Степан Іванович

Фронт змін

5

Кілару Іван Іванович

Сильна Україна

5

Андрієску Корнеліу Костянтинович

Наша Україна

5

Кучук В‘ячеслав Петрович

Громадянська позиція

5

Пілігач Георгій Георгійович

Партія регіонів

5

Апетрій Георгій Іванович

Народна партія

5

Батир Микола Миколайович

Соціалістична партія України

6

Гоча Віктор Георгійович

Наша Україна

6

Кульчак Володимир Васильович

Єдиний центр

6

Поклітар Ростислав Іванович

Батьківщина

6

Якобан Валентин Дмитрович

Фронт змін

6

Кришмару Віктор Костянтинович

Партія регіонів

6

Сандулакій Сергій Лазарович

Сильна Україна

6

Сорба Ніна Іванівна

Прогресивна соціалістична партія України

6

Ігнат Ілля Іллія

Комуністична партія України

6

Пампуряк Георгій Іванович

Народна партія

7

Морарян Віталій Васильович

Народна влада

7

Боднараш Іван Дмитрович

Партія зелених України

7

Рєзнік Віталій Дорєлович

Батьківщина

7

Ястремський Віорел Михайлович

Фронт змін

7

Кібіч Ігор Степанович

Наша Україна

7

Лазар Степан Георгійович

Громадянська позиція

7

Никифор Лівія Василівна

Партія регіонів

7

Паладян Олексій Васильович

Сильна Україна

7

Джурюк Григорій Іванович

Народна партія

8

Лис Михайло Михайлович

Батьківщина

8

Кілару Олег Радувич

Фронт змін

8

Постевка Георгій Васильович

Наша Україна

8

Ілій Руслан Іванович

Громадянська позиція

8

Жар Михайло Михайлович

Партія регіонів

8

Левчик Юрій Серафимович

Соціалістична партія України

8

Пушкашу Ілля Миколайович

Народна партія

9

Фока Наталія Петрівна

Партія зелених України

9

Савченко Людмила Йосипівна

Українська партія

9

Ванзуряк Роман Степанович

Українська соціал-демократична партія

9

Човотар Віталій Васильович

Фронт змін

9

Жижиян Ігор Андрійович

Батьківщина

9

Шкробанець Іван Васильович

Партія регіонів

9

Креца Домніка Миколаївна

Народна партія

9

Тропман Наталія Петрівна

Прогресивна соціалістична партія України

9

Возняк Микола Миколайович

Соціалістична партія України

9

Гайдаєнко Світлана Василівна

Комуністична партія України

10

Онуфрійчук Дмитро Васильович

Народна партія

10

Вербовський Віктор Дмитрович

„Громадянська позиція”

10

Гоян Ольга Аурелівна

Батьківщина

10

Придій Георгій Васильович

Фронт змін

10

Фіалковський Лазар Георгійович

Партія регіонів

10

Руснак Олександр Іванович

„Козацька Українська партія””

10

Трошина Ніна Василівна

Соціалістична партія України

11

Бабій Микола Георгійович

Народна партія

11

Мунтян Володимр Георгійович

Батьківщина

11

Грицькан Михайло Васильович

Українська соціал-демократична партія

11

Яровий Віталій Михайлович

Свобода

11

Жебчук Олег Васильович

Фронт змін

11

Бауер Михайло Йозефович

Партія регіонів

11

Торончук Іван Желович

Сильна Україна

11

Ворощук Андрій Степанович

Соціалістична партія України

11

Куликовський Дмитро Васильович

Народно-демократична партія

11

Савчук Дмитро Георгійович

„Наша Україна”

12

Воробчук Віталій Кузьмич

Народна партія

12

Бічер Василь Георгійович

Партія регіонів

12

Білічук Дмитро Васильович

Свобода

12

Салагора Микола Михайлович

Фронт змін

12

Петрук Іван Васильович

Всеукраїнське обєднання „Батьківщина”

12

Гуцуляк Тодор Тодорович

„Наша Україна”

