Ответы на вопросы онлайн косметолога салона Астра

- 17.10.2010 17:34
Ответы на вопросы онлайн косметолога салона Астра

Задать Ваш вопрос и просмотреть новые ответы на вопросы косметологам

Деталі та консультація: (099 ) 559-83-95.
Вопрос:  Пт, 10/08/2010 - 11:18:

Доброго дня, я б хотіла покращити форму губ, в мене куточки приспущені трішки до низу, а також збільшити об`єм верхньої губи.
Чи можливо це зробити у салоні Астра, як називатиметься ця процедура і скільки приблизно коштуватиме???
Дякую!

Ответ: Вт, 10/12/2010 - 12:03:

Доброго дня ! Процедура результат якої Ви описуєте відноситься до розділу "Контурна пластика".

Корекція губ (збільшення об'єму, зміна контуру) коштуватиме від 1000 грн. а корекція куточків рота - від 1200 грн.

Конкретну вартість даних послуг Ви можете дізнатися після консультації у спеціаліста нашого салону. До зустрічі!

Деталі та консультація: (099 ) 559-83-95.

Вопрос:  Чт, 10/07/2010 - 17:11:

Скажіть будьласка, після фототерапії в майбутньому на шкірі обличчя небуде негативних змін,чи передчасних зморшок? і чи непоявиться судинна сітка знову на цьому місці?

Ответ:

Доброго дня. Після рекомендованого курсу процедур фототерапії та за умови правильного , бережного догляду за шкірою обличчя (уникання переохолодження, прямих сонячних променів, обвітрювання, і при використанні кремів та ін. косметологічних засобів) судинна сітка не повернеться знову, а негативні та передчасні зморшки не засмучуватимуть Вас!!

Вопрос: Пн, 10/04/2010 - 14:36:

Доброго дня! Чи можна позбутися післяпологових розтяжок у вашому салоні?

Ответ:

Дякуємо за запитання!

З данною проблемою звертаються чимало клієнтів. Для її вирішення спеціалісти салону застосовують різноманітні методики: хімічні пілінги, мезотерапію, обгортування, лазерну шліфовку. Існують крема, спеціально створені проти розтяжок шкіри. Результативність лікування залежатиме від застарілості розтяжок .

Але найефективніше в вирішення проблеми розтяжок шкіри - щоденна профілактика, особливо в критичні періоди життя (крема з колагеном та еластином, бандажі дородові та післяродові, носіння спец. бюстгалтера, холодні обтирання та масаж грудей.

Вопрос: Нд, 10/03/2010 - 01:41:

доброго дня! скажіть будь ласка скільки коштує фотоепіляція для зони повного бікіні плюс любок? і скільки складає основний курс процедур? дякую

Ответ:

Вітаю!

Задля кращої результативності, рекомендуємо Вам скористатися послугами лазерної епіляції.

Вартість одного сеансу для зони повного бікіні + лобок складатиме в середньому 640 грн.

Основний курс становить 5-6 процедур та підтримуючі процедури 1 раз в рік.

Дякуємо за візит на наш сайт і до зустрічі в косметологічному салоні Астра!

Вопрос: Ср, 09/29/2010 - 17:29:

Добрый день! У моих родителей юбилей свадьбы, хотелось бы подарить им день в спа салоне. Не могли бы вы подсчитать сколько будет стоить подарочный сертификат: пилинг "Касе"+пенный массаж (2 человека), посещение басейна (2 чел.), водорослевые обертывания (2 чел.), массаж лица (2 чел.), укладка волос (женская 1 чел.).зарание благодарна!!!

Ответ:

По Вашему запросу подарочный сертификат выглядит следующим образом:

1. Стандартный пакет "Процедуры в Хамаме" 280*2 = 560 грн.

Входит: пилинг "Кессе" + пенный массаж + аромамассаж + чайная церемония в подарок.

2. Обертывания (2 чел) - 250*2=500 грн.

3. Укладка волос женская - 50-60 грн.

Хотелось бы порекомендовать женский уход за кожей лица "Шелковая линия для лифтинга SILK".

Посещение бассейна является бонусом.

Вопрос:  Пн, 09/20/2010 - 15:21:

Возможна ли у вас покупка подарочного сертификата?

Ответ:

Здравствуйте!

День рождения, день свадьбы, юбилеи - отличный повод подарить любимым дорогим людям сертификаты в салон Астра!

Администратор поможет Вам подобрать комплекс процедур по телу, на лицо, который прописывается в подарочном сертификате.

Вопрос:  on Пн, 09/20/2010 - 15:08:

Добрый день. Сколько приблизительно, или в среднем стоит обертывание?

Ответ:

Доброго времени суток! Процедуру обертывания рекомендуем делать нашим клиентам только после консультации у косметолога. Стоимость обертывания - от 250 грн (в зависимости от поставленных целей).

Вопрос: Пн, 09/20/2010 - 15:02:

Скажите, пожалуйста, сколько стоит Мезотерапия? В описании не указано.

BIO-OPTIC

Ответ:

Добрый день!

1. Необходимо разделять мезотерапию лица и мезотерапию тела. Мезотерапия лица стоит от 400 грн., мезотерапия тела - от 250 грн. (в зависимости от проблем).

2. Процедура BIO-OPTIC это деликатный уход за областью вокруг глаз и стоимость процедур - 150 грн.

