Володимир Васильович Мороз - кандидат у депутати до міської Ради від виборчого округу № 22

- 16.10.2010 10:15
Володимир  Васильович Мороз  -  кандидат у депутати до міської  Ради від  виборчого   округу  № 22

ЄДНІСТЬ В ДУМКАХ – ЄДНІСТЬ У СПРАВАХ!

МОРОЗ

 Віід партії

  Є

  Д

  Н

  І

  С

  Т

  Ь

          ВОЛОДИМИР  ВАСИЛЬОВИЧ

      кандидат у депутати до міської  Ради

        від  Вашого   виборчого   округу  № 22

  (по списку для голосування на 10-ій позиції)    

                Українець. Уроженець м.Кіцмань, Чернівецької області,  11.10.1966 р.н. Закінчив Чернівецький політехнічний технікум та Київський інженерно-будівельний інститут.

Шановні виборці!

Невирішених проблем як у виборчому окрузі №22 так і в місті багато – це дороги, інженерні мережі, дитячі майданчики, освітлення,  своєчасне  вивезення сміття, водовідведення. До вирішення кожної проблеми потрібен самовідданий  та професійний підхід. Моя професійна діяльність заключає в собі такий підхід. Досвід  роботи з людьми  дає мені впевненість, що я можу принести користь в благоустрою округу та міста. Наша  команда будівельників неодноразово  займається благочинністю та допомогою малозабезпеченим сім»ям, дитячим садкам. Ми не звикли багато обіцяти – ми розбудовуємо нові мікрорайони на вул.Будівельників, вул.Кармелюка, вул.Руська, вул.Червоноармійська, ввели в  експлуатацію  житловий мікрорайон по вул.Ентузіастів та вул.Воробкевича, проклали каналізаційний колектор та ствол глибокого залягання на вул.Жасмінній з послідуючим асфальтуванням дороги, виконали відновлення 2-х житлових будинків в Садгорі після стихійного лиха – буревію. Наше кредо – це  самовіддана праця.

               Прошу Вас проголосувати за нашого мера Федорука М.Т., за список кандидатів від партії «ЄДНІСТЬ» №12 та мою кандидатуру в мажоритарному окрузі  (по списку 10-й).

 

 

 

 

 


Ключові слова: кандидаты от партии Единство в Черновцах

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Гринчук подала у відставку: відомо хто тимчасово очолить Міністерство енергетики 12 листопада стало відомо, що міністр енергетики України Світлана Гринчук написала
- 19.11.2025 14:58
За минулу добу шахраї ошукали буковинців на майже 187000 гривень Троє громадян стали жертвами псевдобанкірів, двоє
- 19.11.2025 13:42
Бонді: Мін'юст США опублікує документи у справі Епштейна протягом 30 днів Як передає Report з посиланням на Reuters, про це
- 18.11.2025 16:37
Призначено в.о. міністра юстиції України - це Людмила Сугак 19 листопада уряд ухвалив рішення призначити Людмилу Сугак
- 18.11.2025 15:13
Заява Кремля про Трампа та війну в Україні Кремль видав нову цинічну заяву щодо Трампа та війни проти України
- 17.11.2025 15:55
Військовий з Буковини разом із спільником організував канал переправлення чоловіків до Європи Під час чергової спроби незаконного переправлення обидва
- 14.11.2025 22:30
Новое заявление Кремля о Трампе и войне в Украине Кремль выдал новое циничное заявление о Трампе
- 14.11.2025 22:07
Суть скандала вокруг Энергоатома простыми словами Что такое дело Энергоатома — просто о главном
- 14.11.2025 14:04
Чому відставка Гринчук Відповідь: Україна опинилася в центрі великого
- 12.11.2025 16:16

Всі новини