12

Чорней Микола Миронович

Республіканська партія України

13

Березовський Михайло Михайлович

Партія регіонів

13

Снігуряк Михайло Михайлович

Єдиний центр

13

Яценюк Фадей Степанович

Фронт змін

13

Семенюк Іван Іванович

Сильна Україна

13

Кіщук Олександр Мирославович

Всеукраїнське обєднання „Батьківщина”

13

Пашняк Ганна Василівна

Народна партія

13

Смеречанський Іван Васильович

Соціалістична партія України

14

Томковид Іван Михайлович

Народна партія

14

Дерда Іван Михайлович

Всеукраїнське обєднання „Батьківщина”

14

Бучко Сергій Борисович

Партія регіонів

14

Спіжавка Степан Георгійович

Свобода

14

Петричук Анатолій Михайлович

Відродження

14

Філіпчук Олександр Георгійович

Єдиний центр

14

Грицюк Костянтин Васильович

Фронт змін

14

Говда Марія Василівна

Прогресивна соціалістична партія

14

Дідух Володимир Іванович

Сильна Україна

14

Солонар Галина Юліанівна

Соціалістична партія України

15

Мурган Ярослав Володимирович

Партія регіонів

15

Ковалюк Богдан Іванович

Батьківщина

15

Брюхно Олександр Іванович

Єдиний центр

15

Шевчук Мирослав Іванович

Фронт змін

15

Загара Параска Василівна

Свобода

15

Приказка Антон Валерійович

„Козацька Українська партія””

15

Антонюк Іван Дмитрович

Українська народна партія

15

Столяр Сергій Іванович

„Наша Україна”

15

Бузинський Іван Михайлович

Соціалістична партія України

16

Дробчак Людмила Євгенівна

Народна партія

16

Шевчук Григорій Іванович

„Громадянська позиція”

16

Липка Василь Михайлович

Партія регіонів

16

Кройтора Павло Васильович

Народна самооборона

16

Шмальц Валентин Христианович

За права людини

16

Бурдейний Юрій Іванович

Фронт змін

16

Головатий Юрій Любомирович

Свобода

16

Палій Ігор Ярославович

„Козацька Українська партія””

16

Пацарнюк Василь Васильович

Всеукраїнське обєднання „Батьківщина”

16

Латковський Валерій Іванович

Єдиний центр

16

Лукянчук Василь Манолійович

„Наша Україна”

17

Рибак Ірина Борисівна

Народна партія

17

Яковлев Микола Віталійович

Українська народна партія

17

Чалапчій Юрій Юрійович

„Громадянська позиція”

17

Смотр Олександр Антонійович

Партія регіонів

17

Комарівський Фелікс Едміндович

Республіканська партія України

17

Літавський Володимир Олександрович

Соціалістична партія України

17

Ковтун Анатолій Іванович

Третя сила

17

Секрета Віталій Євгенійович

За права людини

17

Пастух Олександр Олександрович

Фронт змін

17

Ткачук Микола Никифорович

Народний Рух України

17

Затірка Віктор Артемович

Всеукраїнське обєднання „Батьківщина”

17

Кукульняк Сабіна Євгеніївна

Пора

18

Недільський Віктор Іванович

„Наша Україна”

18

Харабара Василь Федорович

Народна партія

18

Телешман Василь Григорович

Партія регіонів

18

Андрущак Андрій Васильович

Свобода

18

Андрущак Володимир Іванович

Народно-демократична партія

18

Хохуляк В‘ячеслав Віссаріонович

Фронт змін

18

Жураковський Анатолій Михайлович

Всеукраїнське обєднання „Батьківщина”

18

Личук Микола Ярославович

Соціалістична партія України

19

Андрущак Борис Григорович

Народна партія

19

Луцишин Євген Григорович

Партія регіонів

19

Томак Микола Олексійович

Свобода

19

Саєвський Мирослав Анатолійович

За права людини

19

Телопов Віталій Ігорович

Українська партія

19

Андрущак Юлія Василівна

Батьківщина

19

Підлубняк Анатолій Анатолійович

Фронт змін

19

Хома Валентин Володимирович

Народно – демократична партія

19

Іванський Богдан Васильович

партія Справедливість

20

Паскар Дмитро Миколайович

Соціалістична партія України

20

Вдовічен Анатолій Миколайович

Партія регіонів

20

Погоріловський Дмитро Іванович

Всеукраїнське обєднання „Батьківщина”