Вопрос:  Пн, 09/06/2010 - 14:29:

Здравствуйте! Сколько стоит наращивание акриловых ногтей? Спасибо.

Ответ:

Здравствуйте!

Акриловое наращивание ногтей:

французский маникюр - 280 грн., коррекция - 150 грн.;

обычные - 200 грн, коррекция 130 грн.

Вопрос: on Пн, 08/30/2010 - 11:17:

какая цена восковой депиляции? спасибо

Ответ:

Доброго времени суток! В ответ на ваш вопрос:

зона над верхней губой - 30 грн.,

руки до локтя - 50 грн.,

руки полностью 50-60 грн.,

ноги до колен - 50-60 грн., ноги полностью - 120-150 грн.

Приглашаем на процедуры!

Вопрос:  Сб, 08/28/2010 - 20:45:

Доброго дня. Скажіть будь ласка 1)скільки приблизно потрібно сеансів лазерної епіляції, щоб позбутися волосся (наприклад, зона бікіні і підмишки). 2)Ви проводите операції по видаленню родинок? Дякую!

Ответ:

Вітаю! Основний курс складає 5-6 процедур, і підтримуючі, корегуючі процедури один раз на рік.

Бородавки ми не видаляємо. Можете звернутися за адресою: м. Чернівці, вул. Червоноармійська, 226. Тел. (095) 110-57-22

Вопрос:  Нд, 08/08/2010 - 21:48:

Яка у вас вартість лазерного шліфування шкіри обличчя?

Ответ:

Добрый день! Благодарим за вопрос! Стоимость процедур от 200 у. за одну процедуру. Процедуры планируются на осень-зиму.

Вопрос:

доброго дня , скажіть будьласка, як Ви боретесь з вугривою висипкою? які результати? чи можливо у Вас видалити пятна, які залишились від вугрів, і за який період часу вони зникнуть? ціна.

Ответ:  Нд, 08/29/2010 - 11:52:

Мы в нашем салоне лечим угри. Стоимость таких процедур - от 200 гривен. Последствия Акне в нашем салоне удаляют очень успешно. Намного сложнее будет бороться с рубцами.

Вопрос:   Нд, 07/25/2010 - 12:01:

Здравствуйте.Скажите пожалуйста делаете ли вы инъекции Гиалуроновой кислотой? Например рестилайн?Если да,какая цена?Спасибо

Ответ:

Добрый день. Спасибо за вопрос. Ведущие клиники отказались от использования препарата рестилайн. Мы в том числе. В связи с тем, что есть более усовершенствованные, качественные, современные препараты на основе гиалуроновой кислоты. За подробной информацией приглашаем Вас на бесплатную консультацию в наш салон Астра.

Вопрос:  Пт, 07/16/2010 - 19:32:

У вас в салоне на сегодняшний делают фотоэпиляцію, какая ее стоимость?

Ответ:

Здравствуйте. В нашем салоне кроме услуг лазерной эпиляции проводят процедуры фотоэпиляции (см. фототерапия). Например, стоимость зоны над верхней губой - 180 грн., зона бикини - 500-600 грн.

Вопрос:  Сб, 07/10/2010 - 15:25:

Ответьте пожалуйста, есть ли у вас в салоне услуга удаления купероза(сосудистых звездочек) на лице? Если да, тогда какая цена процедуры и сколько приблизительно сеансов понадобиться?

Ответ:

Здравствуйте! Спасибо за визит на наш сайт и непосредственно за заданный вопрос.

Мы предлагаем качественные услуги по радикальному устранению покрасневших сосудов и "звездочек" на лице.

Устранение единичной "звездочки", как правило, ограничивается одной процедурой, стоимость которой 200 грн. (смотрите фото до и после процедуры). Если речь идет о большей площади на лице, окончательная цена оговаривается во время консультации и зависит от количества импульсов (ориентировочно 35 грн. - одна фотовспышка).

Вопрос: Пт, 07/09/2010 - 20:56:

Було б добре щоб у вас був повний список цін на всі послуги(хоча б приблизно).Наприклад воскова епіляція...І як зрозуміти ваші ціни нарахунок лазарної епіляції.1400гр.за обидві жіночі ноги,До них відносяться всі частини(голені,внутрішні,зовнішні частини і т.д.),чи за кожну частину треба платити окремо?

Ответ:

Доброго дня! Ми обов'язково приймемо до уваги Ваше побажання на рахунок прейскуранту на всі послуги салону..А поки, Ви можете отримати цю інформацію у адміністраторів за телефоном (099 ) 559-83-95., або під час індивідуальної консультації у лікаря-косметолога.

Лазерна епіляції повністю обох ніг займає 1,5-2 год. і вартість даної процедури складає 1050 - 1400 грн. (гомілки, коліна, бедра). В прайсі детально розписані ціни на окремі зони, в разі якщо ви забажаєте зробити епіляцію тільки на гомілки , або на зону бедер.


Ключові слова: вопросы косметологу

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Яким чином Флуконазол допомагає при усуненні грибкових інфекцій В аптеці ANC препарат доступний у кількох лікарських формах – капсулах, таблетках
- 24.04.2024 16:04
Практичні поради: як розкрутити Ютуб канал і залучити аудиторію Якщо у вас є аудиторія не лише на Ютуб, але й інших платформах, обов’язково використовуйте цей