20

Базелюк Петро Антанович

Українська партія

20

Ісак Анатолій Федорович

Наша Україна

20

Михайлина Ірина Вікторівна

Фронт змін

20

Рябий Олександр Георгійович

партія Справедливість

20

Бабилюлько Валентина Іванівна

Народна партія

21

Дутчак Микола Васильович

Народна влада

21

Руснак Іван Степанович

„Козацька Українська партія”

21

Шупеня Микола Миколайович

За права людини

21

Олексюк Іван Степанович

Трудова Україна

21

Баглей Борис Михайлович

Пора

21

Фищук Олександр Георгійович

Фронт змін

21

Бордун Олег Валерійович

Народно-демократична партія

21

Мишковська Марія Юріївна

„Єдиний центр”

21

Мирончик Василь Васильович

„Громадянська позиція”

22

Лелюк Петро Васильович

Народно-демократична партія

22

Кожухар Василь Михайлович

Народний рух України

22

Худик Мирослав Іларійович

партія Справедливість

22

Тріска Іван Степанович

Партія регіонів

22

Харатін Микола Іванович

За права людини

22

Мисевич Василь Михайлович

Фронт змін

22

Дмитрів Оксана Михайлівна

Пора

22

Маланчук Віталій Григорович

Свобода

22

Гобчук Степан Іванович

„Сильна Україна”

22

Кошман Василь Валерійович

Народна партія

22

Андроник Василь Георгійович

Всеукраїнське обєднання „Батьківщина”

22

Забудько Дмитро Анатолійович

Єдиний центр

23

Чифурко Григорій Васильович

„Наша Україна”

23

Близько Іван Іванович

партія Справедливість

23

Габор Василь Гаврилович

„Всеукраїнська партія дітей війни”

23

Терновецький Степан Іванович

Народний рух України

23

Кобевко Петро Дмитрович

Українська народна партія

23

Орлецький Василь Григорович

Партія регіонів

23

Манзюк Сергій Іванович

Народна влада

23

Маковей Андрій Дмитрович

„Сильна Україна”

23

Царик Анатолій Корнійович

Всеукраїнське обєднання „Батьківщина”

23

Семелюк Микола Михайлович

Свобода

23

Бурсук Василь Михайлович

Реформи і порядок

23

Чучко Михайло Костянтинович

Третя сила

23

Бучацький Микола Вікторович

Єдиний центр

23

Долгоруков Сергій Євгенович

Народно-демократична партія

23

Захарюк Віталій Іванович

Фронт змін

23

Гуменчук Сергій Володимирович

„Громадянська позиція”

23

Заліщук Мирослав Миколайович

Народна партія

23

Новицький Зіновій Михайлович

Соціалістична партія України

24

Петруник Ілля Миколайович

„Наша Україна”

24

Гідрович Віктор Тимофійович

Соціалістична партія України

24

Межинський Валентин Іванович

Народна партія

24

Мельник Василь Григорович

Комуністична партія України

24

Курчак Михайло Васильович

Народна влада

24

Пушко-Цибуляк Єлизавета Михайлівна

За права людини

24

Лукій Іван Миколайович

Свобода

24

Шемчук Василь Миколайович

Фронт змін

24

Лакуста Михайло Корнійович

„Сильна Україна”

24

Бадюк Корній Сільвестрович

„Громадянська позиція”

24

Пасічник Любов Олександрівна

„Єдиний центр”

24

Шевага Михайло Дмитрович

Всеукраїнське обєднання „Батьківщина”

25

Мельничук Олег Михайлович

Соціалістична партія України

25

Дарманчук Василь Іванович

Комуністична партія України

25

Калараш Валерій Олексійович

Партія регіонів

25

Кірєєв Ігор Анатолійович

Всеукраїнське обєднання „Батьківщина”

25

Скрикуляк Світлана Євгеніївна

За права людини

25

Пелеха Вадим Володимирович

Фронт змін

25

Гульне Георгій Георгійович

„Сильна Україна”

25

Нікулін Михайло Олександрович

Народна партія

25

Ротарь Анатолій Михайлович

„Наша Україна”

26

Мельник Павло Олексійович

Народна партія

26

Мельничук Віталій Кузьмич

Свобода

26

Надточій Олег Михайлович

Партія регіонів

26

Кравчук Іван Миколайович

Народна самооборона

26

Житарюк Олександр Іванович

Наша Україна

26

Збира Люся Василівна

Фронт змін

26

Івлєв Віктор Сергійович

Прогресивна соціалістична партія України

26

Пивнюк Роман Васильович

„Громадянська позиція”

26

Пухвальський Дмитро Іванович

Соціалістична партія України

27

Бушила Михайло Іванович

Соціалістична партія України

27

Рябко Едуард Іванович

„ Сильна Україна”

27

Семенюк Іван Васильович

Партія регіонів

27

Паламар Іван Савич

Всеукраїнське обєднання „Батьківщина”

27

Городницька Людмила Василівна

За права людини

27

Смолдирева Тетяна Петрівна

Фронт змін

27

Ставнічук Сергій Васильович

Наша Україна

28

Кучерява Світлана Іванівна

Соціалістична партія України

28

Каттарь Віктор Григорович

Комуністична партія України

28

Винту Світлана Борисівна

„Сильна  Україна”

28

Турун Григорій Порфірійович

Партія регіонів

28

Танас Едуард Георгійович

Народна влада

28

Бойко Євгенія Володимирівна

Фронт змін

28

Іващук Микола Сергійович

Народна партія

28

Никорич Віктор Володимирович

Єдиний центр

29

Єремійчук Микола Михайлович

„Наша Україна”

29

Волошин Корнелій Теофілович

Соціалістична партія України

29

Сафроняк Василь Танасійович

Партія регіонів

29

Мацьопа Микола Миколайович

Єдиний центр

29

Мисюк Артем Кузьмович

Свобода

29

Прилипчан Спиридон Спиридонович

Фронт змін

29

Ткачук Віталій Васильович

Всеукраїнське обєднання „Батьківщина”

29

Шастків Олександр Іванович

„Громадянська позиція”

30

Олексюк Дмитро Георгійович

Наша Україна

30

Прилипчан Микола Кирилович

Комуністична партія України

30

Маренич Володимир Дмитрович

Єдиний центр

30

Білецька Марія Миколаївна

Фронт Змін

30

Воробчук Василь Дмитрович

Партія регіонів

30

Поліщук Юлія Ігнатівна

Батьківщина

30

Іліщук Олексій Танасович

Сильна Україна

31

Данилюк Василь Степанович

Соціалістична партія України

31

Мурга Степан Микитович

Народна партія

31

Івонча Петра Михайлович

Сильна Україна

31

Різун Володимир Юрійович

Єдиний центр

31

Євдощак Володимр Іванович

Фронт змін

31

Майор Роман Костянтинович

Партія регіонів

31

Кузь Танасій Костянтинович

Наша Україна

31

Ончул Наталія Іванівна

Батьківщина

32

Псарюк Віктор Петрович

Соціалістична партія України

32

Аузяк Галина Тодорівна

Батьківщина

32

Грушко Олександр Іванович

Наша Україна

32

Турова Наталія Миколаївна

Комуністична партія України

32

Юлик Сергій Дмитрович

Фронт змін

32

Гребєнщиков Володимир Олександрович

Партія регіонів

32

Петрик Михайло Васильович

Народна партія

33

Новіцкий Олександр Михайлович

Соціалістична партія України

33

Данилов Олександр Григорович

Громадянська позиція

33

Бурянчук Денис Миколайович

Єдиний Центр

33

Продан Сергій Михайлович

Народна самооборона

33

Гладка Альбіна Володимірівна

За права людини

33

Швець В‘ячеслав Павлович

Фронт змін

33

Коваль Микола Васильович

Партія регіонів

33

Конфедрат Святослав Степанович

Батьківщина

34

Гусар Юхима Семенович

Соціалістична партія України

34

Гуйван Іван Миколайович

Народно-демократична партія

34

Присикар Софія Федорівна

Справедливість

34

Маковей Вячеслав Васильович

Комуністична партія України

34

Богач Олександр Вікторович

Єдиний центр

34

Мардар Людмила Петрівна

Народна самооборона

34

Клим Вячеслав Степанович

За права людини

34

Дімітрюк Василь Степанович

Фронт змін

34

Маловічко Руслан Васильович

Партія регіонів

34

Руснак Георгій Петрович

Народна партія

35

Вамуш Михайло Іванович

Наша Україна

35

Білоконь Микола Васильович

Соціалістична партія України

35

Соловей Юрій Миколайович

Батьківщина

35

Маковейчук Валентина Савівна

Народна самооборона

35

Євань Алла Павлівна

Єдиний центр

35

Вишневський Микола Федорович

Фронт змін

35

Бабій Михайло Олексійович

Партія регіонів

36

Кордонський Василь Васильович

Соціалістична партія України

36

Пішак Василь Павлович

Наша Україна

36

Бірюк Ігор Григорович

Громадянська позиція

36

Кордулян Роман Олександрович

Єдиний центр

36

Швець Олег Вікторович

Фронт змін

36

Ширінга Петро Олександрович

Партія регіонів

36

Чебан Дмитро Іванович

Народна партія

37

Алексюк Ірина Дмитрівна

Соціалістична партія України

37

Потапчук Святослав Миколайович

Наша Україна

37

Грігорійчук Володимир Богданович

Комуністична партія України

37

Палій Василь Миколайович

Громадянська позиція

37

Доніченко Ярослав Романович

Свобода

37

Коржан Володимр Миколайович

Фронт змін

37

Миронюк Дмитро Іванович

Трудова Україна

37

Федорович Франц Карлович

Партія регіонів

38

Драгомерецький Петро Васильович

Наша Україна

38

Чебан Ігор Дмитрович

Народна партія

38

Любимський Василь Олексійович

Громадянська позиція

38

Ротар Георгій Дмитрович

Партія регіонів

38

Лук‘ян Володимир Миколайович

Народно-демократична партія

38

Пожог Костянтин Лазарович

Батьківщина

38

Кучурян Василь Тодорович

Єдиний центр

38

Караш Віктор Іванович

Фронт змін

38

Синогач Сергій Васильович

Народна влада

39

Лютик Віктор Ілліч

Народна самооборона

39

Васкул Ярослав Петрович

Наша Україна

39

Іліка Іван Георгійович

Відродження

39

Церковнюк Раїса Вікторівна

Громадянська позиція

39

Плегуца Матвій Дмитрович

Партія регіонів

39

Сімак Микола Орестович

Батьківщина

39

Попович Анатолій Антонович

Свобода

39

Городецький Віктор Матвійович

За права людини

39

Божескул Віктор Іванович

Фронт змін

39

Богатирець Ігор Миколайович

Народна партія

40

Каменецька Неля Петрівна

Прогресивна соціалістична партія

40

Віклюк Сергій Георгійович

Народна самооборона

40

Беженар Мірга Дмитрович

Третя сила

40

Голубнича Ганна Володимирівна

Свобода

40

Єреміца Галина Миколаївна

Українська партія

40

Чорней Катерина Петрівна

Партія Зелених України

40

Порайко Домніка Валер‘янівна

Наша Україна

40

Дорош Ілля Тодосійович

Народно-демократична партія України

40

Дарчук Володимир Володимирович

Фронт змін

40

Мороз Юрій Дмитрович

„Козацька Українська партія”

40

Сандуляк Іван Георгійович

Всеукраїнське обєднання „Батьківщина”

40

Мельник Руслан Васильович

„Громадянська позиція”

40

Березовський Георгій Васильович

Партія регіонів

40

Загарчук Марія Павлівна

Соціалістична партія України

40

Тівілік Дмитро Миколайович

Народна партія

41

Устиянський Віталій Іванович

Свобода

41

Козак Станіслав Васильович

Соціалістична партія Україна

41

Худіковська Інна Павлівна

Третя сила

41

Дудка Анатолій Аврамович

Єдиний центр

41

Малімонік Ярослав Васильович

Фронт змін

41

Котелевський Віктор Порфирович

За права людини

41

Чебан Валентин Іванович

Партія зелених України

41

Клим Сергій Дмитрович

Республіканська партія України

41

Вакарюк Володимир Михайлович

Наша Україна

41

Довгешко Володимир Максимович

Союз лівих сил

41

Стратійчук Михайло Юхимович

„Громадянська позиція”

41

Гаврилов Микола Іванович

Партія регіонів

41

Микитюк Мирослав Володимирович

Сильна Україна

41

Музика Ярослав Володимирович

Народна партія

41

Самофалов Володимир Дмитрович

Комуністична партія України

41

Жураковський Костянтин Анатолійович

Всеукраїнське обєднання „Батьківщина”

42

Допіряк Петро Васильович

Фронт змін

42

Криворучко Віталій Пилипович

Союз Лівих Сил

42

Мойсов Василь Пилипович

Народна демократична партія

42

Мельничук Олег Анатолійович

Всеукраїнське обєднання „Батьківщина”

42

Боднар Василь Ілліч

Партія регіонів

42

Гончар Віктор Васильович

Наша Україна

42

Сирота Володимир Євгенійович

Соціалістична партія України

43

Дарчук Володимир Михайлович

Фронт змін

43

Докієн Микола Іванович

Українська партія

43

Бондар Олександр Олександрович

Сильна Україна

43

Діордійчук Віктор Філімонович

Народна партія

43

Марчук Олександр Сергійович

Єдиний центр

43

Гуцуляк Тіна Георгіївна

„Громадянська позиція”

43

Юзва Юрій Михайлович

Партія регіонів

43

Руснак Валерій Дмитрович

Соціалістична партія України

43

Каденюк Микола Галактіонович

Республіканська партія України

44

Жук Юрій Григорович

Фронт змін

44

Усик Віталій Сергійович

Наша Україна

44

Ваславський Михайло Миколайович

Сильна Україна

44

Галичанський Володимир Олексійович

Союз Лівих Сил

44

Рябий Володимир Петрович

Єдиний центр

44

Каштелян Олександр Захарович

Партія регіонів

44

Палій Валерій Михайлович

Соціалістична партія України

45

Кирилюк Марія Василівна

Фронт змін

45

Дзик Марія Григорівна

Соціал-демократична партія України

45

Пастушок Людмила Леонідівна

Сильна Україна

45

Філіпець Віктор Васильович

Наша Україна

45

Магденко Геннадій Борисович

„Громадянська позиція”

45

Ступаков Геннадій Борисович

Партія регіонів

45

Осовий Павло Іванович

Народна партія

45

Криштанович Альона Миколаївна

Соціалістична партія України

46

Мельник Юрій Володимирович

Українська соціал-демократична партія

46

Копилов Сергій Миколайович

Єдиний центр

46

Тугарова Надія Федорівна

Фронт змін

46

Дейнеко Василь Андрійович

Батьківщина

46

Статнік Ігор Васильович

Народно-демократична партія

46

Кузь Іван Юхимович

Соціал-демократична партія України

46

Паламарчук Сергій Семенович

Наша Україна

46

Лунін Сергій Сергійович

Партія регіонів

46

Батраков Юрій Михайлович

Народна партія

46

Антонюк Віктор Євдокимович

Сильна Україна

46

Цільмак Володимир Петрович

Соціалістична партія України

47

Скакодуб Віктор Володимирович

Народна самооборона

47

Осипенко Сергій Костянтинович

Єдиний центр

47

Мельник Валерій Григорович

Українська соціал-демократична партія

47

Сплавник Раїса Миколаївна

Фронт змін

47

Забудько Володимир Павлович

Соціал-демократична партія України

47

Дунаєвський Валентин Борисович

Всеукраїнське обєднання „Батьківщина”

47

Кушнір Валентин Миколайович

Наша Україна

47

Харабара Інна Олександрівна

„Громадянська позиція”

47

Шевчук Володимир Миколайович

Партія регіонів

47

Мельник Володимир Петрович

Сильна Україна

47

Сандін Володимир Миколайович

Народна партія

48

Гринь Василь Андрійович

Комуністична партія України

48

Барилова Олена Романівна

Єдиний центр

48

Борук Володимир Іванович

Фронт змін

48

Добровольський В‘ячеслав Іванович

Наша Україна

48

Якубина Лілія Вікторівна

Соціал-демократична партія України

48

Палик Михайло Миколайович

Сильна Україна

48

Гандзюк Олександр Сергійович

Партія регіонів

48

Киричок Сергій Миколайович

„Громадянська позиція”

48

Антонюк Володимир Володимирович

Всеукраїнське обєднання „Батьківщина”

48

Боднарчук Василь Зіновійович

Народна партія

48

Кліпун Василь Стратонович

Соціалістична партія України

49

Полєжаєва Ілона Олександрівна

Батьківщина

49

Манзюк Микола Георгійович

Свобода

49

Поляк Олександра Василівна

За права людини

49

Лєкар Любов Василівна

Народно-демократична партія

49

Лепкалюк Дмитро Дмитрович

Союз Лівих Сил

49

Мельничук Степан Васильович

Наша Україна

49

Курко Ярослав Степанович

Фронт змін

49

Каменецький В‘ячеслав Дмитрович

Реформи і порядок

49

Струк Оксана Іванівна

Республіканська партія України

49

Мандрик Марія Вікторівна

Українська Народна партія

49

Сігітов Андрій Іванович

Народна партія

49

Нагорняк Володимир Вікторович

Сильна Україна

49

Поляк Петро Петрович

„Козацька Українська партія”

49

Влайко Троян Валерійович

Народний Рух України

49

Чабаненко Валерій Павлович

„Громадянська позиція”

49

Ушаков Володимир Іванович

Партія регіонів

49

Черненко Віктор Михайлович

Комуністична партія України

49

Руснак Лариса Валентинівна

Соціалістична партія України

49

Ілащук Василь Степанович

Єдиний центр

50

Солонський Яків Григорович

Наша Україна

50

Добржанський Сергій Олександрович

Сильна Україна

50

Сакалов Володимир Тарасович

Козацька українська партія

50

Мединський Сергій Володимирович

Пора

50

Чортик Богдан Романович

Народна партія

50

Аносов Євгеній Іванович

Комуністична партія України

50

Докаш Микола Іванович

Громадянська позиція

50

Бадовскьий Валерій Олександрович

Союз лівих сил

50

Сайгашева Інеса Валеріївна

Батьківщина

50

Мігайчук Манолій Михайлович

Партія регіонів

50

Бруневич Віталій Ілліч

Народна самооборона

50

Марусик Тамара Володимирівна

Партія зелених України

50

Мурмелюк Галина Андріївна

Соціалістична партія України

50

Шевчук Ольга Юріївна

За права людини

50

Гоменюк Михайло Васильович

Свобода

50

Матієга Василь Михайлович

Соціал-демократична партія

50

Бурбака Максим Юрійович

Фронт змін

50

Каруценко Євгеній Олександрович

Народно-демократична партія

50

Шіпка Мирон Петрович

Реформи і порядок

50

Василинчук Ольга Степанівна

Трудова Україна

50

Ротар Микола Дмитрович

Справедливість

50

Приказка Валерій Михайлович

Єдиний центр

50

Мрачковський Володимир Іванович

Українська платформа

50

Забродська-Акинджі Юлія Василівна

Республіканська партія України

50

Лазарук Мирослав Ярославович

Українська народна партія

51

Самсонюк Віктор Олексійович

Батьківщина

51

Обнявко В‘чеслав Борисович

Республіканська партія України

51

Бачинський Віктор Теодосович

Народна партія

51

Жижиян Олександр Костянтинович

Соціалістична партія України

51

Довга Тетяна Іллівна

Козацька українська партія

51

Шапатаєва Наталія Миколаївна

Комуністична партія України

51

Олійник Ігор Юрійович

Народна Самооборона

51

Сорокман Олександр Васильович

Союз лівих сил

51

Харабара Микола Дмитрович

Партія регіонів

51

Гуйван Анатолій Феофанович

За права людини

51

Євдокименко Валерій Кирилович

Третя сила

51

Прядко Євген Васильович

Народно-демократична партія

51

Бринзила Олександр Васильович

Соціал-демократична партія

51

Совва Анатолій Іванович

Фронт змін

51

Журавля Іван Олексійович

Реформи і порядок

51

Беккер Михайло Львович

Наша Україна

51

Бурденюк Олександр Георгійович

Народний Рух України

51

Кушнір Валерій Федорович

Українська народна партія

51

Свінціцький Вячеслав Галікович

Сильна Україна

51

Лесюк Юрій Миколайович

Єдиний центр

51

Малишевський Юрій Володимирович

Громадянська позиція

51

Горук Назар Віталійович

Свобода

52

Шешур Ярослав Миколайович

Батьківщина

52

Мельник Андрій Віталійович

Комуністична партія України

52

Довганюк Тарас Іванович

Партія регіонів

52

Сологуб Василь Юрійович

Свобода

52

Городенський Сергій Доринович

За права людини

52

Ластівка Іван Васильович

Соціал-демократична партія

52

Плаксій Манолій Васильович

Фронт змін

52

Сахацький В‘ячеслав Олександрович

Сильна Україна

52

Бойчук Василь Васильович

Українська народна партія

52

Розбінський Вадим Іванович

Козацька українська партія

52

Філіпець Людмила Павлівна

Єдиний центр

52

Матвійчина Володимир Миронович

Громадянська позиція

52

Харабара Віктор Михайлович

Наша Україна

52

Тимчук Василь Тимофійович

Реформи і порядок

52

Кирилюк Марія Іванівна

Народно-демократична партія

Джерело: Чернівецьке інформагентство «ЗАН» 

Ще по темі:  Фото  ЧернівціЧернівці вночі фото, день міста Чернівці 2010

Всі кандидати в депутати Чернівецької міської ради . Список

Довідка: Сучасні Чернівці - це обласний центр, який розташований на живописних берегах ріки Прут і займає площу близько 150 км2. Відстань до Києва близько 650 км. Місто межує з Молдовою та Румунією, Івано-Франківською, Тернопільською та Хмельницькою областями України. Населення Чернівців близько 259000 мешканців Серед них: українці (172300), росіяни (46200); євреї (15700); румуни (12900); молдавани (6500); поляки (2400) та інші (3100).


Ключові слова: кандидати в депутати до Чернівецької обласної ради

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Где купить или взять на прокат новогодние костюмы в Черновцах Декабрь - самая горячая пора для новогодних утренников, елок и тематических вечеринок для
- 15.12.2017 18:19
В сквере в Черновцах обнаружен труп 15 12 2017 В Черновцах в сквере рядом с одной из школ нашли бездыханное тело, лежавшее на скамье.
- 15.12.2017 15:36
Особливості оподаткування спадщини та подарунків Відповідно до норм Цивільного кодексу України спадкуванням є перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).
- 15.12.2017 13:26
США заявили о готовности создания коалиции против Ирана США намерены создать международную коалицию для противостояния Ирану. Об этом на пресс-конференции 14 декабря заявила постоянная представительница Вашингтона в ООН Никки Хейли.
- 15.12.2017 11:50
Боевики провели зачистки в Моспино Координатор группы Информационное сопротивление Дмитрий Тымчук сообщил, что боевики на Донбассе осуществили серию зачисток,
- 15.12.2017 11:18
ДТП на Сторожинеччине 14 12 2017 Вечером четверга, 14 декабря, в селе Панка Сторожинецкого района, произошла серьезная авария.
- 15.12.2017 10:51
В МВФ озвучили требования для очередного транша По словам исполняющего обязанности главы НБУ Якова Смолия, уже в конце января 2018 года в Киев ожидается приезд новой миссии МВФ. С
- 15.12.2017 10:23
Красная рыба защитит вас от инсультов Красная рыба крайне полезна для организма, и диетологи рекомендуют ее включать в рацион несколько раз в неделю, в крайнем случае -
- 15.12.2017 09:29
Когда Маланка фест 2018 в Черновцах В Черновцах традиционный фольклорно-этнографический фестиваль Маланка-Фест состоится 15 января 2018 года.
- 15.12.2017 09:08
Большая семерка выразила поддержку НАБУ Послы стран G7 высказали свою поддержку Национальному антикоррупционному бюро Украины. По мнению стран Большой семерки, для будущего
- 14.12.2017 16:06

Всі новини